görüşme – Sözcü TV

görüşme

Kategori

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na telefon

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonla görüştü. Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonla konuşması kameralara yansıdı.

Kategori

Erdoğan’dan ABD’li gazeteciye ayar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden yaptığı görüşmenin ardından basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, soru cevap kısmına geçildiğinde ABD’li gazetecinin DAEŞ sorusuna ise ders niteliğinde cevap verdi.

Kategori

Yılmaz Erdoğan’ın Başbakan’ı ziyaretinin nedeni…

Yılmaz Erdoğan, Hakkari’nin ilçe olmasına tepki göstermek ve Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Meclis’e geldi. Ziyaret sonrası Yılmaz Erdoğan, “Sayın Başbakanın söylediği, ilçe olmanın Hakkari’nin aleyhine olmayacağı bir konuşmaydı. Bakalım göreceğiz. Biz (ilçe) olmasın ricamıza devam ediyoruz” dedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gönderilen yasa tasarısıyla Hakkari ve Şırnak il olmaktan çıkarılacak. Hakkarili sanatçı Yılmaz Erdoğan, Hakkari’nin ilçe yapılmasına tepki göstermek ve Başbakan Yıldırım ile görüşmek üzere TBMM’ye geldi. Ziyaret sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada Erdoğan, Başbakan Yıldırım’ın kendilerine Hakkari’nin ilçe olmasının daha iyi olacağını, ekonomik anlamda kayıp olmayacağını söylediğini belirterek, “Benim ikna olmamdan çok şuanda ben Hakkari temsilcisi pozisyonunda sayılamam. Hakkari’nin temsilcisi Hakkarililerdir orada yaşayan insanlardır şuanda. Onlar da 3-4 otobüs gelmişler” diye konuştu.

Kategori

Putin, Erdoğan’ı böyle bekledi

İki lider 24 Kasım 2015’te yaşanan uçak krizinin ardından ilk kez yüz yüze görüştü. Görüşme odasına ilk giren Putin, Erdoğan’ı beklediği anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Erdoğan ile Putin bir araya geldi

İki lider 24 Kasım 2015’te yaşanan uçak krizinin ardından ilk kez yüz yüze görüştü. Erdoğan ve Putin baş başa toplantıya geçmeden önce kısa bir basın toplantısı düzenledi.

Kategori

Erdoğan, Putin ile yaptığı telefon görüşmesini anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda personel için düzenlenen iftarda konuştu. Putin ile olan telefon görüşmesine ilişkin Erdoğan, “Sayın Putin ile görüşmemiz önceden kararlaştırılmıştı. Gündemimiz başkaydı. İki ülke için de faydalı bir görüşme yaptık. İlişkilerin düzeltilmesiyle ilgili görüşleri paylaştık. Sayın Putin ile Eylül ayında Çin’de yapılacak G20 toplantısında daha kapsamlı görüşme kararı aldık. Turizmle ilgili adımları süratle atma kararı aldık. Kendileri de bakanlar kuruluna başkanlık ederek talimatı verdi. Arkadaşlarımız bunu bizzat takip etti” dedi.

Kategori

Bahçeli: “Görüşürken yakalarsak dar ederiz”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümet yetkilileri ile PKK yöneticileri arasında görüşmeler yapıldığı iddialarına ilişkin olarak, “AKP ile PKK’yı kuytu köşelerde görüşürken yakalarsak bu iktidarı onlara dar ederiz, dünyayı da başlarına yıkacağız. süreç bitmiştir, en azından söylenenlere inanmak istiyoruz” dedi.

Kategori

Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan 4.5G ile görüştü

4.5G ile ilk görüşme ABD’de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım arasında gerçekleştirildi.

Kategori

Erdoğan ile Biden görüşmesi başladı

Nükleer Güvenlik Zirvesi için ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile, kaldığı otelde görüştü.

Kategori
"Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum"

“Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum”

Esra Erol’la izdivaç programında programa katılan damat ve gelin adayları arasında yer alan Fırat Bey ve Yağmur Hanım program yapımcılarından habersiz dışarda buluştukları tespit edilmiş bunu öğren Esra Erol canlı yayında bu olayın kahramanlarının artık yayında olmadığını açıkladı. Diğer adaylarada dışarıda görüşürseniz programdan gönderilirsiniz diyerek gözdağı verdi.

Kategori

Abdullah Gül, Bülent Arınç’ın evinde

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bülent Arınç’ın evinde görüşme gerçekleştiriyor.

Kategori

Mahçupyan’dan Zana-Erdoğan görüşmesine yorum

Akşam gazetesi yazarı Etyen Mahçupyan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Mahçupyan Leyla Zana ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmeyi yorumladı ve “konuşmalarının bir anlamı var” ifadelerini kullandı. İşte Mahçupyan’ın açıklamaları…

Kategori

Ak Saray’daki kritik görüşme sona erdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda  gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. Görüşmenin ayrıntıları hakkında henüz bir  açıklama yapılmadı

Kategori

Davutoğlu NATO’da görüşmelere başladı

Brüksel’de bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, NATO Genel sekreteri Jens Stoltenberg ile bir araya geldi ve görüşmelere başladı. Görüşme sonrası ortak basın toplantısı düzenleyecekler.

Kategori

Erdoğan ve Putin arasında kritik görüşme!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile G20 Zirvesi için Antalya’ya gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ikili görüşmeler kapsamında bir araya geldi.
Erdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen zirvede liderler önce akşam yemeğinde görüşmelere başladı. Basına kapalı gerçekleşen ‘Küresel Sınamalar: Terörizm ve Mülteci Krizi’ başlıklı çalışma yemeği, yaklaşık 3 saat sürdü.

Kategori

İki lider görüşürken birden kameranın önüne geçti

G-20 zirvesinde tüm dünyanın gözü Obama – Putin görüşmesine çevrilmişken kameralara takılan bir görüntü herkesin dikkatini çekti. İki ülke liderlerinin alışılmış görüşmelerinin aksine Antalya’daki buluşma, G-20 toplantılarının yapıldığı otelin lobisinde gerçekleşti. Obama ve Putin görüşürken, lobideki bir kişinin kameraya bakarak iki liderin çekimine engel olmaya çalışması ilginç görüntülerin oluşmasına neden oldu. Bir yandan kameraya bir yandan da iki lidere bakan şahsın, ABD veya  Rusya heyetinde görevli olduğu ve görüntü alınmasına engel olmaya çalıştığı tahmin ediliyor.

Kategori

Merkel’den destek sözü!

Almanya Başbakanı Angela Merkel ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beşiktaş’taki Mabeyn Köşkü’nde görüştü. Toplantıda Merkel, mülteci sorununda Türkiye’ye destek olunması gerektiğini düşündüklerini söyledi.

Kategori

Merkel ile Davutoğlu’nun görüşmesinden ilk görüntüler

Almanya Başbakanı Angele Merkel, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşmelerde bulunmak için saat 12.00 sıralarında Atatürk Havalimanı’na geldi ve Merkel ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kritik görüşmesi başladı.

Kategori

Kılıçdaroğlu’ndan önemli açıklamalar

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile biraraya gelen Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu görüşmenin ardından basın açıklaması yaptı.

Kategori

Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu’nu kabul etti

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüşmesi başladı.Kılıçdaroğlu, Çankaya Köşküne 18.55′te geldi. Kılıçdaroğlu, Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısıyla ilgili Başbakan Davutoğlu’ndan randevu talep etmişti.

Kategori

Hope Solo’ya Türkiye’den teklif!

Kadınlar 1. Futbol Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor, ABD’li kaleci Hope Solo ile görüşmelere başladı.