dişi – Sözcü TV

dişi

Kategori
skydiving880

Arabayla yapılan sıra dışı ‘skydiving’ deneyimi

Trump’ın suratını resmettikleri araçlarıyla ‘skydiving’ yapan kişilerin görüntüleri sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
fotograf880

Fotoğraf seçen goril sosyal medyanın gündeminde

Sierra Anderson isimli kullanıcı tarafından paylaşılan ve dişi gorillere ait fotoğraflara baktığı belirtilen gorile ait görüntüler sosyal medyanın gündemine geldi. “Next one please” (bir sonraki lütfen) başlığıyla Twitter üzerinden internete verilen video kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
feeelgoodinc880

Sıra dışı gitarıyla eşsiz performans gösterdi

Luca Stricagnoli isimli gitarist, kendisine ait olan ve üç adet sapı bulunan gitarıyla ünlü müzik grubu Gorillaz’ın “Feel Good Inc.” parçasını yorumladı. Bas gitar yapısı da bulunan üç saplı gitar üzerinde ‘fingerstyle’ tekniğini de gösteren Stricagnoli’nin performansı ‘sıra dışı’ olarak değerlendirildi.

Kategori
Küçük-kızın-dans-performansı-rekor-kırdı!

Küçük kızın dans performansı rekor kırdı!

Küçük Johanna iki arkadaşı ile birlikte sahnedeyken heyecandan ve adrenalinden olsa gerek koreografinin dışına çıktı. Ortaya çıkan görüntüler ise izleyenlere eğlenceli anlar yaşatırken görüntüler ilginç bir şekilde sosyal medyada milyonlar tarafından izlendi.

Kategori
6

Hurdadan çıkan alevler evi ve aracı yaktı

Karabük’ün Safranbolu İlçesi’nde hurdacılık yaparak geçimlerini sağlayan ailenin yaktıkları hurdalardan sıçrayan alevler, eve ve kamyonete sıçradı. Yangında evin çatısı yanarken kamyonet kullanılamaz hale geldi. Yangın, saat 18.00 sıralarında Esenler Mahallesi Esen Sokakta meydana geldi. Hurdacılık yaparak geçimlerini sağlayan Aliye Çavdar’ın çocukları kiracı olarak yaşadıkları tek katlı evlerinin önüne topladıkları hurdaların bir bölümünü yaktı. Yanan hurdadan çıkan alevler rüzgarın etkisiyle evin çatısına sonrada hurda topladıkları kamyonete sıçradı. Kısa sürede büyüyen alevler, evin çatısını ve kamyoneti sardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kısa sürede söndürüldü. Yangında evin çatısı ve kamyonet kullanılamaz hale geldi. Sinir krizi geçiren Aliye Çavdar ve kolundan yaralanan oğlu Ümit Ömer Çavdar ambulansla Safranbolu Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.