esra erol – Sözcü TV

esra erol

Kategori

Esra Erol gözyaşlarına hakim olamadı

Locadaki damat adaylarından Kemal’e aday olarak gelen Leman, acı dolu hayat hikâyesiyle Esra Erol’u derinden sarstı.25 yaşında iki çocuk annesi olan Leman bugün(26 Ekim) canlı yayına, Kemal’e aday olarak geldi. Daha önce dini nikahlı bir birlikteliği olan Leman’ın yaşadıkları hem stüdyodakileri hem de Esra Erol’u gözyaşlarına boğdu.

Kategori

Esra Erol araya girdi

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında; iki gelin adayı,damat adayı yüzünden tartışmaya başladı. Zeleha isimli gelin adayı, damat adayı Erhan’ı çok sevdiğini söyleyerek diğer gelin adayının üzerine yürüdü.

Kategori

Esra Erol’dan şok açıklama!

Hafta içi hergün Atv ekranlarında olan Esra Erol sevenlerini mutlu eden bir açıklama yaptı. Esra Erol evlilik programları kaldırılıyor mu sorusuna yaptığı açıklama ile son noktayı koydu.

Kategori

Caner, Rus talibini görünce doksan derece döndü!

Ekranların en çok izlenen izdivaç programlarından biri olan Esra Erol’da, damat adayı Caner kendisi için gelen Rus talibini görünce katı tutumu değişti…

Kategori

Dillere destan evlilik teklifi

Gazeteci Emrah Günel, 33 ünlü isimden kaydettiği evlilik teklifleriyle kız arkadaşına dillere destan bir evlenme teklifinde bulundu. Yaz başında Ürdünlü işadamı tarafından kapatılan Rixos Premium Bodrum adası bu kez sıra dışı bir evlenme teklifine ev sahipliği yaptı. İstanbul’da muhabirlik yapan Emrah Günel, İzmir’de yaşayan kız arkadaşı Burcu Kopcal’ı ’yaza veda partisi var’ diyerek otele çağırdı. Otele gelen Kopcal, yaza veda partisi için geldiği otelin adasında hazırlanan sürpriz evlenme teklifini görünce gözyaşlarını tutamadı. Evlenme teklifi mesajı gönderen isimler arasında yer alan ünlü sanatçı Selami Şahin nikah şahidi olma sözü verirken, evlilik programı sunan Esra Erol’un mesajı ise dikkat çekti. Sürpriz evlenme teklifi için özel olarak hazırlanan adada yayınlanan ünlü isimlerin mesajlarının ardından, kız arkadaşını sahneye çıkaran Günel, Kopcal’a kırmızı gül vererek evlenme teklif etti. Kopcal’ın “evet” demesiyle birlikte havai fişek gösterisi başladı. Otelde bulunan yerli ve yabancı turistler ise evlenme teklifini ardından çifti alkışlayarak tebrik etti.

Kategori

“Sen beni sattın”

Yeni sezonda, özellikle Zuhal Topal ve Esra Erol arasında yaşanan transfer rekabeti uzun süre kendisinden söz ettirecek gibi görünüyor.  Sevgi ve Çağrı’nın ardından bir yarışmacı daha Zuhal Topal’ı terkedip Esra Erol’a dönüş yaptı. Bu isim de Hanife ile yaşadığı aşkla hayli popüler olan damat adayı Umut Yılmaz oldu. Umut Yılmaz, Esra Erol ikinci çocuğuna hamile olduğu dönemde onun programında yer alıyordu. Esra Erol’un hayli sevdiği damat adaylarından biri olan Umut Yılmaz, transfer teklifi alınca onu ezip Zuhal Topal’a gitmişti. Yılmaz , Zuhal Topal’ın izdivaç programında Hanife ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla popüler oldu. Hanife’den ayrılan Umut bu kez Zuhal Topal ve ekibine sırtını dönerek, yeni yayın döneminde’af dileyerek’ Esra Erol’a dönüş yaptı. Bir demet çiçekle af dileyerek dönüş yapan Umut, Esra Erol’dan fırçasını da yedi. Umut ‘Şimdi benim için sattın geldin’ diyecekler deyince Esra Erol ‘Sen beni sattın’ diyerek lafını yapıştırdı. Zuhal Topal’ın Umut ile yaşadığı aşkla popüler olan gelin adayı Hanife için de dedikodular dönüyor. İddialar arasında Hanife’nin de Zuhal Topal’ı terkedip Esra Erol’a gideceği yönünde.

