Cumhurbaşkanı Erdoğan – Sayfa 7 – Sözcü TV

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Kategori

”Bütün insanlığı kucaklamayan hiçbir anlayış, insani ve vicdani olamaz”

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir resepsiyon veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, “Biz, insana varlığımızı tehdit eden bir ‘kurt’ olarak değil, kendisinde sükûnete erdiğimiz, şifa bulduğumuz, insanlığımızı tamamladığımız, bizi tekemmül ettiren ‘can’lar olarak bakarız” dedi.

Kategori

Erdoğan böyle anons edildi

Başbakan Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara’daki Atatürk’ü anma töreninde konuşma yaptı. Törende konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür edildi. “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı” değil, “Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan” diye anons edildi.

Kategori

Erdoğan yolsuzluk diyemedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NTV canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Oğuz Haksever’in gündeme ilişkin sorularını cevaplayan Erdoğan “3Y”yi sayarken ‘yolsuzluk’ diyemedi. Erdoğan, “Biz 3 Y ile mücadele için geldik; yoksulluk, yasaklar, yoksulluk…” derken yolsuzluk ifadesini kullanamaması dikkat çekti.

Kategori

“Yere batsın senin sarayın”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’yi kastederek ‘Beştepe’nin yerini bilmeyenlerle işimiz olmaz’ dediği açıklamanın ardından CHP Sözcüsü Haluk Koç bir açıklama yaptı. Haluk Koç’un yaptığı açıklamada “Yok sarayın adresini biliyormuş. Yere batsın senin Saray’ın” dedi.

Kategori

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin’de

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, özel uçak TUR ile TSİ 19.50’de Çin’in başkenti Pekin’e geldi. Erdoğan’ı, Pekin Başkent Havalimanı’nda, Çin Halk Cumhuriyeti Dışişlerinden Sorumlu Bakan Yardımcısı Zhang Ming, Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi Ali Murat Ersoy ve Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang karşıladı.

Kategori

Erdoğan’dan erken seçim sinyali

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD) Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada koalisyon görüşmelerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hükümeti kurma görevini henüz 5 önce veren Erdoğan, koalisyon görüşmelerinin resmi başlama tarihinin üzerinden 24 saat bile geçmeden ilginç bir çıkış yaptı. Erdoğan “Milletimizin sabrı ve tahammülü giderek azalıyor.” dedi.

Kategori

”3 defa aradım ulaşamadım”

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Saray’daki görüşmesini anlattı. Baykal, eleştirilere de yanıt vererek, “Görüşme daveti geldiğinde Kılıçdaroğlu’nu 3 kez aradım, cevap alamayınca rahatsız etmemek için kapattım” dedi.

Kategori

Yüksekova karıştı!

Esnafın kepenk kapattığı Yüksekova’da olaylar çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında havalimanı açılışı ve miting için geldikleri Yüksekova’da hareketli saatler yaşandı. Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yola barikat kurup polise molotofkokteyli ve taşlarla saldıran gruba, tazyikli su ve biber gazıyla müdahalede bulunuldu.

Kategori

Survivor’da tavuk ziyafeti!

Tv 8 ekranlarının sevilerek izlenilen ve takip edilen yarışma programı Survivor’da bu hafta oyunları kazanan ünlüler takımına büyük ödül geldi, kızarmış tavuk partisi verildi.