Canlı yayın – Sayfa 6 – Sözcü TV

Canlı yayın

Kategori
''Altı ok ideolojisine geri dönmeliyiz''

”Altı ok ideolojisine geri dönmeliyiz”

Genel Başkanlık Koltuğuna aday olan Umut Oran Fox Tv’de İsmail Küçükkaya’nın ”Çalar Saat” programına konuk oldu,Canlı yayın çarpıcı açıklamalarda bulunan oran ”Altı ok ideolojisine geri dönmeliyiz”dedi.

Kategori
Okan Bayülgen'den Melis Kar'a dekolte uyarısı

Okan Bayülgen’den Melis Kar’a dekolte uyarısı

Star TV ekranlarında her cumartesi akşamı canlı olarak yayınlanan ve sunuculuğunu Okan Bayülgen’in yaptığı DADA programının bu haftaki konuklarından bir tanesi şarkıcı Melis Kar oldu. Simge Fıstıkoğlu ile yaptığı sohbeti bitiren Okan Bayülgen, şarkıcı Melis Kar’a döndüğü zaman şarkıcının dekoltesinin fazla olduğunu fark etti ve canlı yayında kendisinden dekoltesini kapatmasını istedi. Hemen dekoltesini düzelten şarkıcı Melis Kar bu durum karşısında gülümsedi. Okan Bayülgen dekolte krizi yaşanmasın diye stüdyoya bidon istedi. Bidon yöntemini daha önce Sibel Meriç için de kullanmıştı.

Kategori

Dünyanın en sevimli güvenlik kamerası

Şirin bir kuşa benzeyen Ulo, bu sevimliliğinin yanı sıra son derece marifetli ve kablosuz bir güvenlik kamerası.Aparatı sayesinde istediğiniz her yere koyabileceğiniz Ulo, şirin görüntüsünden ötürü onu nereye koyarsanız koyun o mekanın dekorasyonunu bozmuyor ve hatta daha güzel görünmesini sağlıyor. Kablosuz şekilde bağlandığı cihazlarla veri alışverişinde bulunan Ulo, canlı yayın yapabiliyor veya izlemesi için görevlendirdiğiniz bölgede herhangi bir hareket algıladığı an size bunu mesaj yardımıyla bildirebiliyor.

Kategori
Esra Erol depreme canlı yayında yakalandı

Esra Erol depreme canlı yayında yakalandı

4 büyüklüğünde olduğu tespit edilen depremde Esra Erol’u canlı yayında yakaladı. Erol önce bebeği tekmeledi sandı, ardından deprem olduğunu anlayınca kısa süreli bir panik yaşadı. İşte Esra Erol’un canlı yayındaki deprem paniği..

Kategori

Ahmet Çakar: ‘Hepimiz Yavşağız’

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında medya dünyasını eleştiren Ahmet Çakar, “hepimiz yavşağız” dedi, Reha Muhtar ile eskilere dayanan arkadaşlığından söz eden Ahmet Çakar, daha önce çok hataları olduğunu belirtti.Ardından söz, medya dünyasına gelince Ahmet Çakar, “sanat, spor, medya alemi işte böyle fırıldak” dedi.Çakar ardından “Hepimiz yavşağız be. Hepimiz diyorum kendimi de alıyorum içine” ifadelerini kullandı.
Kategori

Canlı yayında kendini yaktı

Mongolya’da bir ticaret sendikası başkanı, ülkenin kömür madenlerinin Çin’e satılmasını  protesto etmek için basın toplantısı sırada kendini yaktı.İsmi belirtilmeyen sendika başkanı, düzenlediği basın toplantısı sırasında, Mongolya’daki maden işçilerinin yaşadığı zorluklardan bahsetti. Kısa ifadesinde sendika başkanı, “Hükümet artık şirketimizi desteklemiyor, çalışanlar ve aileleri açlık savaşı veriyor. Bu nedenle Mongolya halkının ve çocuklarımızın geleceği için kendimi ateşe verceğim” dedikten sonra üzerine benzin dökerek kendini yaktı.

