erkan petekkaya – Sözcü TV

erkan petekkaya

Kategori

Erkan Petekkaya’dan flaş hamle!

Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasında sular durulmuyor. Aramızda Kalmasın’ın bugünkü canlı yayınında Salih Keçeci, Erkan Petekkaya’nın Paramparça dizisindeki eski partneri Nurgül Yeşilçay’a dava açacağını söyledi.Nurgül Yeşilçay rol arkadaşı Petekkaya tarafından kendisine ‘mobbing’ uygulandığı ve settekilerin de buna göz yumduğunu iddia etmişti.Oyuncunun bu açıklamalarından sonra Paramparça’nın yapımcısı da konuyu mahkemeye taşıyacağını açıklamıştı.Yapımcı şirketten sonra Erkan Petekkaya’nın da Yeşilçay’a dava açma hazırlığında olduğu ortaya çıktı.

Kategori

Bu görüntüler kavganın seyrini değiştirir mi?

“Renkli Sayfalar” ekibi Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya kavgasının seyrini değiştirecek görüntülere ulaştı ve Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt konukları ile görüntüleri yorumladı!

Kategori

Erkan Petekkaya: anlatırsam çok kötü olur!

Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın diziden beklenmedik ayrılışıyla ilgili konuştu. Dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın diziden beklenmedik ayrılışıyla ilgili “Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma. Ama gerçeği ben anlatmam. Gerekirse anlatırım, çok kötü olur. Gerçek bambaşka” dedi. Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’da Nurgül Yeşilçay’ın neden diziden ayrıldığına dair açıklama getirildi. Programda, Nurgül Yeşilçay’ın sete alkollü gelerek Erkan Petekkaya’ya küfrettiği iddia edildi. Yeşilçay’ın küfürleri üzerine Erkan Petekkaya ile aralarında bir tartışma çıktı ve bunun üzerine yönetmen Nurgül Yeşilçay’ı dizinin kadrosundan çıkardı.

Kategori

Kolpaçino 3. Devre’nin fragmanı yayınlandı

Şafak Sezer’in merakla beklenen yeni filmi Kolpaçino 3. Devre’nin fragmanı yayınlandı. Serinin ilk iki filminde maceradan maceraya koşan Özgür’ün (Şafak Sezer) başı yine dertten kurtulmuyor ve bakın yeni filmde izleyenleri neler bekliyor.

Kategori

Nurgül Yeşilçay Paramparça’ya böyle veda etti

Parampaça dizisinde Gülseren karakterine can veren Nurgül Yeşilçay diziye veda etti. Dramatik bir vurulma sahnesiyle Paramparça’ya veda eden Yeşilçay’ın son sahnesi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Kategori

Kolpaçino 3. Devre filminin teaser görüntüsü yayınlandı

Şafak Sezer’in merakla beklenen yeni filmi Kolpaçino 3. Devre’nin teaser görüntüleri yayınlandı. Serinin ilk iki filminde maceradan maceraya koşan Özgür’ün (Şafak Sezer) başı yine dertten kurtulmuyor ve bakın yeni filmde izleyenleri neler bekliyor.

Kategori

Cihan’dan Gülseren’e masalsı evlenme teklifi

Erkan Petekkaya dizi için öpüşmem kuralını bozmak istemeyince sette kavga çıktı. Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya, Paramparça’da senaryo gereği dudak dudağa öpüşecekti. Daha önce “Dizilerde öpüşmem, sevişmem. O sahneleri Anadolu halkı da izliyor” diyen Erkan Petekkaya buna karşı çıktı. Nurgül Yeşilçay “Bu sahne şart” diye ısrar etti. Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’a “Sen de ne meraklısın öpüşmeye” diye bağırdı. İki oyuncunun arası açıldı.

Kategori

Nurgül Yeşilçay’dan dans şov!

Nurgül Yeşilçay, ‘Yeni Dünya’ filminin galasından sonra düzenlenen after party’de  paylaştığı Erkan Petekkaya’yla sahneye çıkan Yeşilçay, kendini müziğin ritmine kaptırdı. Oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, “Erkan Petekkaya çaldı, Sinan Akçıl söyledi. Ben de dans ettim. Nereden baksan komikmiş” diye not düştü.