hilmi cem – Sözcü TV

hilmi cem

Kategori

İlk yarı finalist Hilmi Cem’den açıklama

Survivor 2018’de yarı final mücadelesi büyük heyecana sahne oldu. Oyun sonunda yarı final biletini Hilmi Cem seremonide söz aldı.

Kategori

Alp Kırşan’dan Hilmi Cem’e sürpriz

İletişim oyunu öncesi Alp Kırşan, Hilmi Cem’e ödül ile ilgili müjdeli bir haber verdi. “Hilmi Cem bu ödülde sana bir sürpriz olabilir” diyen Alp Kırşan’ın söyledikleri gülüşmelere sebep oldu.

Kategori

Survivor Hilmi Cem’den salsa şov

Survivor yarışmasında birinci olduktan sonra hayatı değişen Hilmi Cem’in yaptığı salsa şovu büyük beğeni topladı. Hilmi Cem, Bodrum Masalı dizisindeki karakterin kendini yansıttığını da açıkladı. Salsa danslarında başarılı olan Survivor yarışmasının 2013 1’incisi Hilmi Cem yaptığı salsa şov ile büyük beğeni topladı. Muhteşem Yüzyıl ve Çalı Kuşu dizisinin ardından şimdilerde Bodrum Masalı dizisinde oynayan Hilmi Cem, rol arkadaşlarıyla beraber bir gecede buluştu. Bir gece kulübünde sahneye çıkan Hilmi Cem yaptığı danslarla büyük alkış aldı.

Kategori

İşte Survivor finalinde Turabi’nin rakibi!

Survivor Allstar’da büyük final öncesi Turabi’nin finaldeki rakibi belli oldu. SMS oylaması sonucu Merve – Hilmi Cem ve Begüm arasında yapılan oylamanın galibi Merve Aydın oldu ve böylelikle finale çıkarak Turabi’nin rakibi olmaya hak kazandı.