İntikam – Sözcü TV

İntikam

Kategori

2ye’1 de bu hafta intikam var

Hale Ceylan Barlas, Umut Asil ve Mehmet Özen’in hazırlayıp sundukları 2’ye 1 programında bu hafta Mehmet ve Hale, Umut için konser kombini yaptı. Mehmet konser konseptine sadık kalırken, Hale ise ilk programın acısını Umut’tan fena çıkardı. Bakalim Umut’un buna tepkisi ne oldu?
Kategori

Ağaç intikamını böyle aldı

Görüntüler Çin’den. Kesimi yapılan büyük ağaç, devrilirken kendisini kesen işçilerden birini de altına aldı. Neyse ki ağacın altında kalan işçi, olayı hafif yaralanmayla atlattı. Tüm yaşananlarsa güvenlik kamerasına yansıdı.

 

Kategori

Kızdırılan boğanın intikamı acı oldu

İspanya’da bir arkadaş grubu tarafından kızdırılan zayıf bir boğa, arkadaşlarına hava atmaya çalışan adamı bir vuruşta hastanelik etti. O anlar cep telefonu kamerasına böyle kaydedildi.

Kategori
Eşinin saçını yaktı

Eşinin saçını yaktı

Genç kadın, kendisiyle dalga geçen kocasından intikam aldı.Bir gece kulübünde gerçekleşen olayda genç kadın rahat tavırlarıyla yaptığı hareketiyle görenleri  şaşkına çevirdi.

Kategori
Aldatmanın hırsını kocasının arabasından çıkardı

Aldatmanın hırsını kocasının arabasından çıkardı

Öfkeli eşin intikamı acı oldu. İlginç olay Çin’de yaşandı. Kocasının telefonlarını kurcalayan kadın aldatıldığını öğrenince adeta çıldırdı. Eline geçirdiği tokmakla kocasının arabasına koşan kadın ortalığı birbirine kattı. Adamın arabasının arka camını, benzin deposunun girişini ve kapı kollarını genç kadın 25 bin dolarlık VW marka arabayı kırıp döktü.

Kategori

Aldatılan kadın öyle bir intikam aldı ki…

Aldatılan kadın intikam almak için sevgilisinin penisini ateşe verdi. Kadın intikamını kameraya alarak sosyal medyada paylaştı.

Kategori

Sürekli kendi arabasının önüne bırakılınca…

Sürekli kendi aracının önünde park halinde olan arabaya sinirlenen genç adam, arabanın camını kırarak el frenini indirdi ve arabayı iterek ileriye aldı. Yetmedi bir de içine çimento harcı boşalttı. Arkadaşları ise bu duruma çok güldüler…

Kategori

İntikam

Film, 1870’li yıllarda hemen hemen her alanda dünyann merkezine oturan ülkelerden birinde geçiyor: Amerika Birleşik Devletleri. Hikayenin kahramanı olan göçmen kendinden beklenmedik bir şekilde hareket ederek ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Ancak bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi özellikle çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik esnasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaktır.