dövdü – Sözcü TV

dövdü

Kategori
4

Öfkeli rahip sokak ortasında adam dövdü

Rusya’nın Novosibirsk kentinde bir Ortodoks rahibin boynundaki haçı kullanarak bir adamı dövdüğü görüntüler Rusya’da izlenme rekorları kırdı. Adının Aleksandr Cherneykin olduğu öğrenilen rahip, bir alışveriş merkezinin önünde otopark tartışması nedeniyle bir işadamıyla kavgaya tutuştu.

Kategori
öğretmen

Kareteci veli, engelli öğretmeni dövdü!

Son zamanlarda eğitim ve sağlık sektöründe yaşanan şiddet olaylarına bir yenisi daha eklendi. Ankara’daki Hacı Bektaşi Veli Ortaokulu’nun engelli olan müdür yardımcısı İsmail C. bir öğrencinin anne ve babası tarafından dövüldü. Anlatılanlara göre; “Veli, öğretmenin engelli olduğunu öğrenmesine rağmen darp etmeye devam etti. Anne ise darp esnasında gözlüğü düşen öğretmenin gözlüğüne basarak kırdı.”

Kategori
dayak

Öğretmen anaokulu öğrencilerini sıra dayağından geçirdi

Çin’in kuzeyindeki Shanşi eyaletinde bir anaokulunda yaşları dört ile beş arasında değişen 20 çocuk öğretmenlerinin istediği jimnastik hareketlerini yapamadıkları için öğretmen tarafından tek sıra halinde dizilip tekmeyle sıra dayağından geçirildi. O anlar bir cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kategori
34342

Kadına şiddet kamerada!

Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Kübra Yılmaz, uzun bir süredir erkek arkadaşı tarafından darp edildiğini ve dayak yediğini söyledi. Kendi adına açtığı blogdan yaşananları anlatan Yılmaz, erkek arkadaşı için birçok kez şikayette bulunduğu halde işlem yapamadığını anlattı.

Kategori
gk

Hayatta kalmak için sevgilisinden kaçtı ama…

Güvenlik kamerasına yakalanan bu görüntüler izleyenlerin kanını donduran cinsten.  Erkek arkadaşı tarafından tartaklanan genç kız kendini kurtarmak için kaçmaya çalışıyor ama başaramıyor.  Barın park alanında genç kızı yakalayan erkek arkadaşı genç kızı dakikalarca öldüresiye dövüyor. Kameralara yansıyan vahşet anlarında öfkeli adamın genç kızı defalarca tekmelediği ve yumrukladığı gözüküyor.

Kategori
fayak

Genç kız tacizciyi böyle cezalandırdı

Hindistan’ın kuzeyindeki Uttar Pradesh eyaletine bağlı Pilibhit kentinde 17 yaşındaki Sanjana adlı kız öğrenci kendisini okul yolunda taciz eden bir erkeği polise şikayet edip gözaltına aldırdıktan sonra karakolda evire çevire dövdü.

Kategori
portekiz

Polisler bir babayı çocuklarının önünde dövdü!

Portekiz’de bir taraftar polisler tarafında çocuklarının gözü önünde faci şekilde dövüldü. Portekiz İçişleri Bakanlığı taraftarın polisler tarafından dövülmesinden dolayı soruşturma başlattı. Guimares kentinde yaşanan olay Benfica’nın şampiyonluğunu ilan etmesi sırasında yaşandı.

Kategori
Still0319_00001

Uyurken başı düşen sevimli ördek yavrusu

Uyurken başı düşen bu sevimli ördek yavrusu için fazla söze gerek yok.