güzellik – Sözcü TV

güzellik

Kategori

Acadia’nın doğal güzellikleri yapılan belgeselle ortaya çıktı

Yüz ölçümü 192 kilometre kare olan park içerisinde bulunan dağlar, sahiller ve göller tüm ayrıntılarıyla görüntülendi. Video paylaşım platformu Vimeo’dan yayınlanan çalışma görsel boyutu ile birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Görüntüler kısa sürede viral olurken; belgesel içeriği bölgeye dair tanıtım özelliği de taşıyor.

Kategori

Yeni Zelanda’nın güzelliği pilotun gözüyle tescillendi

Yeni Zelanda’da bulunan bir havalimanına yapacağı inişi aksiyon kamerasıyla görüntüleyen pilotun çekimi sosyal medyada viral hâle geldi. Görüntüler Yeni Zelanda’nın güzelliğini bir pilotun gözüyle gösteriyor.

Kategori

Yunus sürüsünün muhteşem güzelliği!

Yunus sürüsünün birlikte hareket ederek ortaya çıkardığı bu doğal güzellik tekneden görüntülenmeyi başardı. Muhteşem manzara ile birleşen bu çekimi izlemeyi kaçırmayın

Kategori

100 kat fondöten süren Vlogger

Güzellik konusunda sürekli ilginç deneyler yapan vloggerlar arasına bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde 116 kat oje süren çılgın bir güzellik vloggerının ardından bu kez 100 kat fondöten süren bir vlogger yeni videosunu yayınladı. 100 kat fondöten sürerek ilginç bir deney yapan vlogger Jeely’nin bu fikri nereden bulduğunu bilmiyoruz ama 5 saat boyunca bu çılgın deneyi uygulayarak kesinlikle izlenme rekoru kıracağı kesin. Sonuç mu? İşte yanıtı…

Kategori
Filmlerdeki yaratık makyajları nasıl yapılır?

Filmlerdeki yaratık makyajları nasıl yapılır?

Howard Berger, The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe, Inglourious Basterds, The Green Mile gibi filmlerin perde arkasında çalışan özel makyaj efektleri sanatçısıdır. Aktörleri birer canavara çevirmek onun işi!

Kategori

Islak mendille dalgalı saç yapımı

Hiç ısı kullanmadan düz saçlarını uyguladığı enteresan ıslak mendil yöntemiyle dalgalandıran bu kadının videosu sosyal medyada kadınların en çok ilgi gösterdiği videolar arasında yer alıyor.

Kategori

Alessandra Ambrosia filtrelere savaş açtı

L’Oreal ailesinin en yeni üyesi Alessandra Ambrosia oldu. Brezilyalı ünlü model yeni saç boyası ‘Tone-on tone’ için kamera karşısına geçti.

Kategori

Rus kadınlarıyla 100 yıl böyle geçti

“Güzelliğin Yüzyılı” isimli projede kadınların 100 yıl içinde geçirdikleri değişime ilişkin video hazırlandı. Videoda bu defa Rus kadınlarının 100 yıl içersinde geçirdiği değişim ele alındı.

Kategori

Moskovalı kadınlar “güzellik koşusu”na katıldı

Rusya’nın başkenti Moskova’da kadınlar “sağlıklı ve güzel kalmak” için koştu. Bir spor giyim firması tarafından düzenlenen etkinlik için Gorki Parkı’nda toplanan kadınlar, müzik eşliğinde ısınma hareketleri yaptı. Daha sonra yaklaşık 2 bin kadın, Moskova Nehri boyunca 10 kilometre koştu. “Sağlıklı ve güzel kalmak” sloganıyla düzenlenen koşu Moskovalılardan ilgi gördü.