Defile – Sözcü TV

Defile

Kategori

Ünlü mankenin şansız anı

New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen Michael Kors defilesinde son dönemin en gözde modellerinden biri olan Bella Hadid, tökezleyerek yere düştü.

Kategori
İnşaat işçilerinin mankenleri aratmayacak defilesi

İnşaat işçilerinden mankenleri aratmayacak defile

Televizyonlarda izlediğimiz o şahşahalı defilelere özenen inşaaat işçileri yaptıkları defile ile izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.

Kategori

Çöp elbiselerle defile yaptılar

Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Avcılar’daki iki anaokulu öğrencilerinin atık malzemelerden hazırladıkları kıyafetlerle sergiledikleri defile beğenildi.

Kategori

Müzik ve moda Miu Miusic App’da buluşuyor!

Miu Miusic, kişiseleştirilebilen moda ve müzik uygulaması ile markanın renkli dünyasını efsane DJ Frédéric Sanchez’in müzikleri ile buluşturuyor. Uygulamada yer alan özel müziklerle defile görüntülerini bir araya getirip sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşılabiliyor.

Kategori

İzmir’de İtalyan modacı rüzgarı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-10. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın galası, dünyaca ünlü modacı Alessandra Rinaudo tarafından gerçekleştirildi.IF Wedding Fashion İzmir Fuarı kapsamında ilk kez İzmir’e gelen İtalyan modacı Alessandra Rinaudo, fuara özel hazırladığı gala gecesi defilesinde izleyenleri büyüledi. 30 yeni gelinlik tasarımı ve kendi koleksiyonundan seçilmiş 14 tasarımı İzmir’de moda severlerle buluşturan İtalyan Modacı, Türk kadınlarının Avrupalı kadınlara benzettiğini ifade ederek onlara gelinlik tasarlarken hiç zorlanmadığını söyledi.

Haber & Kamera: Kerim UĞUR

Kategori

Böyle defile görülmedi

Moda dünyasının nabzını tutan defilelerde, yaşanan ilginçliklere bir yenisi de geçtiğimiz günlerde eklendi. ABD’li tasarımcı Rick Owens hazırladığı defile ile Paris Moda Haftası’nın en çok ilgi gören ve konuşulan defilelerinden birine imzasını attı. Owens yeni koleksiyonunu, daha önce örneğine pek fazla rastlanmayan ilginç bir şovla tanıttı.Defilede podyuma çıkan mankenler birbirlerini tıpkı sırt çantası ya da anne kucağı gibi aparatlarla taşıdı.sunduğu sıradışı çalışma ile eleştirilerin de hedefi olan Rick Owens şovu hakkında “Yükselen kadın kuşağını anlatmaya çalıştım.Kadın olan kadınlar, birbirlerini destekleyen kadınlar” dedi.

Kategori

Megastar Tarkan çocuklar için sahnede!

ÇABA Derneği, Raffles İstanbul Zorlu Center’da görkemli bir yardım balosuyla 10. yılını kutladı. İş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleşen baloda ünlü anneler ve oğullar, Atelier Sıla Öztürk tasarımı kıyafetlerle podyumda yürüdü. Defilede ünlü anneler ve oğulların yanı sıra, ÇABA Genç’in burslu 4 öğrencisi de podyuma çıktı. Gecede, Megastar Tarkan da çocuklar için sahneye çıkarak, 21 şarkı seslendirdiği bir konser verdi.

Haber: Mustafa DERYAHAN

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

CHP’nin Roman adayına şarkı yaptılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun verdiği sözü tutarak, İzmir 1. bölge 5. sıradan milletvekili adayı gösterdiği, seçildiği taktirde Türkiye’nin ilk Roman milletvekili olacak Özcan Purçu, Roman ezgileriyle bestelenmiş seçim şarkısını da tamamladı. Söz ve müziği Roman şarkıcı Çılgın Cemal’e ait olan şarkı büyük beğeni topladı.