halay – Sözcü TV

halay

Kategori

Ense kökünde halay çekti…

Yöresel oyunlarını oynarken, aralarındaki bir kişi öyle bir şey yaptı ki! Video belli bir süre normal bir halay gibi görünse de, bir yerden sonra işler çok değişiyor.

Yurdun her yerinden değişik haberler, videolar ve hikayeler görüyoruz. Bu komik videolardan birisine bir yenisi daha eklendi. Aralarında halay çeken arkadaşlardan birisi öyle bir hareket yaptı ki, oturan adamı şaşkına çevirdi. Elinde mendil, altında şalvar olan bıyıklı adam, önce sandalyeye, sonra da masada oturan arkadaşının ensesine çıkıp halay çekti! İşte görüntüler…

Kategori

Çilem’in tahliye kararı Adana’da sevinçle karşılandı

Çilem Karabulut’un kefaletle de olsa tahliye edilmesi, Adana’daki kadın kuruluşları tarafından sevinçle karşılandı. Gün içerisinde sosyal medya üzerinde haberleşip organize olan kadınlar, akşam saatlerinde Atatürk Parkı’nda biraraya geldi. Atatürk Anıtı önünde toplanan yaklaşık 35 kadın, Çilem Karabulut’un tahliyesinden duydukları mutluluğu dile getirmek için halaylar eşliğinde, zılgıt çekti.

Kategori

Mario Gomez halaya girdi

Beşiktaş’ın golcüsü Cenk Tosun’un evlendiği gecede Beşiktaş camiası mutlu bir gece yaşadı. Alman yıldız Mario Gomez de arkadaşlarıyla halaya katıldı

Kategori

Bu papağan bir başka

Görüntülerdeki bu sevimli papağan Lorke türküsünü duyunca kendisini tutamıyor ve yerdeki peçeteyi alarak halay çekmeye başlıyor.

Kategori

Halay başı olmak isteyen papağan

İnternette yayınlanan sevimli hayvan videolarına her gün bir yenisi ekleniyor.  Bu videomuzun kağramanı sevimli papağan ağzında tuttuğu kağıt mendille bir o yana bir bu yana zıplayarak adeta halay çekiyor.

Kategori

Memleketin halini anlatan en iyi kanal…

Türkiye’nin seçim sonuçlarına kilitlendiği saatlerde Flash TV’deki halay görüntüleri sosyal medyada geniş yankı buldu. İşte memleketin halini anlatan kanal.

Kategori

Halay çekerken kurşun göğsüne saplandı

Şanlıurfa’da bir köy düğününde silahlar susmadı. Havaya ateş eden maganda kurşunlarına düğünde halay çekmekte olan 2 çocuk annesi Fatma Yıldız hedef oldu. O anlar düğün kamerası tarafından kaydedildi. Göğsüne kurşun isabet eden Yıldız, ağır yaralandı.  Hastaneye götürülen kadın kurtarılamadı.
Kategori

THY uçağında halay!

Türk Hava Yolları’nın (THY) Hakkari’ye yaptığı ilk seferde bir ilke imza atıldı. THY uçağında Kürtçe ve Türkçe türküler söylenirken yolcular halay çekti.

Kategori

Bursa’da 2 bin avukat yürüdü

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB), Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) ile Yargıçlar Sendikası işbirliğinde düzenlenen ‘Türkiye Adaletini Arıyor’ yürüyüşü Bursa’da başladı. Bursa Adalet Sarayı’ndan başlayan ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı yürüyüş, Kent Meydanı’nda düzenlenen mitingle sona erdi. Hukukçular, düzenlenen mitingin ardından İzmir’e yürüyüş başlattı.