defne – Sözcü TV

defne

Kategori

Kiralık Aşk 59. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne her geçen gün biraz daha yakınlaşıyor. Bu sefer ilk hamle Defne’den geliyor ve Ömer’in kendisine sarılmasını istiyor.

Kategori

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’ye kızan Ömer alıp başını gidiyor. Defne ise  Ömer’in nereye gittiğini deliler gibi merak ediyor.

Kategori

Kısmetse Olur 197. bölüm fragmanı

Kısmetse Olur’un 197. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Ayça eve misafir olarak geliyor ve Batuhan ve Nur’la ilgili açıklamalarda bulunuyor.

 

Kategori

Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne dopdolu bir, iki gün geçiriyor ve aşkı iliklerine kadar hissediyorlar.

Kategori

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde ortalığı ayağa kaldıran bir gelişme yaşanıyor. Bakalım bu olayın ardından Ömer Defne aşkı nasıl şekillenecek?

Kategori

Kiralık Aşk 47. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 47. bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’nin her şeyi saklamasının ardından tüm sırları öğrenen Ömer ne yapacak?

Kategori

Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret’ten gelen mektupla irkilen Defne, mektubu imha mı edecek yoksa kaderine mi boyun eğecek?

Kategori

Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret’in gidişi ile birlikte Defne ve Ömer’in aşkları daha da alevleniyor.

Kategori

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret Gallo ve Defne bir oyuna girişiyor. Bakalım kazanan kim olacak?

 

Kategori

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde yine aşk dolu sahneler yaşanırken diğer yandan bir iç hesaplaşma da yaşanıyor.

Kategori

Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne, Doktor Selim’den gelen çiçekler yüzünden çok zor durumda kalıyor.

Kategori

Kiralık Aşk 42. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde dargın aşıklar Ömer ve Defne, konferansa beraber gitmek için kırk takla atıyor.

Kategori

Kiralık Aşk 41. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ile Defne’nin aşkları doludizgin devam ederken fragmandaki ayrıntı dikkat çekiyor.

Kategori

Kiralık Aşk 40. bölüm fragmanı

Kiralık AŞk 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar sıcak dakikalar yaşıyorlar.

 

Kategori

Kiralık Aşk 39. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer’e, Defne’yi rüyasında gördükten sonra bir haller oluyor.

Kategori

Kiralık Aşk 38. bölüm 2. fragmanı

Kiralık Aşk 38. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne arasında her şey mükemmel şekilde ilerliyor.

 

Kategori

Kiralık Aşk 36. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne, her şey çok güzel giderken Ömer’den ayrılmanın planını yapıyor fakat içi el vermiyor.

Kategori
Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne yine çok şirin ve aşk dolu gözlerle birbirlerine bakıyorlar.

Kategori
Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne’nin birbirlerine yaptıkları kurlar adeta “Aşk’a gel!” dedirtecek.

Kategori

Kırgın Çiçekler 32. bölüm fragmanı

Kırgın Çiçekler 32. bölümde neler olacak? Kırgın Çiçekler 32. bölümde Meral ile Güney’in arası, Defne’nin sayesinde bozulur. Kırgın Çiçekler’de Songül bilinmeyen kişiler tarafından kaçırılıyor.

 

Kategori

Kiralık Aşk 32. bölüm fragmanı

Cuma günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kiralık Aşk dizisinin 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Defne, Ömer’e hayranlığını itiraf ediyor.