gelin adayı – Sözcü TV

gelin adayı

Kategori

Gelin adayından Atatürk’e hakaret

Star TV’de yayınlanan, Zuhal Topal’ın sunduğu İzdivaç programına katılan “Yağmur” adlı gelin adayının, Atatürk’e hakaret eden videosu ortaya çıktı. Zuhal Topal’ın sunduğu “İzdivaç” programının takipçileri, programa katılan Yağmur isimli gelin adayının, Atatürk’e hakaret ettiğini gösteren videoyu ve çekilen bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Periscope uygulamasından çekildiği görülen görüntülerde, Yağmur Avcı, Atatürk için “O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir’i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun.” ifadelerini kullanıyor.

Kategori

Gelin adayı canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında önceki gün gelin adaylarından Hanife, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Kategori

İzdivaçta Hanife aradığı aşkı sonunda buldu

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında uzun süredir eş arayan Hanife, sonunda aradığı kriterlere uyan birini buldu. Programında dün yayınlanan bölümünde “aşık olmak istiyorum. Çadırda da yaşarım” diyerek hüngür hüngür ağlayan Hanife, İzmir’en gelen talibiyle yemeğe çıkmak istediğini belirtti.

Kategori

Esra Erol’dan canlı yayında pot!

Damat adayına talip olmak için Bakü’den İstanbul’a gelen Esmira, güzelliği ile herkesin beğenisini topladı. Gelin adayının güzelliğini tarif etmek için ‘Barbie bebek’ kelimesini kullanan Esra Erol, reji tarafından uyarılınca zor durumda kaldı. ‘Sen biple yukarıdaki arkadaşım’ diyerek düşüncelerini anlatmaya devam eden Esra Erol, ‘papatya gibi’ sözleriyle Esmira’ya art arda iltifatlar yağdırdı. İşte canlı yayındaki o anlar…

Kategori
İzdivaç programlarının gelin adayı Solmaz soyunup dans etti

İzdivaç programlarının gelin adayı Solmaz soyunup dans etti

Ekranlara ilk Zuhal Topal’ın programında çıkan, daha sonra sürpriz bir kararla Seda Sayan’ın programına transfer olan gelin adayı Solmaz’ın soyunarak dans ettiği video büyük yankı uyandırdı.
Kategori

Esra Erol’da şok, canlı yayında darp!

Gelin adayı, kendisine ‘Bitti’ diyen damadın üzerine yürüyünce evlilik programı Esra Erol’da yayını yarıda kesildi. Damat adayının girdiği üçlü polemik, önce tartışmaya döndü. Küfürlerin biplendiği programda damat adayı bir elindeki “Bitti” ve “Fin” (Fransızca bitti demek) yazılı kağıtları yırttı. Bunun üzerine stüdyoda tartışmalar başladı derken birden bire beklenmeyen ve şoke eden hamle gelin adayından geldi. Oturduğu yerden sahneye fırlayan ve damat adayının üstüne yürüyen gelin adayı sonrasında ise damat adayından tokat yedi. Hemen ardından yayın kesildi ve reklamlara gidildi.

Kategori
Siyahi talibinin görünüşünden korkup reddeden gelin adayı

İzdivaç’ta siyahi talibini reddeden gelin adayı

Aslen Senegal’li olan ve Ordu’da yaşayan Mustafa, Esra Erol’un İzdivaç programında İlhame’ye talip oldu. Senegal asıllı talibini İlhame, ”Türkle evlenmek istiyorum” diyerek reddetti. Stüdyo Mustafa’ya destek çıktı ve programa devam etmesini istediler… O anlar…

Kategori
Esra Erol canlı yayında patladı: 'Egonuz batsın'

Esra Erol canlı yayında patladı: ‘Egonuz batsın’

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında ilginç anlar yaşandı. Locadaki gelin adayının kendisi hakkında yorum yapmasına sinirlenen Bahar, Esra Erol’a sesini yükseltince stüdyoda gerginlik yaşandı. Yapılan açıklama üzerine sinirlenen Esra Erol, ‘Egonuz tavan olmuş! Vallahi bıktım!’ diyerek gelin adayına tepki gösterdi.

Kategori
Damat adayının o sözü stüdyoyu güldürdü

Damat adayının o sözü stüdyoyu güldürdü

Esra Erol’la programında damat adayı Yunus’un ‘ben ona yürüdüm’ sözü güldürdü. Damat adayı Yunus, Şimal hanımla aralarındaki sorunu çözüp yeniden demek istedi. Esra Erol, ‘Yunus denemek istiyor musun Şimalle?’ sorusu üzerine verdiği ‘yani sonuçta ben ona yürüdüm’ diyerek gülüşmelere neden oldu

Kategori
Gelin adayı tuvalet izni istedi, Esra Erol şaştı kaldı

Gelin adayı tuvalet izni istedi, Esra Erol şaştı kaldı

İzdivaç programında heyecanlanan gelin adayının tuvalete gitmek için izin istemedi hem Esra Erol’u hem de ekran başındakileri şaşırttı.

Kategori
Reddedilen damat adayı hüngür hüngür ağladı

Reddedilen damat adayı hüngür hüngür ağladı

Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programında damat adayı talip geldiği gelin adayı tarafından reddedilince ağlamaya başladı.

