Canlı yayın – Sayfa 4 – Sözcü TV

Canlı yayın

Kategori

“Kocamı kardeşiyle aldatıyorum” dedi, canlı yayın karıştı

Beyaz TV ekranlarında canlı yayınlanan programa telefonla katılan kadın izleyicinin “Felçli eşimi kaynımla aldatıyorum” itirafı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. 5 aylık evliyken eşinin geçirdiği trafik kazası sonucu omur ilik felci olduğunu belirten kadın izleyici, “O zaman 4 aylık hamileydim. Ancak üzüntüden çocuğumu da kaybettim. Eşimin eli ayağı tutmuyor. Belli bir zamana kadar eşimi aldatmam diye düşünüyordum. Bundan 7 ay önce hayatıma kaynım girdi. Aramızda değişik bir şey oldu. Kendisi benden küçük ve bekar. Ona aşık oldum” şeklinde konuştu.Kadın izleyicinin bu sözleri karşısında büyük şaşkınlık yaşayan sunucular, bunun çok yanlış olduğunu belirterek kadını yayından aldılar.

Kategori
"Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum"

“Gelen ihbarları yayınlarım, kaçak göçek hiç bir şey istemiyorum”

Esra Erol’la izdivaç programında programa katılan damat ve gelin adayları arasında yer alan Fırat Bey ve Yağmur Hanım program yapımcılarından habersiz dışarda buluştukları tespit edilmiş bunu öğren Esra Erol canlı yayında bu olayın kahramanlarının artık yayında olmadığını açıkladı. Diğer adaylarada dışarıda görüşürseniz programdan gönderilirsiniz diyerek gözdağı verdi.

Kategori
Canlı yayında burnu akan muhabirin zor anları

Canlı yayında burnu akan muhabirin zor anları

Canlı yayında haber aktaran muhabir Hallie Jackson, Soğuk havada akan burnuna aldırış etmeden işini yapmaya devam etti. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori
Hava durumunu sunarken bayıldı

Hava durumunu sunarken bayıldı

BBC hava durumu sunucusu Rachel Mackley canlı yayın sırasında ‘Çok üzgünüm, ben soluk alamıyorum’ diyerek bayıldı. Yayının hemen kesilmesinin ardından güzel sunucunun yardımına set ekibi koştu. Daha sonra yapılan açıklamada Rachel Mackley’in durmunun iyi olduğu belirtildi.

Kategori
Canlı yayında spikeri şoke eden şaka!

Canlı yayında spikeri şoke eden şaka!

Habertürk’te Cansu Canan Özgen’in sunduğu Öteki Gündem’in konukları, akademisyen yazar Sefer Darıcı ve iletişim uzmanı Emrah Akçay oldu. İletişim uzmanı konuklarına “Nasıl kandırılıyoruz, bize nasıl yalan söyleniyor”  diye soru soran Özgen, Emrah Akçay’ın “Bu mu soru” şeklindeki tepkisi ve ardından söyledikleriyle neye uğradığını şaşırdı.

Kategori

Uzun bir aradan sonra galibiyet kazandılar!

Tv 8 ekranlarının sevilerek izlenilen yarışma programı Survivor’un 20 Şubat Cumartesi günü yayınlanan bölümünde uzun bir aradan sonra gönüllüler takımı galibiyet kutladı.

Kategori
Stüdyoya güvenlik girdi

Stüdyoya güvenlik girdi

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programında yeğenini öldürmekle suçlanan kişi, üzerine gelinince kendisini kaybetti.  İşte canlı yayına güvenliklerin girip şahsı sakinleştirmeye çalıştığı o anlar…

Kategori
Yandaş spiker önce saçlamadı sonra hedef şaşırdı...

Yandaş spiker önce saçlamadı sonra hedef şaşırdı…

   AKP’nin yayın organı A Haber televizyonunda sabah haberlerini sunan spiker Ertan Tan, Ankara’daki hain saldırı sonrası hükümeti eleştiren tweetleri eleştireceğim diye adeta kendinden geçti. Mahir Bağış isimli bir vatandaşın saldırıdaki istihbarat zafiyetine yönelik hükümeti eleştiren tweetine tepki gösteren Erkan Tan, önce vatandaşı ismini yanlış telaffuz etti sonra da, o kadar heyecanlanmış olacak ki, terörist tanımı yaparken “Teröristi suçlamıyorsunuz, bomba patlatanı suçlamıyorsunuz, canlı bombayı suçlamıyorsun” diye “aynı hainlik işini” farklı isimlerle andı…  Erkan Tan “Yahu hükümeti nasıl suçlayabilirsiniz? Teröristi suçlamıyorsunuz, bomba patlatanı suçlamıyorsunuz, canlı bombayı suçlamıyorsun. Hükümeti, reis-i cumhur’u suçluyorsun öyle mi? Öyle mi? Sizin gibi düşünenler… Allahım ben bunları sana havale ediyorum. Mahir Bağlı…. Ama bu dünyada onlara bir şey yapmak istiyorum ve onların suratına tükürüyorum. Sabah sabah duaların yanına beddua koymak istemediğim için… Tuh sana be! Yuh sana…” dedi.

