gösteri – Sözcü TV

gösteri

Kategori

Gösteri sırasında savaş uçağı düştü

İtalya’nın Terracina kentinde düzenlenen gösteri uçuşu sırasında yaşanan felaket kameralara yansıdı. Eurofighter Typhoon tipi savaş uçağı gösteri sırasında denize düştü.

Kategori

Türk dondurmacı turist çocuğu çıldırttı

Maraş dondurmacılarının şakaları artık kültürümüze yerleşmiş bir şey. Artık o kadar ünlü oldular ki başka ülkelerde de aynı şakalarla satışı yapılıyor. Bu turist çocuk ise dondurmasını almak için fazlasıyla uğraştı.

Kategori

İzleneme rekoru kıran havada müthiş gösteri

Fransa’da gerçekleştirilen bir gösteri youtube’da izlenme rekorları kırdı. Fransız hava kuvvetleri pilotları ve jetPack giyen üç adam 1219 metre yükseklikte ve 260 km hızla eşsiz bir gösteri sundu.

Kategori

Ufak makas darbeleriyle muhteşem tasarım

Yetenekli elleriyle kullandığı makas ile sıradan bir kıyafeti muhteşem bir şeye dönüştüren adam. İzleyeni göz banyosu yaptıran gösterisi ile yetenekli adamın o anları…

Kategori

Lüks araçla müthiş tırmanış

Sosyal medya son derece renkli ve etkileyici videoların ve fotoğrafların paylaşıldığı bir mecra. Durum böyle olunca da son derece dikkat çekici işler ortaya çıkabiliyor. İşte sosyal medyadan yapılan renkli paylaşımlar. Lüks araçlara dair video ve fotoğraf paylaşımlarında bulunan bir hesap pahalı bir arazi aracının inanılmaz bir videosunu paylaşmış.

Kategori

Trump karşıtı gösteriler sürüyor

ABD’de Donald Trump’ın başkan seçilmesinin ardından ülke genelinde başlayan Trump karşıtı protestolar üçüncü gecesinde de devam etti. ABD’de başkanlık seçimlerini Hilary Clinton’u yenilgiye uğratan Donald Trump’ın kazanmasının ardından ülke genelinde başlayan Trump karşıtı gösteriler üçüncü gecesinde de devam etti. Miami, Atlanta, Philadephia, New York, San Francisco, Portland, Oregon’da Trump karşıtları sokağa döküldü. Portland’da toplanan protestocular, yolu trafiğe kapatarak polise yabancı madde fırlattı. Polis ise protestoculara biber gazıyla karşılık verdi. Los Angelas’ta da Trump karşıtı öfkeli kalabalık, “Başkanlık seçimini kabul etmiyoruz” sloganları attı. Gecenin erken saatlerinde Miami’de toplanan eylemciler ise trafiği çift yönlü olarak akışa kapattı. New York’ta da Trump Towers önünde buluşan Trump karşıtları, ABD’nin 45’inci başkanını istemediklerini haykırdı.

Kategori

Motosiklet sürücüsünün tehlikeli gösterisi

Bursa’da bir motosikletçi hem kendi hem de başkalarının hayatını tehlikeye atarak trafikte akrobasi hareketi yapması görenleri hayrete düşürdü. Bayramın ikinci günü sabah saatlerinde Yıldırım ilçesi Erikli Mahallesi’nde bir motosiklet sürücüsünün ayakta motosiklet kullanması, yanından geçen araçların içindeki yolcular tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Plakası olmayan motosikletin sürücüsünün rahat tavırları gözlerden kaçmadı.

Kategori

Dans gösterisi kötü bitti

Yeni Zelanda’da kıyıda korkuluklar üzerinde ilginç kıyafeti ile dans eden sanatçı, dengesini kaybedip suya düştü. O anlarıda bir amatör kamera saniye saniye kaydetti.

Kategori
Topuklu ayakkabılarla Beyonce performansı

Topuklu ayakkabılarla Beyonce performansı

İngiltere yetenek yarışmasına katılan 3 adam, topuklu ayakkabılarla Beyonce şarkısı eşliğinde şaşırtan dans gösterisi. Beyonce şarkısında ettikleri dans ile Beyonce’u bile kıskandırdı.

Kategori

Cihangir Firuzağa’da polisten çok sert müdahale!

Cihangir Firuzağa’da önceki gün meydana gelen ve 1 kişinin başından yaralandığı saldırı protesto etmek isteyen grup, saat 21.00’da Cihangir’de toplandı. Burada polisin biber gazlı müdahalesiyle karşılan grup ara sokaklara dağılırken, gazdan etkilenen birçok kişi bölgedeki kahvehaneye sığındı.

