gezi belgeseli – Sözcü TV

gezi belgeseli

Kategori

Gezi Belgeseli Almanya yolcusu

Yapımcı ve yönetmenliğini SÖZCÜ Gazetesi Muhabiri Gökmen Ulu’nun yaptığı belgesel film Direniş Almanya’da seyirci ile buluşacak.Gezi Hareketi’nin anlatıldığı belgesel filmin gösteriminin yanı sıra Gökmen Ulu konferans verecek ve soruları yanıtlayacak. Atatürkçü Düşünce Dernekleri Avrupa Federasyonu tarafından düzenlenen etkinlik Köln’deki Leonardo Royal Hotel Salonu’nda gerçekleşecek. Programın başında ADD Avrupa Federasyonu Genel Başkanı Dursun Atılgan da bir sunuş konuşması yapacak.

Kategori

Silahlı saldırgan hastanede dehşet saçtı

SİVAS’ta 50 yaşındaki Ali D., dün gece Numune Hastanesi’nde karşılaştığı, daha önceden aralarında husumet bulunan özel güvenlik görevlisi Ergün Şakşak’a acil serviste tabanca ile ateş etti. Ali D. yaralanırken, acil serviste büyük panik yaşandı.

Kategori

Tunus’ta müzeye baskın: 8 ölü

Tunus’taki Bardo Müzesi’ne giren silahlı saldırganlar, içerideki turistleri rehin aldı. Yerel kaynaklar 7’si yabancı turist, 8 kişinin saldırıda hayatını kaybettiğini belirtiyor. Saldırganların kalaşnikoflu olduğu, içeride 30’ya yakın kişinin rehin alındığı belirtiliyor.