gece – Sözcü TV

gece

Kategori

Bilinmeyen Enler Bölüm 3: Anadolu’ya ait 4 korku efsanesi

Sozcu.com.tr’nin programı ‘Bilinmeyen Enler’; yayınlanan üçüncü bölümünde Anadolu’ya ait korku kültürünü inceliyor. Bilinmeyen Enler, kültürümüze yerleşmiş olan ve kökleri geçmişe uzanan Türk halk kültüründeki korkulan unsurları sizlere sunuyor.

Kategori

Paris gece hayatına yönelik tarihi görüntüler

Paris’teki Zelli’s Royal Box’a ait görüntüler 1929 yılındaki gece hayatına yönelik ayrıntıları izleyicilere gösteriyor. Restore edilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Esrarengiz cisim geceyi böyle aydınlattı

Kanada’nın British Columbia eyaletinde yer alan Bridge Lake bölgesinde dün esrarengiz bir olay yaşandı. Çevredeki vatandaşların geceleyin saat 10 sularında polise bildirdikleri olayda gökyüzünün aydınlandığı belirtildi. Çevredeki güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler incelendiğinde ise bölgeye uzaydan bir cisim düştüğü belirlendi. Gökyüzünden düşen cismin tam olarak ne olduğu yetkililer tarafından açıklanmazken; düşen cismin orta büyüklükte bir meteor olabileceği tahmin ediliyor.

Kategori

En net kokpit görüntüleri Nice uçağında çekildi

Kokpite yerleştirilmiş olan ve 4K görüntü elde edebilen aksiyon kamerasıyla çekilen video; Nice şehrine gece vaktinde inecek bir uçağın iniş görüntülerini içeriyor. Sosyal medya içerisinde “gece uçağında çekilen en net görüntüler” başlığıyla paylaşılan çekim, sosyal medya içerisinde viral hâle geldi.

Kategori

Ya biri müziğin sesini açarsa?

İngiltere’de haftasonu arabanızla gezerken müziğin sesini açarsanız başınıza neler gelir?
İngilizlerin haftasonları ne kadar sıcak kanlı ve eğlenceli insanlar olduğunu kanıtlayan bu videoda herkes bir anda aracın etrafında toplanıp dans etmeye başlıyor.

Kategori

Uyumaları gerekirken bakın ne yaptılar!

ABD’li ikizler Andrew ve Ryan daha 2 yaşında. Gece anneleri ikizleri yataklarına yerleştirip odayı terk edince öyle bir şey yaptılar ki, herkes şaşırdı. İşte uyuması gerekirken oyun oynamayı tercih eden tatlı ikizlerin yaptıkları…

Kategori

Sözcü Serbest Kürsü: “Çocuklar karanlıkta okula gitmesin”

Bakanlar kurulu kararı ile Avrupa ülkelerinin aksine 29 Ekim’i 30 Ekim’e bağlayan gece saatlerde değişiklik yapılmadı. Türkiye’de yaz saatinin devam etmesi sonucu öğrenciler gün ağarmadan okula gitmek zorunda kalmaktan yakınıyor. Sözcü Serbest Kürsü’ye gelen videoda ise okurumuz “çocuklar karanlıkta okula gitmesin” diyerek destek verdi.

Kategori

Darbeci kadın pilotun iniş görüntülerinde ilginç detay

FETÖ yapılanmasının 15 Temmuz kalkışmasında, ordudaki tek kadın pilot Üstteğmen Kerime Kumaş’ın bazı sivilleri helikopterle taşıdığı belirlendi. Yeni çıkan görüntülerde; kakışma sonrası tutuklanan Kumaş’ın darbe girişiminin sabahında Nakkaştepe’ye anayola indiği ve söz konusu 4 kişiyi alarak havalandığı görülüyor. Görüntülerde; kadın darbeci pilotun oldukça riskli bir inişi büyük bir ustalıkla gerçekleştirdiği gözleniyor. Gece karanlığında kadın pilotun, herhangi bir işaret olmadan sadece sokak lambalarının eşliğinde ve etrafı trafik tabelaları ile çevrili daracık bir bölgeye helikopteri ustalıkla indirmesi dikkat çekiyor.

Kategori

15 Temmuz gecesi Sabiha Gökçen’de yaşananlar

15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gece Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen bir tankta bulunan astsubay intihar etti. İntihar sonrası yaşananlar havalimanının güvenlik kameralarına yansıdı.

Kategori
Ünlüleri paparazzilerden kurtaracak müthiş buluş!

Ünlüleri paparazzilerden kurtaracak müthiş buluş!

Geceleri ISHU’yu takan kişinin fotoğraf veya videosunu çekmek imkansız! Ünlülerin en büyük kabusu, gece eğlencelerinde magazinciler tarafından yakalanmak… Artık yakalansalar da bu fular sayesinde fotoğraflarda görünmeyecekler!

Kategori

Şehitler için ‘gece yarısı’ tören

Sokağa çıkma yasağının sürdüğü Şırnak’ta güvenlik güçleri ile PKK’lılar arasında çıkan iki ayrı çatışmada yaralanan ve kaldırıldıkları Asker Hastanesi’de şehit olan Jandarma Üsteğmen Rahim Çelik ve Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Serdal Uyanık’ın naaşı, ilk kez gece yarısı düzenlenen törenle, toprağa verilmek üzere memleketlerine gönderildi.

Kategori
Survivor adasında kabus gibi gece!

Survivor adasında kabus gibi gece!

Survivor 2016’nın 16 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde survivor adasını birden etkisi altına alan sağanak yağış yarışmacıları çok zor durumda bıraktı.