GTA 5 – Sözcü TV

GTA 5

Kategori

Geleceğe dönüş’ü GTA 5’te yeniden canlandırdılar

Efsane oyunlar arasında yerini almış, GTA 5’de birbirinden güzel modlar gelmeye devam ediyor.GTA series videos’un hazırladığı mod’da geleceğe dönüş filmini konu alarak yapılmış müthiş video.

Kategori

Vertical Ramp şimdiden efsane oldu!

Rockstar Games’in başarılı oyunu GTA 5’e modlar arka arkaya geliyor. Oyun için geliştiren Vertical Rampage modu şimdiden fenomen olmaya aday. Gökyüzüne uzanan kilometrelerce uzunluğunda dikey bir pistim olduğu eklentide oyuncular türlü türlü araçlarla yeryüzüne başarılı iniş yapmaya çalışıyorlar.  Çıkalı birkaç gün olmasına rağmen modun yer aldığı videolar milyonlarca kez izlendi.

Kategori

GTA 5 artık Türkçe

Sunduğu Oyun deneyimi ile bizi kendine bağlayan GTA 5, daha önceden ana ve bazı yan görevler kapsamında Türkçe yama ile sunulmuştu.Bu yamayı bizlere sunan GTATurk ekibi ise, oyunun eksik kalan kısımlarını da bu yamaya dahil etmek adına çalışmalarına devam etmişti. Bu çalışmalar sonuç olarak meyvesini verdi ve artık bizde %100 Türkçe yama özelliği ile GTA 5’imize kavuştuk. Oyunun sadece Hikaye Modu’ndaki görevler değil, Online modu, DLC’leri ve oyunun içinde bulunup, bir parçası olan her şey tamamen Türkçe olarak sunulmuş durumda.