Kategori

Gelin adayının kıyafeti olay yarattı!

Esra Erol’da programına katılan gelin adayı Ezgi’nin dekolte kıyafeti sanal alemde olay yarattı.
İşte o görüntüler…

Kategori

Esra Erol’dan canlı yayında pot!

Damat adayına talip olmak için Bakü’den İstanbul’a gelen Esmira, güzelliği ile herkesin beğenisini topladı. Gelin adayının güzelliğini tarif etmek için ‘Barbie bebek’ kelimesini kullanan Esra Erol, reji tarafından uyarılınca zor durumda kaldı. ‘Sen biple yukarıdaki arkadaşım’ diyerek düşüncelerini anlatmaya devam eden Esra Erol, ‘papatya gibi’ sözleriyle Esmira’ya art arda iltifatlar yağdırdı. İşte canlı yayındaki o anlar…

Kategori

Milli damat Caner Esra Erol’da

Esra Erol, yeni sezona yıllar önce bir evlilik programında yaşadığı aşkla Türkiye’nin gündemine oturan Caner Toygar’la başladı. Yaşadıklarıyla ve geçmişiyle birçok annenin ve genç kızın kalbinde yer eden Toygar; aşkı ve mutluğu Esra Erol’da bulmaya geldiğini söyledi.

Kategori

Zuhal Topal’ın gelin adayı Esra Erol’a transfer oldu

Zuhal Topal’ın programındayken Birkan ile yatak görüntüleri ortaya çıkan ve büyük tepki toplayan Sevgi, sürpriz bir kararla locadaki damat adaylarından Çağrı ile evlenmişti. Sevgi ve Çağrı, almış oldukları bu kararı geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal’ın programında açıklayarak herkesi şaşırtmışlardı. Bu gelişmenin ardından sürpriz bir kararla Esra Erol’un programına transfer olan ve burada nikah tazelemek istediklerini belirten Sevgi ve Çağrı, Topal’a yönelik ağır eleştirilerde bulundu.

Kategori

Esra Erol’da şok, canlı yayında darp!

Gelin adayı, kendisine ‘Bitti’ diyen damadın üzerine yürüyünce evlilik programı Esra Erol’da yayını yarıda kesildi. Damat adayının girdiği üçlü polemik, önce tartışmaya döndü. Küfürlerin biplendiği programda damat adayı bir elindeki “Bitti” ve “Fin” (Fransızca bitti demek) yazılı kağıtları yırttı. Bunun üzerine stüdyoda tartışmalar başladı derken birden bire beklenmeyen ve şoke eden hamle gelin adayından geldi. Oturduğu yerden sahneye fırlayan ve damat adayının üstüne yürüyen gelin adayı sonrasında ise damat adayından tokat yedi. Hemen ardından yayın kesildi ve reklamlara gidildi.

Kategori
Siyahi talibinin görünüşünden korkup reddeden gelin adayı

İzdivaç’ta siyahi talibini reddeden gelin adayı

Aslen Senegal’li olan ve Ordu’da yaşayan Mustafa, Esra Erol’un İzdivaç programında İlhame’ye talip oldu. Senegal asıllı talibini İlhame, ”Türkle evlenmek istiyorum” diyerek reddetti. Stüdyo Mustafa’ya destek çıktı ve programa devam etmesini istediler… O anlar…

Kategori
Esra Erol canlı yayında patladı: 'Egonuz batsın'

Esra Erol canlı yayında patladı: ‘Egonuz batsın’

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında ilginç anlar yaşandı. Locadaki gelin adayının kendisi hakkında yorum yapmasına sinirlenen Bahar, Esra Erol’a sesini yükseltince stüdyoda gerginlik yaşandı. Yapılan açıklama üzerine sinirlenen Esra Erol, ‘Egonuz tavan olmuş! Vallahi bıktım!’ diyerek gelin adayına tepki gösterdi.

