ilk kez – Sözcü TV

ilk kez

Kategori

Güvenlik Analisti Gürcan: Böyle bir saldırı ilk kez oluyor

CNN TÜRK’te Mirgün Cabas’ın konuğu güvenlik analisti Metin Gürcan’dı. Gürcan ‘Daha önce böyle bir saldırı ile karşılaşmadık, daha önce aşağı da bir intihar saldırısı olmuştu, fakat araçlı bir saldırı değildi. Araçlı olması sebebiyle bu tarz bir saldırı ilk kez diyoruz’ dedi.

Kategori

Kanserli bir tümörün oluşma anı ilk kez görüntülendi

Bilim insanları, kanserli bir tümörün büyüyüp hareket etmesini ilk kez gerçek zamanlı ve 3 boyutlu olarak görüntülemeyi başardı. ABD’deki Iowa Üniversitesi’nden bir ekibin, Amerikan Kanser Araştırmaları Dergisi’nde (American Journal of Cancer Research) yayınlanan çalışmasına göre, insana ait kanserli meme hücrelerinin tümör oluşturmak üzere bir araya gelmeleri kaydedilip gözlemlendi.

Kategori

Hayatında ilk kez tren gören çocuğun heyecanı

Hayatında ilk kez tren gören sevimli kız çocuğunun heyecanı ve hareketleri izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Küçük çocuk peronda trenin gelişini heyecanla bekliyor ve sonunda mutlulukla trene biniyor.

Kategori

Hapiste 44 yıllık bir yaşam

44 yıl hapiste kaldıktan sonra ‘un Times Meydanı’na gelen ABD’li Otis Johnson, gelişen teknolojiyi Al Jazeera’ye değerlendirdi: “Neden herkes kendi kendine konuşuyor?” ABD’li Otis Johnson, bir polis memurunu öldürmeye teşebbüs etmekten 1975 yılında tam 44 yıl hapse mahkum edildi. Johnson, hapse girdiğinde 25 yaşındaydı. Talihsiz adam, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında, 69 yaşında 44 yıllık cezasını tamamlayarak hapisten çıktı ancak bıraktığındaki dünya ile şu an karşılaştığı dünya birbirinden tamamen farklıydı.

Kategori

Ronda ilk kez yenildi!

Kadınlarda tarihin en iyi dövüşçüsü olarak görülen Ronda Rousey, Holm’e nakavtla kaybedip kariyerinde ilk kez yenildi

Kategori

Hayatında ilk kez kola içen kadının tepkisi…

Kafeinli içeceklere alerjisi bulunduğu için hayatı boyunca hiç kola, gazoz ya da buna benzer içinde kafein bulunan içecekler içmeyen genç kadın, hastalığını atlatınca kolayı ilk kez içiyor. Sonrasında ise oldukça duygulu anlar yaşıyor.

Kategori

Erdoğan’dan Ahmet Hakan açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa, Belçika ve Japonya’yı kapsayan seyahatine çıkmadan önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi. Fox Haber muhabirinin Ahmet Hakan ile ilgili sorusuna “Bu konuyla ilgili olarak her zaman şiddetin karşısında olduğumuzu söyledik. Bununla ilgili basın başdanışmanım gerekli açıklamaları yapmak kaydıyla görüşmeleri yaptı.Olayı tasvip etmek mümkün değil. Ancak köşelerinde, başka köşe yazarlarını lanetleyen yazılardan bu arkadaşlarımızın kaçınması lazımBir çok yayın gruplarına şiddet gösterileri yapılmıştır ses bombaları atılmıştır, silahla araçları taranmıştır.Bu insanlar acaba o zaman kendileri ne durumdaydı. Buna rağmen basın başdanışmanım arayıp geçmiş olsun temennilerini iletmişlerdir.Şiddetin karşısındayız. Yeter ki bütün medya grupları aynı hassasiyeti göstersinler. Kendilerine gelince ‘yandım’ demesinler. Aynı hassasiyeti başkalarının başına gelince de göstersinler” dedi.

Kategori

Genç kızların ilk berberlik denemesi böyle sonuçlandı!

Genç kızların erkek arkadaşlarını ilk kez traş etme denemeleri eğlenceli anlara sahne oldu. Erkek arkadaşlarının gerginlikleri yüzlerine yansımasına rağmen sonuç hiç fena olmadı.

Kategori

İlk kez yağmur gören bebeğin şaşkınlığı

İlk kez yağmur gören bebeğin verdiği tepkiler izleyenleri gülümsetiyor. Babasının kucağında yağmurla tanışan çocuk şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte o anlar…
Kategori

İlk kez papağan gören kedinin şaşkınlığı

İlk kez papağanla karşılaşan kedi ilk bakışta ne olduğunu anlamasada sonrasında yaşadığı şaşkınlığı ve papağana yaptığı sevgi gösterisi izleyenleri güldürüyor.

Kategori

Harika Avcı ilk kez konuştu

Otel odasında yaralı bulunan ünlü şarkıcı Harika Avcı o gece yaşadıklarını ilk kez anlattı. Avcı intihar ettiği söylentisine ise ‘Neden intihar edeyim, ben hayat dolu bir insanım’ dedi.

 

Kategori

İlk kez limon yiyen bebeğin şirinliği

Annesinin verdiği limonu ilk kez yiyen bebeğin yüz ifadesi izleyenleri güldürdü. İşte o bebeğin limon yerken ki şirinlikleri…