itiraz – Sözcü TV

itiraz

Kategori

Ayşegül Terzi Sözcü’ye konuştu

İstanbul Çekmeköy’de belediye otobüsünde hemşire Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan Abdullah Çakıroğlu bir kez daha serbest kaldı. Tahliye kararının ardından konuşan Ayşegül Terzi, “İtiraz ediyoruz, itiraz ediyoruz serbest bırakılıyor. Şu an herhangi bir koruma kararım da yok. Yeniden tutuklandığı için verilen koruma kararı da kaldırılmıştı” demişti. Talihsiz kadın ikinci tahliye haberini Sözcü’nün canlı yayınında değerlendirdi.

Kategori

Yıldırım: “İtiraz sayısı 16 bin”

Başbakan Binali Yıldırım,  Afyonkarahisar’da gazetecilerin sorularını cevapladı. Irak ve Suriye’deki operasyonlar hakkında “Kimin ne dediğinin önemi yok. Biz sınırlarımızın güvenliğini sağlamak için bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz” diyen Yıldırım, KHK ile görevden almalar konusunda gelen itiraz sayısının 116 bin olduğunu açıkladı.

Kategori

Fenerbahçeli Kim hakeme böyle itiraz etti

Fenerbahçe Grundig oyuncusu Güney Koreli Kim Yeon Koung’in Türkçesi izleyenleri güldürdü. Dün oynanan Nilüfer Belediyesi Fenerbahçe Grundig maçında Kim Yeon Koung’un yaptığı samimi itiraz sosyal medyada günün konusu oldu.  Kim’in maç sırasında rakip oyuncu ile ilgili olarak hakeme ‘Şu on numara var ya, böyle böyle yapıyor, her zaman abla’ demesi maçı anlatan sunucu dahil olmak üzere izleyen herkesi güldürdü.  Fenerbahçe Grundig Bursa’da oynanan maçta Nilüfer Belediyesi’ni 3-1 yendi.

Kategori

Kendisine itiraz edilen hakem silah çekti

Brezilya’da geçtiğimiz hafta sonu oynanan bölgesel lig maçında hakem Gabriel Murta kendisine itiraz eden teknik adama silah çekti. Yaşanan olay sonrası sakinleştirilen hakem saha dışına alınırken, federasyonun silah çeken hakemin cezasını vermeden önce psikolojik testin sonucunu beklediği belirtildi.