dövme – Sözcü TV

dövme

Kategori

Lazer ile dövme sildirme işlemini yakından görün

Dövmesini sildirmeye karar veren kişi, lazer ile dövme sildirme işlemini uyguluyor. Yakın plan çekimin yapıldığı bu operasyonu izliyoruz

Kategori

İkiz kardeşlerden dövmecilerin kafasını karıştıran şaka

Niko Marko ikiz kardeşler yaptıracakları dövmeyi unutulmaz bir şaka ile eğlenceli hale getirmek istemişler. İkizlerden birisi dükkana girerek sağ koluna dövme yaptırdıktan sonra diğeri gelerek dövmenin kaybolduğunu söylüyor. Dövmeyi yapan kadın ve salondaki diğer insanlar şaşkınlıkla olayı anlamaya çalışırken gerçek daha sonra su yüzüne çıktı.

Kategori
Genç kız acı içinde kıvranırken...

Genç kız acı içinde kıvranırken…

Göbeğine piercing taktırmak için bir dövmeciye giden genç kız ve arkadaşı hiç bu kadar zorlanacaklarını düşünmediler. Piercing taktıracak kız acı içinde kıvranırken ona destek olmak için gelen arkadaşı bayıldı ve çok feci bir şekilde yere düştü.

Kategori

#SozcuEuro2016 En Güzel Futbolcu Dövmeleri

Son zamanlarda merakla takip edilen Euro 2016’da Oynayan Futbolcuların En Güzel Dövmelerini sizler için böyle sıraladık. İşte o isimler…

Kategori

Yerinden fırlayıp erkekler evini böyle bastı

Kanal D’nin sevilen evlendirme programı Kısmetse Olur’da Melis, Erdem’in kolundaki dövmede eski sevgilisinin adının yazdığını öğrenince erkek evini böyle bastı. İşte o anlar…

Kategori

Avşar’dan sonra şimdi de Yeşilçay!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça adlı dizide Nurgül Yeşilçay’ın bir sahnesinde sırtındaki dövmesinin görünmesi, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ki Hülya Avşar’ın sahnesini akıllara getirdi.

Kategori

Kolunu duvardaki deliğe sokmaya cesaret edene..

New York’daki Milk Gallery’de Saved Tattoo’nun dövme sanatçısı Scott Campbell ile birlikte düzenlediği etkinlikte, kolunu duvardaki deliğe sokup bekleyenler harika bir dövmeyle ayrıldı.

Kategori

İlk gerçek zamanlı yüze projeksiyon yansıtma denemesi

ABD‘nin ünlü dövme sanatçısı Kat Von D ve Wildbytes işbirliği ile yüz takibi yapıp ilk gerçek zamanlı projeksiyon yansıtma performansı gerçekleştirildi

Kategori

Teknolojinin geldiği son nokta!

Bu sıradışı uygulama; görüntülerin ya da videoların buradaki insan vücutları gibi başka bir yüzeye yansıtılmasını sağlayan ”video mapping” teknolojisiyle gerçekleştiriliyor.Bu yöntemi izleyicilerinin önünde kullanarak dövmelere heyecan verici bir görüntü kazandıran Oskar & Gaspar ikilisinin paylaştığı video da izlemeye değer, ayrıca bu inanılmaz videoda işitsel ya da görsel efektler kullanılmamış.

Kategori

Otobüste uykusunu kaçıranları böyle dövdü

Rusya’da kaydedilen görüntülerde halk otobüsünde uyuyan bir dam önündeki iki yolcunun gürültü yapmasıyla bir anda uyanıyor. Sonrasında ise olanlar oluyor. Gürültü yüzünden öfkelenen adam uykusunu kaçıran 2 yolcuyu tekme tokat böyle dövdü.

Kategori

İrlandalı turist oyun oldu!

Türkiye’de fenomen olan, bazı turizmcilerin tatil hediye ettiği İrlandalı turistin uğradığı saldırıyı konu alan oyun, bir internet sitesinin oyun geliştirme bölümü tarafından piyasaya sürüldü. Oyun kısa sürede popüler oyunlar arasında üst basamaklara doğru ilerledi. Oyunda İrlandalı turist karakteri yön tuşları ile kontrol edilerek sağa ve sola ilerlemesi sağlanıyor. Boşluk tuşu ile de İrlandalı’ya saldıran esnaflara yumruk atılıyor. Oyunda tek dikkat edilmesi gereken İrlandalıya verilen canı korumak.

Kategori

Asılmamak için dakikalarca böyle direndi

İran’da idama mahkum edilen bir mahkum infaz edilmek üzere çıkarıldığı idam sehpasında dakikalarca direndi, çevresinde ne varsa tekmeleyerek devirdi, en sonunda kelepçesini kırmayı başardı ve cellatlarını da epeyce hırpaladı. O anlar infazı seyreden bir kişi tarafından cep telefonuyla gizlice saniye saniye görüntülendi.

Kategori

Bacağında harikalar yaratan kadın

Artık yediden yetmişe herkesin merak saldığı, yaptırmak için araştırmalar yaptığı ve bir tutku haline dönüşen dövmeyle ilgili paylaşılan bu video rekora koşuyor. Kendi bacağına izleyenlerin çok beğendiği bir erkek figürü çizen kadın dövme ustası, aynı zamanda da deyim yerindeyse, dövme işinin hem ustası hem de hastası…

Kategori

Ümit Karan’dan komik survivor esprisi

Geçtiğimiz yıl katıldığı Survivor yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden Ümit Karan komik bir itirafta bulundu.