Geniş Aile Yapıştır – Sözcü TV

Geniş Aile Yapıştır

Kategori

Boxerlı Bilal’in ceza aldığı o sahne

Star TV’de yayınlanan ve bir defineyi bulmak için yola çıkan arkadaşların maceralarını konu alan “Geniş Aile Yapıştır” adlı komedi filmine, RTÜK’ten ceza çıktı. RTÜK, “Koyu Bilal”, “Cevahir”, “Ulvi” ve “Müfit” adlı 4 karakterinin yer aldığı filme ‘’Boxer külotlu Bilal sahnesi” nedeniyle ceza verildi. Filmde komedi unsuru olarak cinsel çağrışımlar yapıldığı savunuldu. İşte cezaya konu olan “Kaybolan roket” sahnesi…

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (09.10.2015)

9 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde.. Bu hafta ‘Geniş Aile: Yapıştır’ filminin galasında başarılı oyuncu Ufuk Özkan’la yapmış olduğumuz röportajda başarılı oyuncu seyircileri nelerin beklediğini anlattı. Beyazperdeye bu hafta Geniş Aile: Yapıştır, Ejder kılıcı, Tehlikeli Yürüyüş, Hayat Öpücüğü ve Korku Terapisi filmleri sizleri bekliyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Geniş Aile geri dönüyor

Televizyon ekranlarının en sevilen, uzun soluklu projelerinden biri olan Geniş Aile dizisinin sinema filmi olan yapımda, kadro büyük ölçüde korunuyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını Barakuda Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi Ömer Uğur oturuyor. Senaryo ise Cüneyt İnay’a ait.