güldür güldür – Sözcü TV

güldür güldür

Kategori

İrem Sak’ın direk dansı performansı

Son dönemin başarılı isimlerinden İrem Sak, Avrupa Yakası’ndaki performansından sonra milyonları tanıdığı bir isim haline gelmişti. Son zamanlarda Güldür Güldür adlı programda izlediğimiz güzel oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla direk dansı konusundaki hünerlerini sergiledi. Pek çok ünlü ismin spor olarak yaptığı direk dansını deneyen Sak’ın, “Müthiş bir pilates dersinden sonra bana hareket gösterip yapmama izin veren hocam @serrayurdaer seni seviyorum” notuyla yaptığı bu paylaşım, 40 binin üzerinde görüntülenmiş.

Kategori

Güldür Güldür Show 100. yeni bölüm fragmanı

Show TV’nin kahkalarla izlenen programı Güldür Güldür 100. bölümü ile ekranlara gelecek. Ali Sunal’ın yönetiminde usta oyuncu kadrosu ile birbirinden komik skeçleriyle 100. bölüm 20.00’da Show TV’de…

 

Kategori

Güldür Güldür’e ‘Bilal Oğlan’ cezası

RTÜK, Show TV’nin izlenme rekorları kıran ve Ali Sunal’ın sunuculuğunu yaptığı “Güldür Güldür” adlı parodi programına ceza verdi. 8 Ocak’ta yayınlanan bölümünde yer alan “Bilal Oğlan skeci” nedeniyle “uygunsuz dil” cezası geldi.

Kategori

Dedemin Fişi filminin fragmanı

Güldür Güldür ekibinden yepyeni bir komedi filmi. 25 Ocak’ta cuma günü vizyonda yerini alacak olan filmde Malatyalı Çirci Ailesi’nin serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirci’nin fişinin çekilmesine karar verilmesiyle başlar. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve daha fiş çekilmeden ortaya çıkan miras kavgaları birbirinden renkli ve komik olaylara sebep olur.

Kategori

Beyaz’a ‘yüzyılın sapı’ dedi!

Beyaz Show’un içinde yer alan Göz Göze adlı bölümde her hafta bir ünlüyle birbirlerine umarsızca sözler sarf eden ve bunu bir skeç haline getiren Beyazıt Öztürk bu hafta karşısında Dedemin Fişi oyuncularını aldı. Bakın o anlarda neler yaşandı…

Kategori

‘Halk otobüsü gibi talk show mu olur?’

Beyaz Show bu hafta Güldür Güldür ekibinin BKM yapımcılığıyla çekmiş oldukları ve vizyona giren Dedemin Fişi oyuncularını ağırladı. Oyuncu kadrosu o kadar genişti ki, deyim yerindeyse film ekibi Beyaz Show stüdyosunda oturacak yer bulamadı. Bu durum geçtiğimiz günlerde 3 Adam’a katılan Cem Yılmaz’ın esprisini anımsattı. Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu 3 Adam adlı programda Beyaz Show’u hedef alarak; ‘Halk otobüsü gibi talk show mu olur?’ demişti.