Canlı yayın – Sayfa 5 – Sözcü TV

Canlı yayın

Kategori

Canlı yayında küfür şoku

Beyaz Tv’de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programına bağlanan bir kişi küfür edince, sunucu şoke oldu.Kendisini aldatmasına rağmen bu durumu kabullenip barışma yolunda ilerleyen adam karısına, program yorumcusu Selin Karacehennem’in nokta nokta demesine sinirlendi ve küfür etti. Selin Hanım ise uzun süre şoku atlatamadı.
Kategori
''Senin için kölen olurum''

”Senin için kölen olurum”

Evleneceksen Gel programında İsmail Bey’e aşık olduğunu söyleyen Fadime, açıklamalarıyla Seda Sayan ve Uğur Arslan’ı şaşkına çevirdi. Duydukları karşısında ne söyleyeceklerini bilemeyen sunuculardan Seda Sayan; ‘Tokat üzerine tokat yedim şu an’ derken; Uğur Aslan ise; ‘Sübhan’Allah! Tövbe estağfrullah!’ sözleriyle şaşkınlığını dile getirdi. İşte canlı yayındaki o anlar..

Kategori
MHP'den Fatih Portakal'a ağır sözlerle tepki

MHP’den Fatih Portakal’a ağır sözlerle tepki

Fatih Portakal, MHP’nin resmi twitter adresinden kendisi ile ilgili atılan tweete canlı yayında yanıt verdi.Fatih Portakal, “Emeğini ortaya koyan, sosyal medyayı etkin şekilde kullanmaya çalışan, kimsenin toplum mühendisliğine veya birey mühendisliğine soyunmayan bir insanım. Soytarı değilim. Onu iade ediyorum size aynen.” dedi.

Kategori
Selçuk Yöntem'i gülme krizine sokan soru

Selçuk Yöntem’i gülme krizine sokan soru

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısının sunucusu Selçuk Yöntem sorulan bazı soruları görünce kendini tutamayıp kahkahayı bastı.

Kategori

Tuğçe Kazaz’dan “Abdest” çıkışlı saygı duruşu

Beyaz TV’de yayınlanan Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk olan eski manken Tuğçe Kazaz, canlı yayında ilginç anlar yaşattı. HDP’li milletvekillerinin TBMM’nin açılışında İstiklal Marşı okumadığı yönünde çıkan tartışmalarını hatırlatan Kazaz, bir anda ‘ Sizi ve ekran başındakileri bir dakikalık saygı duruşuna va İstiklal Marşı okumaya devet ediyorum ” dedi. Ne yapacağını şaşıran sunucu Sarıkaya’nın ” Canlı yayındayız ama…” sözlerine Kazaz “Abdest almaya gerek yok” diyerek sert bir cevap verdi.

Kategori

Gözde Bozkurt göz yaşlarını tutamadı

Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu İzdivaç programına katılan Gözde Bozkurt’un canlı yayında sinirleri bozuldu ve göz yaşlarını tutamadı.

Kategori
Dikkatsiz baba oğlunu yere düşürdü

Dikkatsiz baba oğlunu yere düşürdü

Bir sporcu ile yapılan röportajın arka tarafında kucağında çocuğu ile bir baba görünüyor. Kendisine atılan topu yakalamaya çalışan baba çocuğu böyle yere düşürüyor.

Kategori

Gelin adayı saldırınca canlı yayını kestiler

Star TV’de yayınlanan izdivaç programı Evleneceksen Gel’de gelin adayı Neslihan, damat adaylarından Yusuf’un üzerine yürüdü, canlı yayın ara vermek zorunda kaldı.

Kategori

Canlı yayında silah çekildi

Sırbistan’ın Vojvodina bölgesinde yayın yapan RTV televizyonunda canlı yayında silah çekildi. Kadın muhabir canlı yayın sırasında haber anonsu yaparken kimliği belirsiz bir kişi silahını çekerek kameraya gösterdi. Bu sırada haber anonsuna devam eden muhabirin gözlerini açarak şaşkınlığını belli etti.

Kategori
Gelen mesajı yanlışlıkla sesli okuyunca..

Gelen mesajı yanlışlıkla sesli okuyunca..

FOX TV’de hafta sonu yayınlanan Murat Güloğlu ile Çalar Saat programında izleyici mesajla “İçine don giyiyor musun” diye sordu. Güloğlu yanlışlıkla bu mesajı okudu.  Güloğlu haber sunumlarının arasında okuduğu mesajlardan bir tanesini sesli olarak okuyunca olanlar oldu. Sunucu önündeki tablete bakarak gelen mesajları okuyarak programa devam ederken “Antalya’dan aynı şekilde, içine don giyiyor musun… peki ya, tövbe ya rabbi laflara bak. Onu da göstereceğim yakında.” dedi. Dikkatsizliğinin kurbanı olan Güloğlu, yeni habere geçerek programa devam etti.

