güney – Sözcü TV

güney

Kategori

Yangın söndürme uçağı alevlere en yakın noktada

ABD’nin California eyaletinin güneyinde çıkan ve hızla yayılan yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor. Bonsall’da çekilen görüntülerde neredeyse alevlere değecek yangın söndürme uçağının görüntüleri sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi

Kategori

Köpek balıklarıyla birlikte yüzdü

Köpek balıklarıyla birlikte yüzen serbest dalışçının görüntülerinde yer alan köpek balıklarının uysallığı izleyenleri hayret ettiriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Helyum balonu ile gökyüzünde süzüldü

Tom Morgan isimli kişi Güney Afrika’da 100 adet helyum balonu ile oluşturduğu düzenek ile gökyüzünde 8.000 feet (2.4)km irtifaya ulaştı. Sosyal medya platformu olan “The Adventurists”te yayın yapan Morgan 15 mil (24 km) seyahat ettiği yolculuk hakkında BBC’ye konuştu. Morgan, helyum balonları ile yüksek irtifaya çıkabilmek için doğru havayı bulmak için uğraştığını ve bu yüzden Güney Afrika bölgesini seçtiğini belirtti.

Kategori

Araç içerisinden çıkan şey herkesi şok etti

ABD’nin güney bölgesinde yer alan Tennessee’de çekilen bir görüntü herkesi şaşkınlığa uğrattı. Bir anne ayı ve yavrusunun araçtan çıktığı görüntüler evin içerisinde bulunan ve İspanyolca konuşan bir kadın tarafından kaydedildi.

Kategori

DAEŞ’in Kerkük’e girişi kamerada

Musul operasyonunda güney ve doğu cephelerinde sıkışan DAEŞ militanları, gece yarısı Kerkük’e saldırdı. DAEŞ militanlarının Kerkük’e girişleri ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntüde DAEŞ militanlarının Kerkük’e bir pikapla girdikleri görülüyor.

Kategori

Genç öğretmenin cevabı izleyenleri şaşırttı

‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasında Ege Üniversitesi Amerikan Dili ve Kültürü mezunu yarışmacı elendiği soruyla hem Selçuk Yöntem’i hem de ekran başındakileri şaşırttı.”Sırt sırta verip kollarını iki yana açan iki kişiden, birinin sol kolu kuzeyi gösteriyorsa diğerinin sağ kolu hangi yönü gösterir?” sorusuna güney yanıtını veren genç yarışmacı, cevap yanlış çıkınca büyük şaşkınlık yaşadı.

Kategori

Kırgın Çiçekler 36. bölüm fragmanı

7 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek Kırgın Çiçekler 36. bölümde yurdun yıkılmaması için savaş verilecek. Güney de yurdun yıkılmasından sorumlu olan babasına isyan edecek!

Kategori

Kırgın Çiçekler 32. bölüm fragmanı

Kırgın Çiçekler 32. bölümde neler olacak? Kırgın Çiçekler 32. bölümde Meral ile Güney’in arası, Defne’nin sayesinde bozulur. Kırgın Çiçekler’de Songül bilinmeyen kişiler tarafından kaçırılıyor.

 

Kategori

Hamile kadın tuvaletini yaparken bebeğini…

Çin’in güneyindeki Guangzhou kentinde bir genel tuvalete giren hamile bir kadın çocuğunu tuvaletin deliğine düşürdü. Ardından bebeği böyle kurtardılar.

Kategori

‘Astronot gıdası’ kinoa Kırıkkale’de yetişecek

Son yıllarda astronot gıdasının ham maddesi olarak tanınan kinoa, Kırıkkale’de de ekilmeye başlandı.