hoverboard – Sözcü TV

hoverboard

Kategori
Hoverboard'a Formula lastiği taktı

Hoverboard’a Formula lastiği taktı

Kendi kendilerine dengede kalabilen, elektrikli scooter ya da hoverboard olarak anılan ürünler son dönemde oldukça popüler. Sosyal medyada paylaşılan görüntüde farklılık yaratmak isteyen adam Hoverboard (Elektirikli Kaykay)’a Formula lastiği taktı.

Kategori

Super Tramp ekibinden pogo şov!

Ne hoverboard ne de başka bir aletin yerini asla dolduramayacak pogolar ile freestyle yapan Devin Super Tramp ekibi izleyenleri şaşkına çeviriyor.

Kategori
Hoverboard nasıl yapılır?

Hoverboard nasıl yapılır?

Geleneksel kaykaydan biraz daha büyük olan “Hoverboard” isimli kaykayı kendi imkanlarıyla yaptı.Motor ve tekerlek kullanarak ev yapımı hoverboard bakın nasıl yapıyor.

Kategori
Yaz aylarının yeni plaj aracı

Yaz aylarının yeni plaj aracı

Hoverboard uyumlu bu ekipman sayesinde üzerine oturarak seyahat edebiliyorsunuz. Ekipmanla insanların taşınması yanında arka kısmına takılan valiz gibi başka eşyalar da taşınabiliyor.İşte yaz ayının en yeni plaj aracı…

Kategori
Bunu yapmak kimsenin aklına gelmemişti!

Bunu yapmak kimsenin aklına gelmemişti!

Hoverboard dünyada büyük ilgi görüyor.Genç bir kadın hoverboard’u modifiye ederek farklı ve kullanımı daha kolay bir araca çevirdi. 4 tekerlekli hoverboard görenleri şaşırtıyor.

Kategori
Goku'nun uçan bulutuyla Tayland sokaklarında

Hoverboard’unu Goku’nun uçan bulutuna dönüştürdü

Taylandlı bir arkadaş efsane bir Cosplay yapmış. Hoverboard’unu süsleyerek Goku’nun uçan bulutuna benzeten adam çevre sakinlerinin ilgi odağı oldu.

Kategori
Hoverboard keyfi yaşatan kaykay

Hoverboard keyfi yaşatan kaykay

Geleneksel kaykaydan biraz daha büyük olan “Hoverboard” isimli ürün ortasındaki dev tekerlek, motor ve sensörler yardımıyla çalışıyor. Tek batarya ile 15 mil yol alabilen bireysel taşıt, Bluetooth bağlantısıyla müzik dinleme ve LED aksamıyla da kişiselleştirilebilir ışıklandırma sunuyor.

Kategori

Hoverboard üstünde dans

Tekerlekli hoverboard üzerinde yapılan koreografiler sosyal medyada etkisi altına almaya başladı. Profesyonel dançılar, Justin Bieber’ın son hit şarkısı Sorry’e Segway’lerin üzerinde dans etti. Danslarına akrobatik hareketler de katan bu dansçılar büyük bir kitlenin beğenisini kazandı.

Kategori

Uçan kaykayıyla Guinness rekoru kırdı

Kanadalı mucit Catalina Alexandru Duru, 90’lı yılların fantezisi olan ‘uçan kaykay’ı (hoverboard) hayata geçirerek bir rekora imza attı.’Geleceğe Dönüş’ serisinin hafızalara kazınan uçan kaykayı gerçek oldu ve hatta rekor kırarak bir ilke imza attı. Guinness Rekorlar Kitabına, “Dünyanın en uzun uçan kaykaylı yolculuğu” olarak girmeyi başaran deneme, Kanadalı mucit Catalina Alexandru Duru’ya ait.Duru, yaklaşık 5 metre yükselebilen uçan kaykayıyla toplamda 275,9 metre yol katetti. Bu ise, hoverboard ile bugüne kadar yapılabilen en uzun yolculuk…Üstelik denemesini Kanada’nın Quebec şehrindeki Ouareau Gölü üzerinde gerçekleştiren Duru, başarısıyla bir önceki rekor olan 50 metrelik mesafeyi beşe katladı.

Kategori

Dolandırıcıları yaşlı adamın ihbarı yakalattı

Muğla Milas’ta yaşayan 81 yaşındaki adamın yaptığı ihbar, telefon dolandırıcılarını yakalattı.