Kategori
Canan Karatay canlı yayında sunucuyu azarladı

Canan Karatay canlı yayında sunucuyu azarladı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Benden Söylemesi programına konuk olan Canan Karatay, sunucu Merve Yıldırım sözünü kesince çok kızdı.

Kategori
Eser Yenenler'e canlı yayında doğum günü sürprizi

Eser Yenenler’e canlı yayında doğum günü sürprizi

3 Adam’ın 13 Şubat 2016 günü yayınlanan bölümünde gece yarısı 12’den sonra 14 Şubat doğum günü olan Eser Yenenler’e birbirinden ünlü isimler doğum günü tebriği gönderdiler.

Kategori

Kadın spikerin zor anları

Çin’de İngilizce yayın yapan CCTV televizyon kanalının spikeri Wang Mangmang canlı yayında zor anlar yaşadı. Canlı yayında haber sunmaya gelirken bir anda ayakkabısı ayağından çıkan Wang, sunumunu yapmaya devam etti. Wang’ın görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kategori

Spikerin canlı yayında zor anları!

Çin’de yayın yapan bir televizyon kanalının spikeri canlı yayında zor anlar yaşadı. Yürürken bir anda ayakkabısı ayağından çıkan spiker, durumu yayına yansıtmadan sunumunu yapmaya devam etti. Çinli spikerin bu görüntüsü kısa zamanda sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Kategori
Direk dansı yapmaya kalkınca..

Direk dansı yapmaya kalkınca..

Bir televizyon programına katılan konuk, canlı yayında direk dansı yapmaya kalkınca kafasının üzerine düşünce neye uğradığını şaşırdı. O anlar kameralara böyle yansıdı.

Kategori

Davutoğlu Merkel basın toplantısı – Canlı

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Almanya Şansölyesi Angela Merkel başbaşa ve heyetler arası görüşmelerin ardından Başbakanlık’ta basın toplantısı düzenliyor.

Kategori

Müge Anlı’da büyük gerginlik

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan programında gergin anlar yaşandı. Nazmiye Çam cinayetinin işlendiği yayında konuklardan biri diğerinin üzerine yürüdü. Araya giren güvenlik görevlisi olay çıkmasını engellerken, yaşananlar canlı yayına an be an yansıdı.

Kategori

Fatih Portakal canlı yayında böyle itiraf etti!

Fatih Portakal’ın haber sunumu sonrası yaptığı mini yorumlar izleyicinin tepkisine neden oldu. Portakal, kendisini eleştiren seyirciye canlı yayında cevap verdi. Yaptığı yorumlardan duyduğu rahatsızlığı dile getiren izleyiciye, “İçimdekileri tutmuyorum ne var bunda” diyerek cevap verdi ve bir itirafta bulundu. İzleyiciyi sıkmak ya da haksız eleştirilerde bulunmak gibi bir niyetinin olmadığını söyleyen Portakal şunları söyledi; “Öyle bir niyetim yok. Haklısınız zaman zaman sevgili eşim de aynısını söylüyor. Çok konuşuyorsun, sıkıyorsun. Seni dinlemekten sıkılıyorum diyor… Ama kötü bir şey olsun diye söylemiyorum ben bunu, en azından içimdekileri barındırmıyorum. Düşüncelerini ifade etmek kadar güzel bir şey yok.”

Kategori
Canlı yayında muhabiri taciz etti!

Canlı yayında muhabiri taciz etti!

İngiltere’nin başkenti Londra’dan canlı yayın yapan İtalyan kanalının muhabiri, bir şahsın tacizine uğradı. Canlı yayında muhabire yapmadığını bırakmayan genç sonunda muhabiri çileden çıkardı.

Kategori
Beyaz'ın komik potları!

Beyaz’ın komik potları!

Beyaz Show ekibi Beyazıt Öztürk’ün programda damgasını vuran potlarını toparladı ve ortaya bu komik görüntüler çıktı.İşte o potlar..

Kategori

Canlı yayında damat ve gelin adayları stüdyoyu böyle terk etti

Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında gelin ve damat adayları topluca stüdyoyu terk etti. Zuhal Topal’ın büyük şok yaşadığı o anlar canlı yayına saniye saniye yansıdı.

Kategori

Mustafa Koç son yolculuğuna uğurlanıyor – Canlı

Mustafa Koç, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Cenazenin kaldırılacağı Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nin avlusuna paspaslar serildi, kara karşı çadırlar kuruldu. İşadamı Mustafa Koç’un cenaze namazının kılınacağı Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nde tüm hazırlıklar tamamlandı.

Kategori
Seda Sayan'dan Zuhal Topal'a gönderme

Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a gönderme

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programı için, son dönemde çıkan “sahte nikah memuru” haberlerinden sonra Seda Sayan, programında bu olaya bir gönderme yaptı.