Düğün Dernek 2 – Sözcü TV

Düğün Dernek 2

Kategori

Düğün Dernek oyuncuları İstanbul’da izleyiciyle buluştu

Düğün Dernek 2 Sünnet filminin oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Barış Yıldız, İstanbul’da izleyicilerle bir araya geldi. Film öncesi sinema salonlarını gezen ünlü oyuncular, izleyicileri esprileriyle güldürerek sinemaseverlerle selfie çekti.

Kategori

‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ ekibi Sivas’ta öğrencilerle buluştu

Yarın gösterime girecek olan ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminin yönetmeni Selçuk Aydemir ve başrol oyuncuları Ahmet Kural ile Murat Cemcir, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde (CÜ) düzenlenen söyleşide öğrencilerle buluştu.

Kategori
‘Düğün Dernek’in ikincisi ‘Yumurtanın Sarısı’ klibi ile geldi!

‘Düğün Dernek’in ikincisi ‘Yumurtanın Sarısı’ klibi ile geldi!

Merakla beklenen Düğün Dernek 2 Sünnet filmi ‘Yumurtanın Sarısı’ şarkısıyla geldi. İlk filmdeki ‘Entarisi Dım Dım Yar’ şarkısından sonra bir kez daha mikrofon başına geçen geçen Ahmet Kural ile Murat Cemcir yine harika bir performans sergiledi.

Kategori

Düğün Dernek 2: Sünnet

Hemen bilet al, Efsaneyi ilk izleyenlerden ol!

Düğün Dernek 2: Sünnet filmi artık sinemalarda

Kategori

Düğün Dernek 2 vizyona giriyor

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın ikincisini vizyona sürdükleri düğün dernek 2 bu defa bizleri bir sünnet düğününe götürüyor. Fragmanıyla ilkinden çok daha komik olacağının işaretlerini veren film, yeni isimlerin katılımıyla daha da güçlü bir kadro oluşturmuş. Game Of Thrones gibi popüler dizilere göndermelerin de yapıldığı filmin vizyon tarihi 4 Aralık.

Kategori

Düğün Dernek 2 Sünnet’in ilk fragmanı

İşler Güçler’ dizisinde başlayan arkadaşlıklarını yıllardır devam ettiren ikili, ilk filmlerinden elde ettikleri başarıyı ’Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminden de yakalamayı istiyorlar. Aynı kadro ve ekiple yola çıkan Ahmet Kural ile Murat Cemcir, yazın tatil yapmak yerine çalışarak yeni sezona hazırlık yapmayı tercih etmişti. İşte Düğün Dernek 2 Sünnet’in ilk fragmanı… Film 4 Aralık´ta sinemalarda…