cuma – Sözcü TV

cuma

Kategori

Cuma günü patronunuz erken çıkın derse?

Bütün hafta Cuma gelsin, hafta sonu gelsin diye bekleriz. O gün geldiğinde de sevinçten havalara uçarız. İşte bu sevimli hayvanlar da sanki bizim bu neşemizi yansıtıyor…

Kategori

Bugün Cuma!

Haftasonu geldiğinde hepimiz neşeleniriz. Gençliği ve enerjisi yerinde olan teyze de neşesini böyle yansıtıyor! Herkesin neşesi videodaki teyze kadar güzel olsun…

Kategori

Survivor 73. bölüm fragmanı

20 Mayıs 2016 Cuma tarihli Survivor 73. bölümde gönüllüler kötü gidişe bir dur demek ve yeniden doğmak, serüvene yeniden başlamak istiyorlar.

Kategori

Fenomen evine ilk veda eden isim belli oldu!

Fenomen’de ilk hafta sonrasında yapılan yapılan oylama sonrasında eve veda eden ilk isim belli oldu. Fenomen’in 22 Nisan Cuma akşamı yayınlanan bölümünde yarışmaya ilk veda eden isim Derya Şireci oldu.

Kategori

Arka Sokaklar 398. Bölüm Fragmanı: Hüsnü ölecek mi?

Arka Sokaklar 398. yeni bölüm fragmanı dizinin hayranlarnı şaşırttı. 22 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek Arka Sokaklar yeni bölümde dizinin en sevilen karaktelerinden olan Hüsnü ölecek mi?

Kategori

Karagül 108. bölüm fragmanı

Karagül 108. bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül yeni bölüme Melek’in intihar sahnesi damga vuracak. Karagül 108. bölümü ile 12 Şubat Cuma günü Fox TV ekranlarında.

Kategori

İşte Benim Stilim’e veda eden isim belli oldu!

İşte Benim Stilim 2016’nın 15 Ocak 2016 Cuma günü yayınlanan gala gecesi bölümünde yarışmaya veda eden isim Neslihan Önder oldu.

Kategori

18-19 Aralık 2015 Hava Durumu – Bi’Hava Bi’Hava

Yapılan hava tahmin raporuna göre cuma ve cumartesi yurtta hava nasıl olacak? Cuma ve Cumartesi günü için plan yapanlar Selen Akgün’ün sunduğu Bi’Hava Bi’Hava programını izlemeden sokağa çıkmayın… İşte hava durumu ve bazı illerimizde yaşanacak sıcaklık değerleri…

Kurgu-Montaj: Aytaç Akyurt

Kamera: Çağatay Gürücü

Kategori

Kiralık Aşk 26. bölüm 2. fragman

17 Aralık Cuma akşamı ekrana gelecek Kiralık Aşk dizisinin 26. bölüm 2. fragmanı ile diziden yeni detaylar belli oldu. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne ile Neriman görüşmeye karar veriyor.

Kategori
Benim Stilim All Star

İşte Benim Stilim’e veda eden isim!

İşte Benim Stilim All Star’ın 11 Aralık Cuma akşamı yayınlanan eleme gecesinde, yarışmaya veda eden isim Gülay Hançer oldu.

Kategori

İşte Benim Stilim All Star’a veda eden isim

İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Cuma akşamı yayınlanan eleme gecesinde jürinin oylama sonucuna göre veda eden Sara Koçoğlu oldu.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (31.07.2015)

31 Temmuz 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Görevimiz Tehlike 5, Darbe, Yeni Kız Arkadaşım, Victoria ve Kahraman Miçolar filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.