Kategori

İstenmeyen damat adayı bayıldı

Geçtiğimiz günlerde Korcan Cinemre’nin programa katılarak trollediği gelin adayına bu defa farklı bir erkek talip oldu. Ancak Selin damat adayına şans vermedi, Erdal da strese dayanamayarak canlı yayında bayıldı.

Kategori

Yılmaz Özdil TÜYAP’ta okurlarıyla buluştu

Kitap severlerin heyecanla beklediği 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP, Beylikdüzü Fuar Merkezinde kapılarını açtı, Avrupa’da ziyaretçi sayısıyla ilk sırada yer alan fuar 15 Kasım’a kadar açık olacak.  Fuarda Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’de okurlarıyla buluştu.Binlerce okuru, Özdil’e kitap imzalatmak için uzun kuyruklar oluşturdu Sözcü TV muhabiri Turgut Erat canlı yayında mikrofonu, fuar alanındaki okuyuculara ve Yılmaz Özdil’e uzattı.

 

Haber: Turgut Erat   Kamera: Çağatay Gürücü

Kategori

“Kocam beni sizinle aldatıyor”

Nur Viral’ın sunduğu ‘Hayatta Her Şey Var’ programında sunucuyu şoke eden anlar yaşandı. Bir seyirci telefonla canlı yayına bağlanarak kocasının kendisini Nur Viral ile aldattığını söyledi. Duydukları karşısında ünlü sunucu büyük bir şok yaşadı.  Büyük şaşkınlık yaşıyan sunucuya aslında bu yaşananların bir şaka olduğu söylenince derin bir nefes aldı. İşte o anlar

Kategori

CNBC-e’den canlı yayında şaşırtan veda

Bugün son yayın gününü yaşayan CNBC-e’de canlı yayında ilginç görüntüler yaşandı. Finans Cafe programında Murat Üzel ve Işık Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Ferman’ın, ekonomi gündemini değerlendirdiği sırada stüdyoya beklenmedik misafirler girdi. İşte o anlar.

Kategori

“Survivor için geldim” dedi olanlar oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Deniz ve Özgür performanslarını tamamladıktan sonra jüri ile sohbet ederken Survivor konusu açılınca olanlar oldu…

Kategori

Canlı yayında taciz

İspanya’da canlı yayınlanan bir televizyon programında erkek sunucu Enrique Tovar’ın, kadın sunucu Tania Reza’yı taciz etmesi büyük tepki topladı. Program sonrası  olayla ilgili yapılan açıklamalarda izleyenleri tatmin etmedi.

Kategori

Kayyum reji odasında

Televizyonların reji odasına giren ekipler, yayınını devralmaya çalışıyor. Bugün TV Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros ile kanal yönetimine el koymak için gelen kayyum Ümit Önal arasındaki diyalog canlı yayına yansıdı.İşte o anlar..

Kategori

Kanaltürk kamerasını polis böyle kapattı

İpek Medya baskınında anayasa ihlali! Polisler, Kanaltürk kameramanına müdahalede bulundu. Çekim yapılmasını engelledi. İpek Medya grubuna kayyum atanması kararının ardından, grup bünyesindeki televizyon ve gazetelerin merkezinin bulunduğu Mecidiyeköy’deki binaya polis sabah saatlerinde yeniden geldi. Tazyikli su ve biber gazı eşliğinde medya binasına giren polis, açıkca Anayası’ya da ihlal etti. Binanın teras katından yaşananları çeken haber kameranına polisler müdahalede bulundu. ANAYASA NE DİYOR? MADDE 30-Kanuna uygun şekilde basın işletmesi olarak kurulan basımevi ve eklentileri ile basın araçları, suç aleti olduğu gerekçesiyle zapt ve müsadere edilemez veya işletilmekten alıkonulamaz.

Kategori

Yanlış canlı yayına bağlanınca..

Sosyal güvenlik ile ilgili canlı yayınlanan bir programa telefonla bağlanıp, dini soru sorunca neye uğradıklarına şaşıran stüdyodakiler yayına bağlanan kişiye biz sizin sorunuza cevap verirsek sizi yanıltmış oluruz diyerek programa devam ettiler..

Kategori

Canlı yayında Müge Anlı’yı şoke eden itiraf!

