dram – Sözcü TV

dram

Bu ayın DVD'leri

Bu ayın DVD’leri

Televizyondaki yerli dizilerinin dışında, evlerinde kaliteli filmler izlemek isteyenler için Sözcü gazetesi film eleştirmeni Burak Göral son çıkan DVD’leri sizler için değerlendiriyor. İşte romantik komediden, fantastik filmlere, dramdan hızlı aksiyon filmlerine özenle seçilmiş bir avuç DVD…

Kategori
Kirpinin üzerine oturan kedinin dramı

Kirpinin üzerine oturan kedinin dramı

Kendi kendisine takılan kedi önce kirpinin ne olduğunu anlamaya çalışıyor, daha sonra kirpinin üzerine oturup malum sıçrayışı yapıyor.

Kategori

Belçika’da ehliyet için sürüş eğitimi alanların dramı

Sürüş eğitimi sırasında eğitmenin söylediği kelimeleri telefonda mesaj yazarak araç kullanılabilir mi? Belçika’da ehliyet sınavı için sürüş eğitimi alanların dramı anbean böyle kaydedildi.

Kategori

Tek isteği kızının nefes alsa da yaşaması

2.5 yaşındaki Setenay Jan, milyonda 1 görülen Sandhoff hastalığına yakalandı. Küçük kızın hayata tutunması için Sağlık Bakanlığı’nın karşılamadığı şarjlı aspirasyon cihazı ile hastane yatağının alınması gerekiyor.Sandoff hastalığının milyonda 1 görülen hastalık olduğunu belirten anne Lale Jan “Milyonda 1 görülen nadir bir hastalıkla boğuşuyoruz. Bu hastalığın Türkiye’de 10 yada 11 çocukta olduğu söyleniyor. Çok fazla kişide yok. Bakımı gerçekten zor. Ama evladıma severek ve isteyerek bakıyorum. Gerçekten içten ve candan bakıyorum ama yüreğim dayanmıyor. Geceleri uyku uyuyamıyorum. Setenay her an tıkanabilir. Bu yüzden geceleri hiç uyuyamıyorum. Hep yavrumu bekliyorum. Cihazla boğazına tükürük doluyor ve tükürüklerini temizliyorum. Aksi halde nefes alamayacak.” dedi.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (02.10.2015)

2 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Marslı, Kafes, Şah Mat, Vesvese: Cin Tuzağı ve Tuhaf Bir Sihir filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Mültecilerin dramı gün geçtikçe büyüyor

Özellikle Suriye’deki iç savaştan kaçarak Avrupa’ya gitmek isteyen sığınmacıların yaşadıkları dram gün geçtikçe ağırlaşıyor zira sığınmacı sayısı arttıkça, özellikle geçiş güzergahındaki ülkelerin aldığı tedbirler ve tepkileri de ağırlaşıyor.

Kategori

Beşiktaş:3-Valerenga:3, bir babanın dramı

Beşiktaş tarihinin en unutulmaz maçlarının başında 3-0 önde iken 3-3 beraberlik ile sonuçlanan Valerenga maçı gelir. Aynı zamanda meşhur Beşiktaş kanserinin tescillendiği bu maçı unutulmaz kılan anlardan biri de “Ya kardeşim ben oğluma ne diyeceğim şimdi?” diyen bir babanın tesislerde dert yanmasıdır. Neyse ki Beşiktaş kanseriyle güzel.
Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Siccin 2, Ayı Teddy 2, Selfless, Yüzündeki sır, Tehlikeli oyun, Antikacı filmi olmak üzere toplam 6 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Vizyonda bu hafta

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta 6 film yerini alıyor. Hepsi de birbirinden heyecan ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.