içki – Sözcü TV

içki

Kategori
Tyson Fury'den taraftarlara 200 içki!

Tyson Fury’den taraftarlara 200 içki!

Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Tyson Fury, Nice’teki bir barda İngiliz taraftarlarla doyasıya eğlendi, 200 adet içki ısmarladı. İngiliz boksör, bara bin Euro’luk hesap ödediğini de Twitter’dan paylaştı.

Kategori

İlber Ortaylı: “Padişahlar esrar içerdi”

Teke Tek programına konuk olan İlber Ortaylı, ‘Padişahlar içki içer miydi?’ sorusuna ilginç bir yanıt verdi. Ortaylı, “Bi’ tane bir adam çıktı, Türkçesi mükemmel. Soruyor, bir daha soruyor. “Türk müsün?” dedim. “Evet” dedi. Belli. Bu konuyu soruyor. İngiliz aksanı alıyorsun, İngiltere de yaşıyorsun filan ama takıntı değişmiyor. Koskoca insanın, Osmanlı Padişahlarının bana içki içip içmediğini soruyor. Bu çok mühim bir şey. En mühim olay bu. Bir nevi ikona tapınma gibi bir şey. Bir hükümdarı azizleştirme. Karşınızda büyük bir rönesans münevveri… Rönesansı ayıran bir şey, ateşli silahların orduların sistemine girmesi, bunun da en iyi temsilcisi, Osmanlı ordusu ve Fatih’tir. Bana bunu soruyorlar. Fatih içiyor olabilir. Ne kadar içtiğini bilmem. Kadehini saymadım. Deniz mahsulatına pek fazla düşkün. Listelerden belli. Onlar da pek içkisiz gitmez. Ama Fatih bazılarının da ileri sürdüğü gibi Hristiyan oldu, filan… Yok öyle bir şey” dedi.

Kategori

Küçücük çocuğa sigara ve içki içirdiler!

İspanya’da bir kafede çekilen görüntüde yetişkin bir adam kucağındaki çocuğa sigara ve içki içiriyor.Küçük çocuğuna sigara içiren adamın görüntüleri, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Kategori

Solist atılan birayı havada kaptı

John Coffey’in solisti David Achter de Molen, konserde kendisine atılan birayı havada yakalayarak içti Hollandalı punk rock müzik grubu John Coffey’in solisti David Achter de Molen, konser sırasında ilginç bir harekete imza attı. Hollanda’nın Landgraaf şehrinde gerçekleşen Pinkpop Festival’inde cumartesi günü sahne alan John Coffey, sevenleriyle buluştu. Grubun solisti David John Achter de Molen, dinleyicilerinin elleri üzerinde yürümeye çalıştığı sırada arka sıralardan kendisine doğru fırlatılan içi bira dolu plastik bardağı havada yakaladı. ‘Kaptığı’ birayı içerek bardağını da geriye doğru fırlatan David Achter de Molen’in bu ‘karizmatik’ jesti dinleyicilerden büyük alkış topladı.

Kategori

Seçim öncesi propaganda savaşları

Yaklaşan seçimler öncesi haber kanallarında bile AKP propagandası kendini iyiden iyiye hissettiriyor. O kadar ki AKP’nin medya organı gibi çalışan sözde haber kanallarından birinde “Neden AK Parti’ye oy vermeliyiz” başlığıyla bir belgesel bile yayımlandı.