görüntüler – Sözcü TV

görüntüler

Kategori

Görsel çalışmayla Death Star’ı oluşturdu

Yayınladığı günden itibaren kült bir yapıma dönüşen Star Wars serisinin en önemli figürlerinden biri olan Ölüm Yıldızı bir sanatçı tarafından görsel çalışmayla oluşturuldu. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Yol kavgası bisikletliye havai fişek attırdı

İtalya’da çekildiği belirtilen görüntüler sosyal medyanın gündemine geldi. Yolda kavga ettiği motosiklet üzerindeki kişilere havai fişek fırlatan bisikletlinin görüntüler viral hâle geldi.

Kategori

‘Beklenmeyen anlar’ derlemesi izlenme rekoru kırdı

İnternet içerisinde yayınlanmış olan ve viral hâle gelen ilginç sona sahip videolar derleme hâliyle sosyal medyaya yüklendi. Görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Çocuklarıyla birlikte çukura düştü

Çin’de gerçekleşen olay 2 çocuğuyla birlikte motosiklete binen babanın araç üzerindeki kontrolü kaybetmesiyle gerçekleşti. Sokak kamerasına yansıyan görüntülerde sokaktaki çukura düşen kişiler olay neticesinde yaralandı. Sosyal medya kanalı LiveLeak’ten aktarılan görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Katil balinalara en yakın noktada

ABD’nin Washington eyaletinde yer alan San Juan Adaları’na yakın bir noktada kano yapan kişinin görüntüleri sosyal medya içerisinde viral hâle geldi. Görüntüler katil balinaların yaklaştığı kano üzerindeki kişiler tarafından çekildi.

Kategori

El yapımı sıra dışı su kaydırağı

Avustralya’da çekilen görüntüler sosyal medya platformu Storyful tarafından paylaşıldı. Su ile farklı bir düzenek kuran kişilere ait görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Köpek balıklarıyla birlikte yüzdü

Köpek balıklarıyla birlikte yüzen serbest dalışçının görüntülerinde yer alan köpek balıklarının uysallığı izleyenleri hayret ettiriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Dubai’deki festival gökyüzünü büyüledi

Havacılık sektörünün önde gelen fuarlarından olan Dubai Air Show bitti. Sosyal medya ise fuarda çekilen bu görüntüyü konuşuyor. Gösteri uçaklarının havada süzüldüğü görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Dostuyla yıllar sonra tekrar buluştu

Kaybolan ve sahibiyle 3 yıl aradan sonra tekrardan buluşan köpeğin görüntüleri sosyal medyanın gündemine geldi. Duygulandıran anlar sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

En farklı cadılar bayramı kostümü

Cadılar Bayramı’nda çocuklarına led ışık giydiren ebevynlerin çektiği görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi. Sosyal medyada en farklı kostüm olarak lanse edilen görüntüler kısa sürede birçok kişi tarafından izlendi.

Kategori

Donmaktan son anda kurtuldu

Rusya, Irkutsk’da yer alan Lena nehrini geçmek isteyen kişi bir buz parçasının kırılması ile nehrin içine düştü. Donmaktan son anda görevlilerin yardımıyla kurtulan kişinin görüntüleri sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Boğulmak üzere olan yavru köpeği kurtardılar

Sosyal medyada gündeme gelen görüntülerde debisi yüksek nehir suyuna kapılan ve boğulmak üzere olan yavru köpeği kurtaran kişiler yer alıyor. Görüntüler kısa sürede viral hâle gelerek birçok kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Kategori

Ölüm döşeğindeki şempanzeye dost ziyareti

Sürüsünün hayatta kalan son dişisi olan 59 yaşındaki şempanze Mama’yı ölüm döşeğindeyken eski dostu Jan Van Hooff ziyaret etti. Yemek yemeyen yaşlı Mama, 1972 yılında tanıştığı primatlar üzerinden inceleme yapan dostunu hatırladı. Hooff’a sarılan şempanzenin görüntüleri sosyal medyada viral hâle geldi. Mama’nın ziyaretten kısa bir süre sonra öldüğü belirtildi.

Kategori

Seri katilin en net görüntüleri

İstanbul ve Ankara’da 3 kişiyi öldürdüğü gerekçesiyle polis tarafından her yerde aranan katil zanlısı Atalay Filiz’e ait olduğu belirtilen yeni bir görüntü daha ortaya çıktı.

Kategori

Bu görüntüler kavganın seyrini değiştirir mi?

“Renkli Sayfalar” ekibi Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya kavgasının seyrini değiştirecek görüntülere ulaştı ve Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt konukları ile görüntüleri yorumladı!

Kategori

Olay yerinden yeni görüntüler!

Ankara Güvenpark’ta meydana gelen patlamaya ilişkin Valilik 27 kişinin hayatını kaybettiğine dair açıklama yaptı. İşte o patlamadan sonra olay yerinden gelen ilk görüntüler.

Kategori

Rusya Türkiye’yi bu görüntülerle suçladı

Rusya Savunma Bakan Yardımcısı Anatoly Antonov, IŞİD’i yenmek için yasadışı petrol ticareti kanallarının ve alt yapısının yok edilmesi gerektiğini söyledi. Antonov, “Suriye’den yasadışı şekilde satılan petrolün ana güzergahı Türkiye” dedi ve yayınladığı görüntülerde Türkiye sınırından giren tankerlerin IŞİD petrollerini taşıdığını iddia etti.

Kategori

Azerbaycan askeri aracın vurulma anı görüntülerini yayınlandı

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan askeri birliklerinin sığınaktaki askeri aracının vurulması anı görüntülerini yayınladı. Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri tarafından cephe hattında, Ermenistan’a ait sığınakta bulunan askeri aracın vurulduğu bildirildi.

Kategori

Bu görüntüdeki hayalet mi?

İngiltere’nin Cheshire kentinde bir barın güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde anormal bir cismin ortaya çıkması yine ‘hayalet var’ tartışmalarına yol açtı. 11 Temmuz’da sabahın erken saatlerinde videoya kaydedilen görüntülerde önce kamera sallanıyor daha sonra hayalete benzer bir cisim koridorda hareket ediyor.

Kategori

Tanımadıkları biri cüzdanını düşürünce…

Durakta beklerken yanında tanımadığı bir insanın cüzdanını düşürdüğünü gören çocukların tepkileri görülmeye değer. İşte o anlar…

Kategori

Bursa Büyükşehir Belediyespor Avrupa Şampiyonu oldu

Voleybolda Kadınlar CEV Challenge Kupası’nı, final rövanş maçında Rusya’nın Uralochka takımını yenen Bursa Büyükşehir Belediyespor kazandı.