Kategori

Esra Erol canlı yayında bebeğini gösterdi

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında bugün eğlenceli dakikalar yaşandı. Yeni anne olan Esra Erol bebeği Ömer Erol’un görüntülerini ATV ekranlarından izleyicileriyle paylaştı. O görüntüler televizyona işte böyle yansıdı.

Kategori
Mahmut Tuncer yasak aşk yaşayan çifti yayından kovdu

Mahmut Tuncer yasak aşk yaşayan çifti yayından kovdu

Mahmut Tuncer’in sunuculuğunu yaptığı ‘Nasipse Olur’ programında evli ve hamile çıkan gelin adayını “Ne yüzle geliyorsun buraya” diyerek kovdu. Gelin adayının nüfus belgelerine ulaşan Mahmut Tuncer, canlı yayında evli ve hamile olduğunu ortaya çıkardı. Tuncer, kendini savunmaya çalışan gelin adayına “Sen ne yüzle çıkıyorsun buraya? Hem evlisin hem de o adamdan hamilesin. Yazık, günah.. Siz bizi soytarımı zannettiniz” diyerek stüdyodan kovdu.

Kategori
Bruce Willis ve Stephen Colbert yumruk yumruğa kavga etti

Bruce Willis ve Stephen Colbert yumruk yumruğa kavga etti

Hollywood’un ünlü ismi Bruce Willis ile Stephen Colbert programda kavga etti. 60 yaşındaki ünlü yıldız aksiyon filmlerindeki kavga sahnelerinden birini Stephen Colbert’ın programın böyle canlandırdı.Birbirleri ile amansız kavgaya tutuşan ikilinin sahte eşyalarla birbirlerine vurmasıyla artan gerilim 60 yaşındaki Bruce Willis’in yere yığılmasıyla son buldu.

Kategori
Rusya düşen uçağın karakutusunu canlı yayında açtı

Rusya düşen uçağın karakutusunu canlı yayında açtı

Rusya Savunma Bakanlığı, Türkiye tarafından Kasım ayında düşürülen Rusya’ya ait Su-24 tipi uçağın kara kutusunu canlı yayında açtı. Moskova saati ile 10.00’da (TSİ: 09.00) başlayan inceleme işlemini, Çin ve Hindistan’dan gelen uzmanlar da takip etti. Kara kutudan elde edilen ilk verilerin 21 Aralık’ta duyurulacağı açıklandı.

Kategori

Esra Erol canlı yayında herkesi ağlattı

İkinci kez anne olan Esra Erol, oğlu Ömer Erol’u kucağına aldığı ilk anları canlı yayında izletti.Ömer Erol adını verdiği bebeğini ilk kez kucağına aldığı anları ise sunuculuğunu yaptığı evlendirme programında yayınladı.

Kategori

Fatih Portakal’dan sert tepki: Ben tarafsız değilim

Fox TV’nin anchormani Fatih Portakal kendisine yazılan ‘Tarafsızlığınız kaybettiğinizi sizden duymak istiyoruz’ tweetine böyle yanıt verdi.

Kategori

Davutoğlu’nun Can Dündar ve Erdem Gül yorumu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir özel televizyonda yaptığı konuşmada Can Dündar ve Erdem Gül’ün tutuklanmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Kategori
İsmail Küçükkaya: Eğer Can Dündar tutuklanıyorsa..

İsmail Küçükkaya: Eğer Can Dündar tutuklanıyorsa..

Fox TV sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya sadece gazetecilik yaptığı için tutuklanan Can Dündar’ın tutuklanması ile ilgili canlı yayında sert tepki gösterdi. Küçükkaya, “Can Dündar’ı tanıdığım için söylüyorum. Eğer Can Dündar tutuklanıyorsa bu ülkede herkes tutuklanır” dedi.

Kategori
Gelin adayı Zuhal Topal'ı çileden çıkardı

Gelin adayı Zuhal Topal’ı çileden çıkardı

Fox Tv’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında gergin anlar yaşandı. Dürdane Hanım’ın bekletilme isyanı canlı yayında Zuhal Topal’ın tepki göstermesine sebep oldu.

Kategori
Spiker canlı yayına morarmış gözle çıktı!

Spiker canlı yayına morarmış gözle çıktı!

Sivas’ta yayın yapan bir televizyon kanalının kadın ana haber spikeri ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ nedeniyle kadına karşı şiddete dikkat çekmek amacıyla ana haber bültenini morarmış gözle sundu.

Kategori
Gelin adayı şarkı söyledi, sosyal medya karıştı

Gelin adayı söyledi sosyal medya yıkıldı …

Zuhal Topal’la izdivaç programında Songül talipleri için Hadise’den prenses şarkısını seslendirdi.Canli yayinda stüdyodakiler ne yapacaklarini bilemediler..