Kategori

Esra Erol’da damat adayından şoke eden hareket

Esra Erol’da gelin adayı Ayça ile damat adayı Ahmet arasında ilginç bir olay yaşandı. Damat adayı Ahmet bey, gelin adayı Ayça’yı locaya inat elinden tutarak stüdyodan uzaklaştı. Sonra “Ayça hanım benimle de başkası ile evlenemez onun aklında öyle bir düşünce yok” dedi. Bu sözlere sinirlenen gelin adayı denizci taliplerine seslendi. Locada bulunan Mehmet bey bir anda Ayça hanıma talip olduğunu açıklayınca damat adayı Ahmet bey, Ayça hanımı kolundan tutarak uzaklaştırdı. Stüdyoda yaşanan ilginç anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori

İzdivacın efsanesi Songül böyle geri döndü

Zuhal Topal’ın izdivaç programında söylediği şarkılarla gündeme gelen gelin adayı Songül, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Programda aradığını bulamamış olacak ki, Esra Erol’da programında bir damat adayına talip oldu. Zuhal Topal’ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol’da programından Demir’e talip oldu. Demir’i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songül, kalp atışlarını durduramadığım için Demir’e talip olarak geldim dedi.

Kategori

Kısmetse Olur’da gelin adayı Dilek’in hikayesi ağlattı

Kanal D’de ekranlara gelen “Kısmetse Olur”a gelin adayı Dilek’in hayat hikayesi damgasını vurdu. Eve yeni gelen gelin adayı Dilek, Daniela ile sohbeti sırasında hayat hikayesini anlattı.6 yaşında babasının gözlerinin önünde vurulması ve çocuk esirgeme kurumunda büyümesine değinen Dilek’in bu hikayesi evdeki tüm yarışmacıları gözyaşlarına boğdu.

Kategori

“Ben Abdullah Gül gibi birini istiyorum”

Fox ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la evlendirme programında bir ilk yaşandı. Stüdyoya yeni gelin adayı olarak gelen Ümmü, kafasındaki erkek profili olarak “Böyle ılımlı birisini istiyorum. Eğer yasak yoksa söyleyeyim, Ben böyle Abdullah Gül gibi birini istiyorum” dedi. Bunun üzerine Zuhal Topal’ın şaşkın ifadesi gözlerden kaçmadı.

Kategori

Esra Erol’da kriz: Bu program benimle dalga mı geçiyor?

Esra Erol’da gelin adayı Nevruz Hanım yine programa damgasını vurdu.Esra Erol’da gelin adayı Nevruz Hanım damat adayının yaşının büyük olduğunu söyleyerek ‘Bunu kendime saygısızlık olarak görüyorum en fazla 45 olabilir ama 50 yaşındaki bir adama ben bakıcılık mı yapacağım.Bu program benimle dalga mı geçiyor’ dedi. Nevruz hanımın sözleri yine Esra Erol’u kızdırdı ‘Sen bizimle dalga mı geçiyorsun?’ dedi.

Kategori

Kısmetse Olur 117. bölüm fragmanı

Kısmetse Olur evinde 6 Mart tarihli final sonrası yeni gelin adayı heyecanla bekleniyor. Kısmetse Olur’ın yeni gelin adayı kim ve evdeki dengeleri değiştirecek mi?

Kategori

3. köprünün ucunu isteyen gelin adayının aradığı damat bulundu

Esra Erol’un programına katılan Nevruz Hanım istekleri ile herkesi şaşırtmış ve lüks semtlerde daireler, 3. köprü manzaralı villalar istemiş, Boy ve kilosuna kadar kesinlikle sert kriterler belirlemiş. Daha önce evlenmemiş bir aday isteyen Nevruz Hanım’ın evli olduğu yıllarca evli kaldığı ortaya çıkmıştı. Daha sonra kendisinin hasta olduğunu anlatmış ve izleyenleri üzmüştü. Bir haftadır sürekli kendisine aday gelen Nevruz Hanım aradığı kriterlere uygun ismi buldu fakat talibini beğenmedi.

Kategori

Gelin adayı 3. köprünün ucunu isteyince…

Kategori

Gelin adayı saldırınca canlı yayını kestiler

Star TV’de yayınlanan izdivaç programı Evleneceksen Gel’de gelin adayı Neslihan, damat adaylarından Yusuf’un üzerine yürüdü, canlı yayın ara vermek zorunda kaldı.

Kategori

Damat adayı nikah masasında ağladı

FOX Tv’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında canlı yayında görülmemiş anlar yaşandı. Nikah masasına oturan ve imza atmak için gelin adayı Dürdane Hanım’ı bekleyen Metin Bey, canlı yayında oldukça zor anlar yaşadı. Dakikalarca nikah masasında Dürdane Hanım’ı bekleyen Metin Bey, ‘Ben Dürdane’yi çok seviyorum.’ diyerek gözyaşlarına boğuldu.Dürdane Hanım’ın stüdyoya gelmeme nedeni kimse tarafından anlaşılamazken, nikah masasında tek başına kalan damat adayını sakinleştirmek Zuhal Topal’a düştü. Bir süre sonra nikah masasından kalkarak dışarı çıkan gözü yaşlı damat adayının yaşadığı olay herkese büyük şok yaşattı.Zuhal Topal’ın ne yapacağını şaşırdığı anlarda, sürpriz bir gelişme yaşandı. Dürdane Hanım, Metin Bey ile birlikte stüdyoya geldi ve büyük hüsranla biteceği düşünülen izdivaçta mutlu sona ulaşıldı.Bakın herkesi şaşkına çeviren o anlarda neler yaşandı.