deniz çakır – Sözcü TV

deniz çakır

Kategori
denizcakir

Deniz Çakır’dan ilginç video

Şimdilerde Derya Alabora ile birlikte oynadığı Beyaz adlı tiyatro oyunuyla karşımıza çıkan Deniz Çakır, sosyal medya hesabından şaşırtıcı bir paylaşımda bulundu. Çakır, son derece içten bir gülümseme dışında herhangi bir söz söylemediği videosunu ‘Olur’ notuyla paylaştı.

Kategori
ece

Deniz Çakır’dan Ece Hakim’e sürpriz kutlama

Deniz Çakır, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde birlikte rol aldığı Ece Hakim’in Harvard’ı kazanmasının ardından sürpriz bir kutlama yaptı. Kutlamanın görüntülerini instegram hesabından paylaşan Çakır ‘Kıymetlimiz, bitanemiz… Ece’miz Harvard’ı kazandı.. hem de %120 bursla… Hem de gece gündüz sette çalışıp,kıyıda köşede hep ders çalışarak… ve iki taraftan da hiç taviz vermeden… O kadar duygulandım ki..ve şu zor günlerde içim umutla doldu.. Sen çok güzel işler yapıcaksın Ece..Aydınlığını ,ışığını,enerjini hepimize bulaştır… Gurur duyuyorum seninle güzel kuzum… ‘notu paylaştı.

Kategori
deniz

Deniz Çakır’ın sette neşeli dakikaları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin güzel oyuncusu Deniz Çakır sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Videoda dans ederken videonun altına şu notu paylaştı ‘Mutluluk bulaşıcıdır, müzik şifalıdır, şükür ,işimi yaparken eğlenmemi sağlayan butün koşul ve kişilere bin minnet…’