dallas – Sözcü TV

dallas

Kategori
the-birds

ABD’de The Birds filmini andıran sahneler yaşandı

ABD’nin Dallas şehrinde yaşanan bir olay, ünlü The Birds (Kuşlar) filmini anımsattı. Binlerce kuşu bir arada gören vatandaşlar hem şaşırdı hem de korku dolu anlar yaşadı.

Kategori
Still0708_00000

Dallas’ta polisin öldürülme anı

ABD’nin Dallas şehrinde siyahi Amerikalılar Philando Castile ve Alton Sterling’in polis tarafından öldürülmesinin protesto edildiği gösteride çıkan olaylarda beş polis memuru yaşamını yitirdi.  Olayla ilgili ortaya çıkan yeni videoda bir kişinin arkasından yaklaştığı polisi vurarak öldürdüğü görülüyor.

Kategori
ABD’de protesto gösterileri: 4 polis memuru öldürüldü

ABD’de protesto gösterileri: 4 polis memuru öldürüldü

ABD’nin Dallas şehrinde siyahi Amerikalılar Philando Castile ve Alton Sterling’in polis tarafından öldürülmesinin protesto edildiği gösteride polislerin üzerine ateş açıldı. Olayla ilgili iki kişi yakalanırken, bir şüpheli müzakereci polislerle görüşmeyi sürdürüyor. Söz konusu şüpheli, Dallas’ın merkezine bombalar yerleştirildiğini söyledi. Kentte tüm otobüs ve tren seferleri durduruldu.

Kategori
semihyorum

Semih, Gönüllülerin Nihal’i gözden çıkarmasını yorumladı!

Semih, arkadaşlarının Nihal’i gözden çıkarmasına sert tepki gösterdi. Bazı isimlerin Gönüllüler adasını Dallas’a çevirdiğini söyleyen Semih, Nihal’in sırtından hançerlendiğini açıkladı.

Kategori
3

Dallas polis merkezine böyle saldırıldı

ABD’nin Teksas eyaletinde bulunan Dallas polis merkezine zırhlı bir kamyonetin içinden ateş açıldı. Olayın ardından polisle saldırganlar arasında çıkan çatışma çevre binadakiler tarafından böyle görüntülendi.

 

Kategori
b1

Beyaz ve Ata Demirer’den 1 Mayıs mesajı!

Kanal D’nin sevilen talk show programı Beyaz Show bu hafta Niyazi Gül Dört Nala filmi oyuncularını konuk aldı. Filmin başrol oyuncusu ve yazarı Ata Demirer’de konukların arasındaydı. Programın bir bölümünde 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili kutlama mesajlarını emekçilere gönderen Beyaz ve Ata Demirer, bugünü unutmamış oldular.