Harry Potter – Sözcü TV

Harry Potter

Kategori
potter

Harry Potter serisinde inanılmaz detay!

Harry Potter serisinin son filminde, hayranlarının bile ilk kez fark ettiği bir detay ortaya çıktı. Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2’de yer alan görüntüde, Severus Snape ve Minerva McGonagall düello yaparken görülüyor. Düello boyunca savunmada kaldığı görülen Snape, şatoyu terk etmeden önce arkasındaki ‘ölüm yiyenleri’ de kaşla göz arasında etkisiz hale getiriyor ve herkesi güvence altına aldıktan sonra uzaklaşıyor.

Kategori
cover

Quidditch için stres çarkı yapıldı!

Son zamanların en büyük modası olan stres çarklarına bir yenisi daha eklendi. Milyarlar tarafından sevilen Harry Potter kitapları ve filmlerinde geçen hayali spor quidditch’te kullanılan altın top da artık bir stres çarkı…

Kategori
Imperium

Imperium filminin fragmanı

Küçük yaşta oynadığı Harry Potter rolü ile kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanan Daniel Radcliffe, bu sefer Neo Nazi rolü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Genç oyuncunun rol aldığı Imperium isimli filmin fragmanı yayınlandı. Daniel Ragussis tarafından yazılan ve yönetilen filmde Radcliffe’e Toni Collette, Tracy Letts, Sam Trammell, Burn Gorman, ve Nestor Carbonell eşlik ediyor. ABD yapımı film 19 Ağustos’ta vizyona girecek.

Kategori
harry

Harry Potter hayranlarının merakla beklediği o fragman

Harry Potter’ın hikayesinden 70 yıl önce yaşanan olayları konu alan ‘Fantastic Beasts and Where to Find Them’ isimli filmden yeni görüntüler yayınlandı. Ünlü bilim insanı Stephen Hawking’in hayatını anlatan Her şeyin Teorisi (The Theory of Everything) filmiyle en iyi erkek oyuncu Oscar ödülünü alan Eddie Redmayne’i kadrosunda bulunduran film 18 Kasım 2016’da gösterime girecek.