devlet bahçeli – Sayfa 4 – Sözcü TV

devlet bahçeli

Kategori

Meral Akşener: ”Benim Bahçeli’den talebim…”

Habertürk ekranında yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programının konuğu Meral Akşener, MHP ve MHP’nin geleceğiyle ilgili birçok konuya değindi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi de ele alan Akşener, Bahçeli’den tek talebinin ne olduğunu da açıkladı.

Kategori

Mhp grup toplantısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimlerinin ardından yapılan ilk parti grup toplantısında konuşuyor.                                                                                                                                                                                                .

Kategori

Akşener: “Önce kongre sonra adaylık”

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Devlet Bahçeli’nin karşısına bir rakip daha çıktı. Sinan Oğan, Koray Aydın ve Selim Kaptanoğlu’nun ardından Meral Akşener de muhalefet bayrağını çekti. Akşener Bahçeli’ye karşı muhalefet bayrağını açan dördüncü isim oldu. Akşener İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Toplantıda konuşan Akşener olağanüstü kurultay talebinde bulundu ve “Biz gizli ve kirli senaryoların bozulması için kararlıyız. Ülkücü, milliyetçi hareketin omuzlarımıza yükleyeceği her türlü sorumluluğu almaya hazırız” dedi.

Kategori
sinan oğan

Sinan Oğan ne vadediyor?

1 Kasım Genel Seçimlerinde, önceki seçimlere oranla milletvekili sayısını yarı yarıya kaybeden MHP’de ‘olağanüstü kurultay’ çağrıları yapıldı. Genel başkanlık yarışında aday olacağını açıklayan Sinan Oğan, Habertük TV’de Veis Ateş’in konuğu oldu. Seçim sonuçlarını değerlendiren Oğan “7 Haziran’da siz olsaydınız koalisyon kurar mıydınız?” sorusuna “7 Haziran’da ben olsaydım, partimiz yüzde 16,5 değil yüzde 30′un üzerinde oy alırdı” şeklinde yanıt verdi.

Kategori

Samsunlu Gencin Bahçeli Taklidi İzlenme Rekorları Kırıyor

Samsunlu bir gencin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşmalarını taklit ettiği görüntüler sosyal medyanın en çok izlenenleri arasına girmeyi başardı. Bahçeli’nin Samsun’da halka hitap etmesini taklit eden genç epey ilgi çekeceğe benziyor.

Kategori

Bahçeli’nin oy kullanacağı sandıkta kimyasal araması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin oyunu kullanacağı Anıttepe Ortaokulu’nda Başbakanlık AFAD ekipleri kimyasal madde araması yaptı.

Kategori

“Kaldırın şu TRT’nin mikrofonunu”

Devlet Bahçeli daha sonra ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapacağı sırada masaya bırakılan kanal ve haber ajanslarının mikrofonları arasında TRT’nin mikrofonunu görünce “Kaldırın şu TRT’nin mikrofonunu” diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine TRT muhabiri mikrofonu alarak dışarı çıktı.

Kategori

Arınç: Bahçeli evet diyemediği için bekar kaldı

Manisa’da işadamları tarafından düzenlenen yemeğe katılan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında, ”Eski model arabalara bindikçe sabit şeylere takılıp kalıyor. Geçende esprisini yapıyor arkadaşlar. ‘Zaten her şeye hayır dedi evet diyemediği için de bekar kaldı’ ya diyor. Masaya otursa evet demek zorunda kalacak. Ben onların yalancısıyım” dedi.

Kategori

Bahçeli: TRT’nin de mutlaka hesabı görülecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Bahçeli, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Çankırı’daydı. Salon toplantısında STK temsilcilerine ve vatandaşlara hitap eden Bahçeli’nin gündeminde TRT de vardı. Bahçeli “Bir TRT var, çok yakından takip ediyorum, kamu kuruluşudur. Hepinizin vergisiyle ayakta kalan bir kurum sadece AKP’nin iki tane bakanı, iki tane milletvekili adayını gece gündüz televizyona çıkarırken, halkın arasına girmeye cesaret edemeyenleri halkın evinde halkın arasındaymış gibi gösterme cabası içerisine giriyor. Demek ki bir siyasi iktidar değişikliğinde ne kadar tesisin açılışının hesabı görülecekse TRT’nin de mutlaka hesabı görülecek. Özel televizyonlara bir şey demiyoruz. Onlar kendi imkanlarıyla kurulmuş, iktidara yandaş olmuş, onlar ayrı. Ama hepimizin vergisiyle ayakta kalan, çok yüksek maliyetle çalışan bir TRT’nin bu günkü durumunu kabullenmemiz mümkün değildir” ifadelerini kullandı.

Kategori

Bahçeli, partisinin Ankara’daki mitinginde konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Anadolu Meydanı’nda düzenlenen mitinginde konuştu. Bahçeli, “Dün biz gidersek maaşlar ödenmez, diyenler şimdi milleti Toros’la korkutmaya çalışmakta, gizli bir örgütlenmenin şifrelerini vermektedir” dedi.

