dansçı – Sözcü TV

dansçı

Sanki kemikleri yok!

Robot dansı dendiğinde, insanın aklına küçük ama mekanik hareketler gelir. Ancak bu dansçının yaptığı robot dansını görünce, kendinize “Bu zamana kadar ne izliyormuşuz?” diye soracaksınız…

Kategori

Sanki kemikleri yok!

Dans ederken spagetti gibi kıvrılabilen lastik çocuk görenlerin ağzını açık bırakıyor… Nasıl bu kadar esnek oluyor anlam veremeyeceksiniz…

Kategori

Parmak dansının hakkını veren kadın

Parmak dansında çığır açan kadından hipnotize edici bir performans. Müziğin ritmine uygun bir şekilde parmaklarını konuşturan profesyonel parmak dansçısından izlemeye doyamayacağınız bir gösteri.

Kategori

Demet Akalın dansçısını paylaştı

Demet Akalın’ın dansçılarından Merve Atalar, başarılı isimle birlikte katıldığı etkinliklerde yaptığı danslarla herkesi büyülüyor. Sosyal medya hesabını Akalın’la birlikte çekilmiş selfieler süsleyen Atalar, geride bıraktığımız gün Bodrum’daydı. Demet Akalın’ın sahnesinde yine son derece başarılı bir performans sergileyen Merve Atalar bu sırada çekilmiş bir video görüntüsünü de sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmemiş. Video Merveie’nin takipçileri tarafından 15 binin üzerinde görüntüleme almış.

Kategori

Kadın dansçının kasıkları yandı!

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Dancehall yarışmasına katılan Gyal Flexi adlı dansçı, yarışma sırasında küçük bir ateş yakıp onu eliyle söndürmek istedi. Ancak yakma işlemi için çok fazla alkol kullandı. Kontrolden çıkan alevler dansçının kasıklarında yanıklar oluşturdu. Flexi yanıklarına rağmen yarışmaya devam etti.

Kategori

Asena, Aynur Kanbur’un cenazesinde isyan etti

Evinde öldürülen Mezdeke grubunun dansçısı Aynur Kanbur’un cenazesinde konuşan Asena, “İdam istiyoruz” diye bağırdı.

Kategori

Kameralar bile kazayı zor yakaladı

Amerika’da yaşanan olayda, dansçı kızların yürüyüşü sırasında ilk önce sesi gelen motosiklet, son sürat girdiği yanlış yolda korkunç bir kazaya sebep oldu.  Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç kız, hayati tehlikeyi atlattı ve tedavi altına alındı.