havadan – Sözcü TV

havadan

Kategori

Noel Baba havadan dolar yağdırdı

Sosyal medya platformlarında dolaşan bir video noel babanın bir alışveriş merkezi içerisinde havadan dolar yağdırmasını gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

 

Kategori

3. Havalimanının son durumu havadan görüntülendi

Yapımına hızla devam edilen 3. Havalimanı’nın son durumu havadan görüntülendi. Havalimanının bir numaralı pistinin yapımında sona gelindiği görüldü. Türkiye’nin en önemli projelerinden olan 3. Havalimanı’nın yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Avrasya Tüneli’nin açılışında konuşan Başbakan Binali Yıldırım’ın 26 Şubat 2018 tarihinde açılış müjdesini verdiği 3. Havalimanı’nın iskeleti ortay çıktı. 3 pistiyle birlikte hizmete girmesi planlanan havalimanının bir numaralı pistinde sona gelindi. Ayrıca geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan hava kontrol kulesinin de tamamlanmak üzere olduğu görüldü. 3. Havalimanı’nda devam eden çalışmalar havadan görüntülendi. Görüntülerde işçilerin çalışmaları, bir numaralı pistin ve hava kontrol kulesinin son durumları yer aldı.

Kategori

Suriye’de yaşana yıkım havadan görüntülendi

Suriye’nin üçüncü en büyük kenti Humus’ta gerçekleştirilen bir drone çekimi, şehri gökyüzünden kaydederek geldiği içler acısı duruma ayna tutuyor. Rus devlet kanalı VGTRK’ye bağlı bir web sitesinde yayınlanan görüntü, daha önce on binlerce kişiye ev sahipliği yapan şehrin nasıl terkedildiğini ve boşaltıldığını gözler önüne seriyor.

Kategori

Çatısı kaldırılan Vodafone Arena böyle görüntülendi

Beşiktaş’ın Dolmabahçe’de yapımı devam eden stadı Vodafone Arena’nın tamamlanan çatı çelik iskeleti yerine kaldırıldı. Çelik tellerle 27 metre yükseklite duran 850 ton ağırlığındaki çatı iskeleti önümüzdeki günlerde kaplanacak. Çatının tamamlanmasıyla yeşil sahanın yapım işlerine başlanacak.

Kategori

Rusya IŞİD hedeflerini böyle avlıyor!

Rusya Savunma Bakanlığı, insansız hava araçlarının edindiği terör örgütü IŞİD’in ‘cami çevresine yığınak hareketliliği’ ile ilgili görüntüleri yayınladı.

Kategori

Teröristlerin saldırıları havadan görüntülendi

Diyarbakır’da teröristlerin hendek kazıp yola barikat kurarak pusuya düşürmeye çalıştıkları güvenlik güçlerine yönelik silahlı saldırıları helikopterden görüntülendi.