Dedemin Fişi – Sözcü TV

Dedemin Fişi

Kategori

Dedemin Fişi filminin fragmanı

Güldür Güldür ekibinden yepyeni bir komedi filmi. 25 Ocak’ta cuma günü vizyonda yerini alacak olan filmde Malatyalı Çirci Ailesi’nin serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirci’nin fişinin çekilmesine karar verilmesiyle başlar. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve daha fiş çekilmeden ortaya çıkan miras kavgaları birbirinden renkli ve komik olaylara sebep olur.

Kategori
Beyaz Show'da böyle kalabalık görülmedi

Beyaz Show’da böyle kalabalık görülmedi

Beyaz Show’a bu hafta Dedemin Fişi filminin oyuncuları konuk oldu. Beyaz Show’a filmin tüm oyuncularının katılması ilginç anların yaşanmasına neden olurken, stüdyoda oturacak yer kalmadı. İlk defa bu kadar kalabalık bir ekibi konuk eden Beyaz yere minderler atarak bu sorunu çözmeye çalışınca izleyenler gülme krizine girdi.

Kategori

Güldür Güldür ekibi miras davası peşinde

22 Ocak 2016 Cuma günü vizyonda yerini alacak olan ‘Dedemin Fişi’ filminin başrol oyuncuları Erdem Yener, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin ve Meltem Yılmazkaya gala günü Sinefilm Rehberi sunucusu Aytaç Akyurt’a film hakkında açıklamalarda bulundular.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Beyaz’a ‘yüzyılın sapı’ dedi!

Beyaz Show’un içinde yer alan Göz Göze adlı bölümde her hafta bir ünlüyle birbirlerine umarsızca sözler sarf eden ve bunu bir skeç haline getiren Beyazıt Öztürk bu hafta karşısında Dedemin Fişi oyuncularını aldı. Bakın o anlarda neler yaşandı…

Kategori

‘Halk otobüsü gibi talk show mu olur?’

Beyaz Show bu hafta Güldür Güldür ekibinin BKM yapımcılığıyla çekmiş oldukları ve vizyona giren Dedemin Fişi oyuncularını ağırladı. Oyuncu kadrosu o kadar genişti ki, deyim yerindeyse film ekibi Beyaz Show stüdyosunda oturacak yer bulamadı. Bu durum geçtiğimiz günlerde 3 Adam’a katılan Cem Yılmaz’ın esprisini anımsattı. Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu 3 Adam adlı programda Beyaz Show’u hedef alarak; ‘Halk otobüsü gibi talk show mu olur?’ demişti.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (22.01.2016)

22 Ocak 2016 Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Dedemin Fişi, Diriliş, Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok ve Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