gönüllüler – Sözcü TV

gönüllüler

Kategori

Survivor 2017 gönüllüler takımının yeni tanıtımı

Acun Ilıcalı yapımcılığında ve sunuculuğunda gerçekleşecek olan Survivor 2017’nin Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu belli oldu. Yayınlanmaya başladığı andan itibaren ciddi bir izleyici kitlesini kendisine çekmeyi başaran yarışmanın, geride bıraktığımız yıl kazanan ismi Avatar Atakan olmuştu. Zorlu parkurlardan geçebilmek adına atletik bir vücudun gerekli olduğu yarışmada belki de bu yüzden Gönüllüler takımında yer alan profesyonel sporcuların şansı daha çok oluyor. Gönüllüler takımının videosunu paylaşan Acun Ilıcalı, paylaşımının altına: “İşte Gönüllüler’in yeni tanıtımı. Bana göre şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler Takımı. Ünlüler’in yeni tanıtımını daha sonra paylaşacağım” notunu düşerek bu sene ünlüler takımının işinin daha zor olduğunu ortaya koydu.

Kategori

Survivor’da kritik final öncesi çok önemli kararlar alındı

Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı olan Acun Ilıcalı, Semih’in adaya dönmesinin ardından yapılan konseyde bu değişiklikleri açıkladı. İşte Acun’un o açıklamaları: “Semih bundan sonra oyunlar katılacak durumda değil. Olağan dışı durumlarda toplanıp adil çözümler getiriyoruz. Çok kafa patlatıyoruz. Adaleti nasıl bozmayız diye uğşarıyoruz. Semih dokunulmaz olursa ve dördünüzden birisi giderse, bu adil bir durum olmaz. Semih’in dokunulmaz olması bu da adil olmaz” dedi.

Kategori

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında Yunanistan adalarına gitme ödülü için ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kıyasıya geçen bir mücadele içine girdi. Bu mücadeleyi kazanan takım ünlüler oldu.

Kategori

Survivor 104. bölüm fragmanı

Survivor 2016’nın 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam ödül oyunu için yarışırken Acun ise konseyde Semih’in son durumu hakkında açıklamalar yapıyor.

 

Kategori

Orlando’da Jessica ile yarıştılar

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde Orlando’da müthiş bir ödül kazanan Gönüllüler takımı Jessica ile atış yaptı. Survivor, Orlando’da da devam etti.

Kategori

Survivor’da gönüllülerin Orlando keyfi

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı Jessica Serfaty ile birlikte ABD Orlando’daki film stüdyolarında gezinti yaptı.

Kategori

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında Jessica Serfaty ile birlikte ABD Orlando’daki film stüdyolarına gitme ödülü için ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kıyasıya bir mücadele içine girdi. Bu mücadeleyi kazanan takım gönüllüler oldu.

Kategori

İbrahim’in vedasının hemen ardından adada neler yaşandı?

Gönüllüler takımından İbrahim’in adaya veda ettiği ada konseyinin hemen ardından İbrahim’in takım arkadaşları Serkay ve Damla büyük şaşkınlık yaşarken Atakan ise arkadaşı İbrahim’in vedasına üzüldüğünü ancak Nagihan’ın adada kalmasına takım arkadaşı olduğundan dolayı daha mutlu olduğunu belirtti.

Kategori

Survivor’a veda eden isim belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında hüzünlü dakikalar yaşandı. Eleme gecesinin olduğu bölümde adaya veda eden isim halk oylaması sonucunda belli oldu. İki eleme adayı olan Nagihan ve İbrahim arasında yapılan oylama sonucunda adaya veda eden isim İbrahim oldu.

Kategori

Survivor’da araba ödülünü kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında araba ödülü için kıyasıya geçen bir oyun oynandı. Bu oyunu kazanıp arabaya sahip olan kişi Nagihan oldu.

Kategori

Semih Gönüllüleri satranç taşlarına benzetti

Gergin konseyin ardından ada röportajında konuşan Semih, Gönüllüler takımı yarışmacılarını tek tek satranç taşlarına benzeterek neler yaptığını anlattı.

Kategori

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ünlüler takımı ve gönüllüler takımı dokunulmazlık için mücadele etti. Bu mücadeleyi kazanan takım gönüllüler oldu.

Kategori

Survivor’da şoke eden sakatlık!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında dokunulmazlık oyununda Serkay ve Semih karşılaştı. Serkay’ın müdahalesiyle Semih havuza düştü ve Serkay galip geldi. Ancak Semih’in bu sırada parmağı kırıldı. Semih’in yardımına yarışmanın doktoru yetişti.

Kategori

Survivor’da tartışmada sesler yükseldi!

İletişim ödülü oyununda gerilen iki takım arasında bir tartışma daha patlak verdi. İbrahim ve Serkay, Semih’in ardından Nagihan’la da tartıştı…

Kategori

Survivor’da Nahigan’ı arı soktu!

Dokunulmazlık oyununda kenarda oyun sırasını bekleyen Nagihan’ı arı soktu. Doktor Metin Kuş hemen Nagihan’a müdahalede bulundu. Nahigan’a yaşanan olayın ardından bulunulan müdahale sırasında Acun Ilıcalı şaka yaptı ve Nagihan’ın bu şoku atlatmasına bir nebze olsun yardım etti.

Kategori

Survivor’da dokunulmazlık Ünlüler’in!

Survivor’da yeni bölümde dokunulmazlık oyunu için yarışan ve kıran kırana geçen yarışma sonunda mutlu sona ulaşan taraf Ünlüler oldu. Semih’in getirdiği son oyundaki galibiyetle 9-9 süren eşitliği bozarak zafere ulaşan Ünlüler amaçlarına ulaştı ve uzun süre sevindiler. Gönüllüler takımında ise mutsuzluk hakimdi. İşte Semih’in galibiyeti getiren o mücadelesi ve Ünlüler’in sevinci…

Kategori

Survivor’da iletişim ödülünü kazanan belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında iletişim ödülü için gönüllüler takımı ile ünlüler takımı kıyasıya bir mücadele içine girdi. Ünlüler takımında Nagihan’ın sakatlığı Damla’nın oynamasına da engel olmasıyla birlikte Atakan ve Semih’in yarışlarda zorlanmasına sebep oldu. Yoğun sıcağın altında oynanan oyunun son bölümde Serkay ve Atakan’ın yarışı sonucunu Atakan’ın kazanmasıyla ünlüleri galibiyete taşıdı.

Kategori

Survivor 2016 99. bölüm fragmanı

Survivor 2016 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya gelecekler. Adada dengeler değişiyor.

Kategori

İki takım arasında buzlar eriyor mu?

Ödül oyunun ardından adaya dönen iki takım, bir sonraki oyun olan Dördün Biri oyununu beklemeye koyuldular. Adada İbrahim ve Atakan arasında keyifli bir coconut sohbeti yaşandı.

Kategori

Gönüllüler, İstanbul özlemini böyle giderdi!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ödül oyunu kazanan gönüllüler takımı, 360 derece sanal gözlüklerle İstanbul turu yaptılar ve hayranlarından gelen videolu mesajları izleme şansı yakaladılar.

Kategori

Muhteşem bir lükse işte böyle kavuştular!

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı malikanede lüks bir gün geçirerek ödülü doyasıya yaşadılar. İşte o görüntüler…