Hawaii – Sözcü TV

Hawaii

Kategori
paramotor880

Paraşüt arızası adaya acil iniş yaptırttı

Büyük Okyanus’ta yer alan ve Hawaii’ye bağlı bir ada olan Oahu açıklarında motorlu yamaç paraşütü olarak da bilinen paramotor yapan bir kişi aniden yaşadığı arıza sebebiyle yakınlarında bulunan adaya acil iniş yapmak zorunda kaldı. Aksiyon kamerasıyla kaydettiği görüntüyü sosyal medya platformu YouTube’a koyan kişinin acil iniş çekimi sosyal medya içerisinde viral hâle geldi.

Kategori
tom880

Ünlü sörfçünün düşüşü izlenme rekoru kırıyor

Profesyonel sörfçü Tom Dosland’ın devasa bir dalganın üzerinden düştüğü bu görüntüler izlenme rekorları kırıyor. Dosland, Hawaii’de geçen yıl yaşadığı bu olay için Surfer Magazine’e konuşmuş ve yaşadığı olayın araba kazası geçirmek gibi bir şey olduğunu belirtmişti. Olay anında acımasız bir darbe alan Dosland, neyse ki kazayı yara almadan atlatmıştı.

Kategori
cover

Korkutucu ama güzel!

ABD’nin Hawaii adalarında yerkürenin derinliklerinden dünyanın yüzeyine çıkan magmalar, okyanusun kayalara sertçe vuran dalgalarıyla birleşince ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

Kategori
h34h5

Hawaii’de 5 kişiyi taşıyan helikopter denize çakıldı

ABD’nin Hawaii eyaletinde 5 kişiyi taşıyan sivil bir helikopter Pearl Harbor Limanı’nda düştü. Henüz bilinmeyen bir sebeple denize çakılan helikopterden çıkarılan yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Kategori
3-genç-ölümle-böyle-dans-ettiler!

3 genç ölümle böyle dans ettiler!

Hawaii’nin Kauai şehrindeki sayısız doğal havuzlardan birinde çekilen görüntüler yürekleri ağıza getirdi. Kayalık alanlardaki dev dalgalar sonucu oluşan havuzlar, turistlerin uğrak noktalarından biri. Ancak önce sakin görünen bu doğa harikaları, bir anda korkunç bir hal alabiliyor. Sert kayalıkları zamanla aşıma uğratan azgın dalgalar, yeniden bu doğal havuza vurmaya devam ediyor. Ancak bu kez içerisinde insanlar yüzerken..