fırlatma – Sözcü TV

fırlatma

Kategori

Göktürk 1 uydusu uzaya fırlatıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) hedef istihbaratına yönelik uydu görüntüsü ihtiyacını karşılayacak Göktürk-1 uydusu, Fransız Guyanası’ndan fırlatıldı. Ankara’da düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.

Kategori

Otobanda tekerleği fırladı

Kanada’da otobanda seyreden cipin tekerliği çıktı, faciadan kıl payı dönüldü. Ön sağ tekerleği bir anda yerinden çıkan araç, neyse ki süratli değildi ve hemen yolun sağına geçerek durmayı başarabildi. Tekerlekten kopan lastikse bir süre daha yoluna devam etti.

Kategori

Serdar’dan sonra şimdi de Gülşen

Arkadaşlarıyla çıktığı tekne turunda keyifli vakit geçiren İrem Derici, o onlardan bir videoyu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmış. Bundan yaklaşık bir ay önce, bir konser hazırlığında Serdar Ortaç’ın Gıybet şarkısına playback yaparken çekilmiş bir videoyu paylaşan Derici, şimdi de arkadaşlarıyla Gülşen’in popüler şarkısına eşlik ederken görülüyor. Derici’nin videoda yaptığı hareketler ve bir an için elindeki su şişesini fırlatması, yanındaki arkadaşının korkmasına neden oluyor. İşte İrem Derici ve arkadaşlarının paylaştığı o komik video.

Kategori

Kediyi tekmeleyerek denize böyle attı

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi’nde bir kişi boğazına ip bağladığı kediyi tekmeleyerek denize attı. Kedi kıyıya doğru yüzerken, görüntülerin çeken kişilerin gülümsemesi dikkat çekti.

Kategori

Su şişesiyle yaptığına inanamayacaksınız

Sebepsizce izlemekten kendinizi alamayacağınız adam her fırlattığı su şişesini dengede tutmayı başarmış. Tabi bunu ne kadar denemede yaptığını bilmiyoruz ama ortaya bu başarılı video çıkmış…

Kategori
Başkan yardımcısının suratına pasta fırlattılar

Başkan yardımcısının suratına pasta fırlattılar

Savaş ve zulümden kaçarak Almanya’da koruma arayan mültecilerin üzerine sınırda ateş açılmasını isteyen Almanya İçin Alternatif Partisi (AfD) Başkan Yardımcısı Beatrix von Storch’un suratına pasta atıldı. Irkçılığı protesto eden grupların üslendiği saldırı saniye saniye görüntülendi.

Kategori

Gelin adayları birbirine girdi

Yarışmacılardan Mehtap Taşkıran, çocuğu yerine koyduğunu söylediği tavşanla dalga geçilmesi üzerine sinirlerine hakim olamadı. Bir anda yerinden fırlayan Mehtap, Daniela’ya ait çerçeveyi yere fırlattı. Mehtap diğer yarışmacıların araya girmesiyle sakinleştirildi.

Kategori

Yüzme bilmeyen kaplumbağayı suya attı!

ABD’de genç bir kadın yol kenarında bulduğu kaplumbağayı kurtarmak için suya attığı videoyu Snapchat’te paylaştı. Ne var ki kurtardığını sandığı kaplumbağa devlet tarafından koruma altında olan ‘Gopher’ türü bir kara kaplumbağasıydı. Yakasındaki kartta isminin ‘Kimberly’ olduğu yazan genç kadın, “Yolda bir kaplumbağa ile karşılaşırsanız onu kurtarın, öylece yolda bırakmayın. Şuna bakın ne kadar tatlı. Kaplumbağa kurtarmak hobim” dedikten sonra yüzme bilmeyen hayvanı yol kenarındaki su birikintisine fırlatıyor.

Kategori

Sahaya iPhone atan zengin taraftar!

Shanghai Shenhua ile Shandong Luneng arasında oynanan maçta bir Shanghai Shenhua taraftarı rakip takımda forma giyen Diego Tardelli’ye iPhone attı.

Kategori

Hesaba sinirlenen kadın silahını çıkardı ve…

Fatih’te bir balık restoranında arkadaşlarıyla yemek yiyen kadın hesaba sinirlenerek silahını çekip havaya ateş açtı. Gelen 450 TL’lik hesabı beğenmemesi üzerine gelişen olayda kadın rast gele restoranın orta yerinde havaya ateş açtı. Bir anda karışan işletmede sinirli kadın zorlukla sakinleştirildi. Show TV Ana Haber

Kategori

NASA Soyuz’un fırlatılış videosunu yayınladı

Alçak Dünya yörüngesinde yer alan Uluslararası Uzay İstasyonu’na üç yeni astronot taşıyacak olan Soyuz aracı, daha önce açıklandığı gibi bugün akşam saatlerinde uzaya fırlatıldı. Kazakistan’da bulunan Baykonur Uzay Üssü’nden fırlatılan uzay aracının fırlatış anı NASA TV tarafından canlı olarak yayınlandı. Canlı yayını izleme şansı yakalayamayan uzay meraklılarına da bu önemli fırlatılışı izleme şansı sunan NASA, canlı yayının bitmesinden kısa bir süre sonra fırlatılış anını gösteren bir video hazırlayarak resmi internet sitesi üzerinden yayınladı.

Kategori

Füze atan nine!

Torununun oyununa katılarak evinin penceresinden füze fırlatan yaşlı kadınının görüntüleri, izleyenleri güldürüyor.
Kategori

Hulk kızdı olanlar oldu!

Zenit’in Brezilyalı yıldızı Hulk reklam filmi için kamera karşısına geçti. Reklam filminde gol yedikten sonra sinirlenen Brezilyalı yıldız, elindeki konsolu duvara fırlattı ve duvar kırıldı.