güvenlik görevlisi – Sözcü TV

güvenlik görevlisi

Kategori

Güvenlik görevlisi dehşet anlarını anlattı

Ortaköy’de terör saldırısı düzenlenen gece kulübünün güvenlik görevlisi Emrah Altun, yaşanan dehşet anlarını anlattı. Ortaköy’de dün gece terör saldırısı düzenlenen gece kulübünde güvenlik görevlisi olarak çalışan Emrah Altun, yaşadıklarını anlattı. Saldırı sırasında içeride olduğunu söyleyen Altun, “Ben içerideydim, Noel Baba kıyafeti görmedim. Duyduğum sese göre makineli tüfek vardı elinde” dedi. Saldırgan kulübe girince ne yaptığı sorusu üzerine Altun, “Kaçtık ne yapalım, kaçtık. Şu anda biraz sıkıntılıyız, daha sonra arkadaşlar detaylı anlatır” yanıtını verdi.

Kategori

Şarkıya kendini kaptıran güvenlik görevlisi

Rusya’da buz hokeyi maçı sırasında bir güvenlik görevlisi yaptığı dans ile büyük beğeni topladı. Kameraların kendisini çekmesiyle dans etmeye başlayan adam tüm salonu kendisine hayran bıraktı.

Kategori

Erdoğan Bayraktar güvenlik görevlisi dövdü

Bayraktar’ın aracına kapıda bulunan güvenlik görevlisi diğer konuklara yaptığı gibi “kim olduğunu ve kime geldiğini” sordu. İddiaya göre; otomobilin şoförü soruya yanıt vermezken araçta bakanın olduğunu ve kapıyı açmasını söyledi. Güvenlik görevlisi siteye misafir gelenlerin kimliğini ve kime geldiğini öğrenmek zorunda olduğunu, ancak site sakininin onayının olması durumunda misafiri siteye kabul edebileceğini söyledi. İkili arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Araçtan inen şoför ve korumalar güvenlik görevlisini kulübenin camından dışarı doğru çekerek darp etmeye başladı. Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Erdoğan Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevlinin üzerine yürüdü. Güvenlik görevlisinin elindeki copu alan Bayraktar, görevliye copla birkaç kez vurdu. Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken Bayraktar ve korumalarının güvenlik görevlisine vurmaya devam ettiği gözlendi.

Kategori

Müge Anlı’da büyük gerginlik

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan programında gergin anlar yaşandı. Nazmiye Çam cinayetinin işlendiği yayında konuklardan biri diğerinin üzerine yürüdü. Araya giren güvenlik görevlisi olay çıkmasını engellerken, yaşananlar canlı yayına an be an yansıdı.

Kategori

Kamera şakası gibi soygun

Tayland’da bir adam içinde güvenlik görevlisi de bulunan kuyumcuyu çok acemice soymaya çalıştı ve görüntüler tıpkı bir kamera şakasını andırıyordu.