diyalog – Sözcü TV

diyalog

Kategori
Dövüş sırasında ilginç diyalog: "Anne kapa çeneni"

Dövüş sırasında ilginç diyalog: “Anne kapa çeneni”

MMA dönüşlerinde Andrew Sanchez ve Khalil Rountree arasında yapılan karşılaşma sırasında Khalil Rountree ile annesi arasındaki diyalog kameralara yansıdı. Rakibinin altında köşeye sıkışan Rountree annesinin bağırışlarına, “Anne, kapa çeneni” şeklinde karşılık verdi.

Kategori

Erdoğan’dan Sofuoğlu’na yara kanatan sözler

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Osman Gazi Köprüsü açılışında hız testi yapan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’yla pek de ekranlara yansımayan diyaloğu kan dondurdu. Erdoğan, kendisine ‘Kenan ’ın abisi’ diyerek tanıtılan kişi için, ‘Bu aileden kimse kaldı mı ya. Ha manevi abisi, çünkü hep gittiler” diyerek gülümsedi.

Kategori

Başbakan’ın katıldığı karne töreninde ilginç diyalog

Başbakan Binali Yıldırım, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte Kasımpaşa’daki Piri Reis Ortaokulu’nda karne dağıtım törenine katıldı. Törene öğrencilerle Başbakan arasındaki “Büyüyünce ne olacaksın” sohbeti damga vurdu. Karnesini Başbakan’ın elinden alan Seyithan Orakçı isimli bir öğrenci, diğer öğrenciler gibi kendisine Binali Yıldırım tarafından yöneltilen “Büyüyünce ne olacaksın?” sorusuna “Belli değil” diye yanıt verdi. Seyithan’ın bu yanıtına önce şaşıran Başbakan daha sonra “O da güzelmiş” dedi.

Kategori
Gülmekten kırıp geçiren Whatsapp diyalogları

Gülmekten kırıp geçiren Whatsapp diyalogları

İkili Whatsapp diyalogları gülmekten kırıp geçiriyor!  Türk halkının mizah yeteneğini ya da saflığını gözler önünde seren en komik WhatsApp diyalogları.

Kategori

“Erdoğan diyalog kanallarını açmalı”

Selahattin Demirtaş, “Türkiye’de hiçbir sorunun silahla çözümü mümkün değildir.  Biz bütün sorunları diyalogla çözülmesinden yanayız.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, diyalog kanallarını açmalı ve müzakereye dönüş yapılmalı.  Hükümet kurulur yada kurulmaz en acil iş barıştır. Barış erken seçimi beklemeyecek kadar acildir” dedi.

Kategori

Demirtaş’tan diyalog çağrısı

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Ankara’da düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Çözüm sürecinin devam etmesi gerektiğine vurgu yapan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş “Önümüzdeki hafta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile biraraya geleceğiz.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’na da “diyalog” çağrısı yapan Demirtaş “Siyasetçiler şimdi konuşmayacaksa ilelebet sussunlar” dedi.

Kategori

Sırrı Süreyya’dan Gedikli’ye: ‘Konuşma lan…’

Canlı yayına telefonla Sırrı Süreyya Önder, Gedikli’nin yaptığı açıklamalar karşısında sorduğu sorulara cevap alamayınca çılgına döndü. Kısa sürede tartışmaya dönen diyalog Önder’in bağlantısının yayından alınmasıyla sona erdi.

Kategori

Şehit Savcı Eyüp Mezarlığı’nda toprağa verildi

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın cenaze töreni Eyüp Camisi’nde yapıldı. Cenaze töreninin ardından Kiraz’ın cenazesi Eyüp Mezarlığı’na defnedildi.