Kategori

MHP Ankara Mitingi – Canlı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara Tandoğan’da düzenlediği mitingte partisinin seçim vaadlerini halka anlatıyor. Miting öncesi yoğun güvenlik önlemi alındı.

Kategori

‘1 kilo toz 1 Toros, 3 kilo toz 1 minibos…’

CNN Turk ekranlarında seçim öncesi ekrana çıkan Devlet Bahçeli Davutoğlu’nun ‘Beyaz Toros’ polemiğine açıklama yaptı Bahçeli: ‘Bir beyaz Toros ortaya atıyor. ‘Bu bir şifre mi? Örgüt mü?’ İktidar düştükten sonra iktidarın neden düştüğünün intikamını alabilecek bir yedek örgütlenme midir? Bu Toros’un başka bir anlamı daha var. 1 kilo toz 1 Toros. 3 kilo toz 1 minibos. Bölgenin ifadesi ile. 5 kilo toz 1 otobos’ dedi.

Kategori

”Kılıçdaroğlu ve Bahçeli ile görüşmeyi planlıyorum”

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’da meydana gelen saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Başbakan Davutoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli’ye

Kategori

Bahçeli: 550 milletvekilini ne yapacaksın?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine bir çeki düzen vermesi ve sözlerinin nereye gittiğini iyi anlaması gerektiğini söyledi. Bahçeli, “Kalkmış 550 tane milletvekili; ne yapacaksın sen cumhurbaşkanı olarak milletvekilini? O bakımdan sonu felakettir cumhurbaşkanının, iyi gitmiyor.” dedi. Cizre’de sandıkları birleştirme kararı alan hakimin görevden alınmasını isteyen Bahçeli, savcıların da harekete geçmesi gerektiğini vurguladı. Bahçeli, “Seçim yapılamıyor diye bir gerekçe ile orada sandıkların kaldırılıp başka bir yere nakli, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin topraklar üzerindeki hükümdarlık haklarının bir kısmının seçim bahanesiyle terk etmek demektir.” ifadelerini kullandı

Kategori

Şehit polisler Kocatepe’de uğurlandı

Iğdır’daki hain terör saldırısında yaşamını yitiren 13 polisten Ali Koç ve Fehmi Şahin için Ankara Kocatepe’de cenaze namazı kılındı. Kocatepe camiindeki namaza; Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin yanı sıra 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile çok sayıda bakan katıldı.

Kategori

Abdullah Gül İhsanoğlu’nun oğlunun düğününe katıldı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MHP milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu’nun oğlu Orhan İhsanoğlu’nun düğününe katıldı. MHP milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu’nun oğlu Orhan İhsanoğlu iş adamı Faruk Melik’in kızı Başak Melik ile evlendi. Beşiktaş’taki Four Seasons otelde düzenlenen düğüne 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yanı sıra siyaset ve iş dünyasından birçok misafir katıldı. Ekmeleddin İhsanoğlu, Gül’ü kapıda karşıladı. Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’nin de törene katıldığı öğrenildi. Düğün Basına kapalı gerçekleştirildi.

Kategori

‘Bir dağa bir serçe konsa dağ ne kazanır’

MHP lideri Devlet Bahçeli basın toplantısı yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, Tuğrul Türkeş’in açıklamaları için “Kimse kendini partinin üstünde görmemeli.” diye konuştu. Bahçeli bir gazetecinin Tuğrul Türkeş’in MHP’den aday olup olmayacağı sorusuna da “Siz çok ilgileniyorsunuz. Tuğrul Türkeş’in arkadaşı mısınız? O konu gündemimizden düşmüştür. Bizi bu konuda konuşturamazsınız.” diye cevap verdi.

Kategori

Devlet Bahçeli konuşuyor – Canlı yayın

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul İl teşkilatını ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlıyor. Bahçeli gündeme dair soruları cevaplıyor.

Kategori

Bahçeli: “Şehide kelle diyen ahlaksızlar”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “Bir yarbayımız şerefsizlerin gözüne batmıştır. İşte AKP’nin yenilmiş Türkiye’si.” dedi.

Kategori

Erdoğan’dan Bahçeli’ye: Evladı olmayanlar…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan muhtarlara hitap etti ve Bahçeli’nin, ”Versin Bilal’i alsın iktidarı’ sözlerine sert bir dille yanıt verdi. Erdoğan, ”Evladı olmayanlar” diye başladı ve bakın neler söyledi…

Kategori

“3 bin kişilik ‘şerefsiz’ listesi var”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin dün “Boğaz’da, yalılarda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP’ye veren şerefsizler” çıkışının ardından, danışmanı konuyu bir ileri noktaya taşıdı. Bahçeli’nin siyasi danışmanı Metin Özkan, “3 bin kişilik şerefsizler listesi” olduğunu söyledi.