Kategori
Gelin adayı tuvalet izni istedi, Esra Erol şaştı kaldı

Gelin adayı tuvalet izni istedi, Esra Erol şaştı kaldı

İzdivaç programında heyecanlanan gelin adayının tuvalete gitmek için izin istemedi hem Esra Erol’u hem de ekran başındakileri şaşırttı.

Kategori

Esra Erol’da damat adayından şoke eden hareket

Esra Erol’da gelin adayı Ayça ile damat adayı Ahmet arasında ilginç bir olay yaşandı. Damat adayı Ahmet bey, gelin adayı Ayça’yı locaya inat elinden tutarak stüdyodan uzaklaştı. Sonra “Ayça hanım benimle de başkası ile evlenemez onun aklında öyle bir düşünce yok” dedi. Bu sözlere sinirlenen gelin adayı denizci taliplerine seslendi. Locada bulunan Mehmet bey bir anda Ayça hanıma talip olduğunu açıklayınca damat adayı Ahmet bey, Ayça hanımı kolundan tutarak uzaklaştırdı. Stüdyoda yaşanan ilginç anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori
Damat adayi cilgina dondu

Damat adayı çılgına döndü

Esra Erol’da damat adaylarından Erkan locadan gelen yorumlara sinirlenince stüdyoyu terk etti. Esra Erol’un araya girmesiyle geri döndü. Locadan gelen yorumlar damat adayını gerdi.

Kategori

Esra Erol’un programında bir ilk yaşandı

Esra Erol’un evlilik programında bir ilk yaşandı. Damat adayı Erkan bey, gelen talibine paravan açılır açılmaz aşık oldu. Hayatının aşkını bulmak ve programa evlilik yapmak için katılan damat adayı Erkan Bey, kendisine gelen talibini görür görmez ona aşık oldu ve evlilik teklifinde bulundu.

Kategori

Esra Erol’un elbisesinin fermuarı açıldı ve…

Esra Erol’da programında yaşanan ilginç görüntülere şahit olan seyirciler bir anlık şaşkınlık yaşadılar. Esra Erol, izdivaç programında aynı damat adayına 2 gelin adayının talip olması üzerine şaşkına dönerken bir anda elbisesinin fermuarı açıldı ve olanlar oldu.

Kategori

Esra Erol’da görülmemiş olay!

Esra Erol’da televizyon tarihinde görülmemiş anlar yaşandı. 2 gündür talip olduğu kişiyle görüşmek için sıra bekleyen gelin adayı, stüdyoyu bastı. Zaptedilmeye çalışılan gelin adayı kolundan tutularak engellenmeye çalışılsa da pek işe yaramadı. İsyanını Esra Erol’a duyurmayı başaran gelin adayı, stüdyoya girmeyi başardı.

Kategori

İzdivacın efsanesi Songül böyle geri döndü

Zuhal Topal’ın izdivaç programında söylediği şarkılarla gündeme gelen gelin adayı Songül, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Programda aradığını bulamamış olacak ki, Esra Erol’da programında bir damat adayına talip oldu. Zuhal Topal’ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol’da programından Demir’e talip oldu. Demir’i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songül, kalp atışlarını durduramadığım için Demir’e talip olarak geldim dedi.

Kategori

Songül geri döndü

Söylediği şarkılara kattığı ilginç yorumlarla evlilik programlarının fenomeni haline gelen Songül geri döndü. Ekranda bir süredir görülmeyen Songül, Esra Erol’un evlilik programına konuk oldu ve yine şarkı söyledi. Songül, Twitter’da kısa sürede Trend Topic listesine adını yazdırdı ve en çok konuşulanlar arasına girdi.