Kategori

Mükemmel atlayışın verdiği hissiyat

Kaykay turnuvaları yurt dışında birçok ülkede üstünde oldukça başarılı hareketler yapan ve turnuvalarla meşhur bir halde. Bu cambazlıklar bir de aksiyon içerikli konseptlerle birleşince ortaya böyle sonuçlar çıkıyor.

Kategori

Dünyanın en iyi sörfçülerinden dar alanda gösteri

Dünyanın en iyi sörfçüleri olan Ashley Kidd, Caroline Villeneuve, Keenan Flegel, Sean Cummings ve Adam Fields bizlere bot dalgasında harika bir gösteri sergiledi.

Kategori

Drift yapan sürücülerin sopalı kavgası

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde gerçekleştirilen 2’nci Batı Karadeniz Tuning Fest 2016 gösterisinde drift yapan otomobilin park halindeki otomobile çarpmasının ardından gençler birbirine girdi.

Kategori

Kaykayla gösteri yapıp para topladı

İnsanları etrafına topladıktan sonra kaykayıyla gösteri yapıp para toplayan köpeğin videosu sosyal medyada en çok izlenen videolar arasındaydı. Sahibinin kendi hesabından paylaştığı videoda köpek ile sahibi birlikte çalışıyor.

Kategori

Yaptığı gösteriyle izleyenleri hayretler içinde bıraktı

İngiltere’de yayınlanan yetenek yarışmasında sahneye çıkan Alex Magala isimli adam jüri üyelerini ve seyircileri şaşkına çevirdi. Yaptığı gösteriyle ne kadar cesur olduğunu kanıtladı.

Kategori
Küçücük bir şişeyle şöhret oldu!

Küçücük bir şişeyle şöhret oldu!

ABD’de, bir yetenek yarışması sırasında gerçekleştirdiği gösteride yarım litrelik su şişesini tek seferde dik bir konuma getirmeyi başaran Mike Senatore, etkileyici gösterisi ile kısa sürede geniş kitlelere adını duyurdu.

Kategori

Fransa’da halk sokakta!

Fransa’nın başkenti Paris’te çalışma ve iş yasasını protesto eden gösteriler devam ediyor.  Fransa’da Paris, Bordo, Le Havre, Clermont-Ferran, Toulouse, Saint-Nazaire, Rouen, Lyon, Marsilya dahil pek çok şehirde binlerce insan sokaklara indi. Fransa İçişleri Bakanlığı ve Paris Emniyet Müdürlüğü’ne göre, başkent Paris’te 36 kişi olmak üzere ülke genelinde 77 kişi gözaltına alındı. 15 polis memuru ve jandarma yaralandı. Polis kaynaklarına göre Fransa genelinde eylemlere toplam 300 bin kişi katıldı.

Kategori
Rus kadin muhabir canli yayinda tokat yedi

Rus kadın muhabir canlı yayında tokat yedi

Paris’te düzenlenen gösteriler sırasında canlı yayında haber sunan kadın muhabirin bir gösterici tarafından tokatlandı.Hiçbir şey olamamış gibi yayına devam etti.

Kategori

Fransa’da göstericiler polis aracına böyle saldırdı

Fransa’nın başkenti Paris’te çalışma yasasını protesto eden göstericiler, bir polis aracına saldırarak ateşe verdi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Hükümetin, anayasal yetkisini kullanarak parlamento oylaması olmaksızın çalışma yasasını değiştireceğini açıklaması üzerine Salı günü sendikalar, meslek örgütleri ve öğrenci birlikleri bir hafta sürecek greve başladı. Grevle beraber protestocular Paris’te sokaklara akın etti. Başkentte ve Fransa’nın birçok şehrinde sendikalar ve öğrencilerin düzenlediği gösterilere polis göz yaşartıcı gaz ve tazyikli suyla müdahale etti.

Kategori

Yine şov yaptılar!

TÜRK Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları, ‘Hıdırellez’ nedeniyle Aksaray’da yaklaşık 20 bin kişiye gösteri yaptı. Kutlama töreninin en renkli görüntüsü ise Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi olan Türk Yıldızları’nın gösterisi oldu.

Kategori

Spartalılardan tehlikeli bir gösteri

İngiltere’de yayınlanan bir yarışmada 13 ve 23 yaş arası kız ve erkekten oluşan İskoç jimlastik grubu muhteşem bir gösteriye imza attı.