eşek – Sözcü TV

eşek

Kategori
yuva880

Terk edilmiş ev eşek arısı istilasına uğradı

ABD’nin Louisiana eyaletinde bulunan Patterson’da terk edilen bir evin içerisinde aksiyon kamerasıyla giren kişi dev boyutta eşek arısı yuvası buldu. Arılara karşı koruma sağlayan kostümle eve giren kişinin çektiği görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi. Çekilen görüntüleri izleyen kişiler ilk kez böyle büyük bir eşek arısı yuvası gördüklerini belirtti.

Kategori
jjjj

Haftasonu keyfi…

En kötü hafta sonunuz böyle geçsin… Bütün haftanın yorgunluğunu atmak için herkesin hayal ettiği bu rahatlığı işte bu sevimli eşek gerçekleştiriyor…

Kategori
akilli-esekk

Akıllı eşeğin hali başka

Oreste isimli eşeğin videosu internette izlenme rekorları kırıyor. Facebook’a yüklenen videoda, arkadaşları Pedro ve Domenico gibi çitlerden atlamak yerine zekice bir çözüm bulan Oreste izleyenleri hayrete düşürüyor. Diğer eşekleri takip edip çitten atlamak yerine biraz düşündükten sonra önündeki çiti ağzıyla kolaylıkla kaldırıp yere düşürüyor.

Kategori
c3c3c3c

Çimen gören çöl eşeklerinin tepkisi

Daha önceleri kum ve toprak yolda yürümeye alışkın çöl eşekleri hayatlarında ilk defa yeşil bir zemin görünce ne yapacaklarını bilemiyorlar. Yürümek için yol arayan hayvanlar çimene basmaktan ise çekiniyorlar.

Kategori
8

Aydın’da eşeğe motosikletli eziyet!

Aydın’ın Söke ilçesinde, motosikletine bağladığı eşeği çekerek götürmeye çalışan bir kişi yoldan geçen araç sürücülerini şaşkına çevirdi.

Kategori
Mahmut Tuncer'den Okan Bayülgen'e eşekli yanıt

Mahmut Tuncer’den Okan Bayülgen’e eşekli yanıt

Show programında sık sık ‘Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur’ programına yer veren Okan Bayülgen’e Mahmut Tuncer’den eşekli yanıt.

Kategori
2

Kamyonun çarptığı eşek telef oldu

Olay, öğle saatlerinde İslahiye-Hatay karayolunun 3’üncü kilometresinde meydana geldi. İlçe merkezine giden sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen kamyon, Kırıkçalı Mahallesi yakınlarında yola çıkan 2 eşeğe çarptı.