erman toroğlu – Sözcü TV

erman toroğlu

Kategori

Erman Toroğlu’nda Atatürk düşmanlarına kapak

Erman Toroğlu, A Spor kanalında “Atatürk’e İsmet İnönü’ye konuşanlar var, geçmişimize saygı duyalım. Bu adamlar olmasa biz olmazdık. Eğer geleceğe gideceksek, ona salla buna salla geçmişini inkar et bir yere varamazsın abi” dedi.

Kategori

Erman Toroğlu canlı yayında küfür etti

Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray – Gaziantespor maçının devre arasında yaptığı açıklamalarında, Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray – Gaziantespor maçının devre arasında yaptığı açıklamalarında, Vodafone Arena’daki hain saldırı üzerine yorum yaparken sinirlerine hakim olamadı ve küfür etti.

Kategori

‘Kıçı başı oynayan oyuncu istemiyorum’

A Milli Futbol Takımı 2018 Dünya Kupası Elemeleri ikinci maçında Ukrayna ile Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda 2-2 berabere kaldı. Eski hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu, maç sonunda değerlendirmelerde bulunurken sert ifadeler kullandı. A Milli Futbol Takımı Direktörü Fatih Terim’in 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’ndan sonra kadroya almadığı futbolcular hakkında konuşan Toroğlu, “Kıçı başı oynayan, ıslıklandığı zaman yan top yapan, ‘Türkiye’ye gelince hesap soracağım?’ diyen futbolcu grubu istemiyorum kardeşim” dedi.