Programında kayıp Ali Sönmez’in izini süren Müge Anlı; yaşlı adamın kızının itirafıyla sarsıldı. Yaşlı adamın kızı Fatma, bugün canlı yayına bağlanarak sevgilisi Mahey’den babası Ali Sönmez’i hırpalayıp bir tarafa atmasını istediğini itiraf etti. Bu itiraf başta Anlı olmak üzere duyan herkesin kanını dondurdu.

Kategori

“10 ayda 5 milyon lira kaybettim”

Beyaz TV’de Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiyem programı canlı yayınına telefonla bağlanan Nihat Doğan, 10 ayda 5 milyon TL kaybettiğini ve maddi açıdan zorluklar yaşadığını söyledi. Geçmişte de böyle paralar kaybettiğini ifade eden Nihat Doğan ‘Geçmişte de bana algı operasyonları ve linç girişimleri yapıldı. Ama ben annemin beni arayarak ‘Nihat’cığım seni hapise atıyorlarmış’ diye hüngür hüngür ağlamasını unutmayacağım. Benim kimseyle bir davam yok. Ama annemin öbür dünyada bir davası olabilir keşke insanlar annemden de helallik alsalar’ şeklinde konuştu.

Kategori

Şimşek’e göre taşeronların hiçbir sorunu yok

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sabah saatlerinde A Haber canlı yayınında Murat Akgün’ün sorularını yanıtladı.   Şimşek Akgün’ün “Taşeron işçilerle ilgili bir vaat planlama var mı? Çünkü bugün Sabah Gazetesi’nde 100 bin taşeron işçiye kadro diye bir haber vardı bu konudaki durum nedir?” sorusuna   “Taşeron işçi kardeşlerimizin biz hem durumlarını düzelttik haklarını iyileştirdik. Hem de geçen sene kanuni düzenleme yaptık. Bu kanuni düzenleme ile biz çok net olarak dedik ki asli işi yapanlar kadroya alınacak. Ama hizmet alımı esas konusu faaliyet konusu olmayan noktalarda hizmet alımı devam edebilir. Mesela şöyle Maliye Bakanlığı’nın işi nedir bütçe yapmak vergi toplamak vesaire mesela güvenlik bizim işimiz değil. Mesela çalışanlarımıza yemeğin hazırlanması bizim asli işimiz değil. Bizim uzmanlık alanımız da değil. Dolayısıyla şunu anlatmaya çalışıyorum. Yani biz bu konuda kanuni düzenlemeyi yaptık. Çok güçlü bir irade ortaya koyduk. Sayın Başbakanımız da çok net olarak bunu söyledi. Kamunun ihtiyaç duyduğu alanlarda kadro verilecektir. Bunun için bence bu Sabah Gazetesi’ndeki rakamları ben doğru bulmuyorum. Çünkü rakam onun çok üzerinde olabilir. Mesele o değil zaten. Mesele biz prensip olarak doğru bir düzenleme yaptık.” yanıtını verdi.

Kategori

Oya Başar, Levent Kırca’yı anlattı

Bir süredir karaciğer kanseri için tedavi gören tiyatro sanatçısı Levent Kırca, 67 yaşında hayatını kaybetti. Kırca’yla 15 yıl evli kalan ve aynı zamanda rol arkadaşlığı yapan Oya Başar NTV canlı yayınına bağlanarak, “Biz onu çok sevdik” dedi. Levent Kırca’nın anlatılmasına gerek olmadığını yaptıklarıyla var olduğunu söyledi. Gözyaşlarına hakim olamayan Başar, özür dileyerek daha fazla konuşamayacağını ifade etti.

Kategori

Haluk Koç’tan canlı yayında istifa çağrısı

CHP Parti sözcüsü Haluk Koç, CNN Türk’te Saynur Tezel Özgentürk’ün sunduğu özel yayına katıldı. Ankara’da yaşanan ve Türkiye’yi yasa boğan saldırı hakkında konuştu. İçişleri Bakanı Selami Altınok’u sert sözlerle eleştirdi ve istifa çağrısı yaptı.

Kategori

Aziz Yıldırım beraat edince Fenerbahçe TV

Şike davasında karar açıklandı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında beraat kararı çıktı.Karar açıklanırken Fenerbahçe Tv’de bu anlar yaşandı…