ihraç – Sözcü TV

ihraç

Kategori

Kılıçdaroğlu’ndan kardeşiyle ilgili açıklama: Cebine para koyup…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, canlı yayında gündeme dair soruları cevapladı. Kılıçdaroğlu kardeşi ile ilgili ‘Kardeşinize para mı verdiler?’ sorusuna, “Benim ne söylediğimi siz de söylediniz herkes anladı. Belediye başkanımıza, ‘soyadı Kılıçdaoğlu da olsa, kim olursa olsun buna benzer şeyler söyleyince kapının önüne koyun’ dedim. Konu ahlaki bir konu. Ama birisi cebine para koydu, çık şunu söyle dediyse kapının önüne koyarız” yanıtını verdi.

Kategori

Recep Akdağ: “2 bin kişi daha ihraç edilebilir”

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bakanlıktan bugüne kadar 2 bin kadar kişinin kurumla ilişiğinin kesildiğini, 2 bine yakın sağlık personelinin daha ihraç edilebileceğini açıkladı.

Kategori

Türkiye’de bir ilke imza atmıştı! İşte Meral Akşener’in hayatı

Milliyetçi Hareket Partisi Disiplin Kurulu Meral Akşener’in MHP’den ihraç edilmesine karar verdi. İhraç kararına ilişkin “Gayri hukuki süreci yargıya taşıyacağım” diyen Akşener’in hayat hikayesini sizler için derledik.

Kategori

‘Bu gerçekten tartışmalı bir karar’

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nden Yüksek Disiplin Kurulu’nun kararıyla ihraç edilen milletvekili Aylin Nazlıaka, bir açıklama yaptı.

Kategori

CHP’li Nazlıaka’dan ‘ihraç’ açıklaması

CHP Parti Meclisi, ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın durumunu görüşmek için Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında saat 10.00’da toplanmıştı. Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, “Yaklaşık 4 saat süren bir toplantı oldu. Bu süre içerisinde bütün arkadaşlar hemen hemen düşüncelerini dile getirdiler. Üzerime isim açıklamam konusunda çok yoğun bir baskı yapıldı. İsim açıklamadığım takdirde bu konunun inanılırlığı konusunda bir sorgulama yapıldı. Bu olay, ismimin Aylin Nazlıaka olduğu kadar gerçektir. Olayın daha sonrasında basına servis edilişi ve basında işleniş biçimiyle yön değiştirmesi algısal boyutuyla gerçekleştirilen olay arasında fersah fersah fark yaratmıştır. Olay olmuştur ama bunu yapan arkadaşımız bir Atatürk düşmanlığıyla bunu gerçekleştirmemiştir” diye konuştu.

Kategori

AKP’yi eleştirdi MÜSAİD’tan ihraç edildi

25 Yaşındaki iş adamı Berk Memik, 2015 Genel seçimlerin ardından sosyal medya da AKP’yi eleştiren paylaşımları nedeniyle üyesi olduğu Genç MÜSİAD’tan ihraç edildi. Çoğunluğu AKP’ye yakın iş adamlarından oluşan Genç MÜSİAD üyesi Berk Memik, tasfiye sürecini SÖZCÜ TV’ ye anlattı

 

Haber: Turgut Erat