çamaşır makinesi – Sözcü TV

çamaşır makinesi

Kategori

Arabanın üzerine çamaşır makinesi attı

İzmir Gaziemir ilçesi 56 numaralı sokakta ilginç bir olay yaşandı. Dün gece saatlerinde apartmanının önüne araç park edildiği için sinirlenen bir şahıs, araç kaldırılmayınca önce üstüne boya döktü, ardından çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı. Sabah saatlerinde otomobilini, üstündeki çamaşır makinesiyle birlikte gören araç sahibi şoke olurken, şahsın daha önce de apartmanının önüne park eden araçlara benzer zararlar verdiği iddia edildi. Araç sahibi, olayla ilgili şikayetçi oldu.

Kategori
Kafası çamaşır makinesine sıkıştı

Kafası çamaşır makinesine sıkıştı

Çamaşır makinesinin çalışmadığını fark eden talihsiz adam, arızanın nerede olduğunu araştırırken kafasını makineye sıkıştırdı.

Kategori

‘Denge’ demek onun için çocuk oyuncağı

Durması neredeyse imkansız olan objeleri ustalıkla dengeleyerek yerleştiren ve dengede tutan bu adam izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Video sosyal medyada kısa sürede en çok izlenenler arasına girdi.

Kategori

Çamaşır makinesini görünce bakın ne yaptı

Karlı bir ormana çamaşır makinesi koyup gizli kamerayıda koyup izlemeye başladılar, onu gören boz ayı kürkünü çıkarttı ve çamaşır makinesine atıp yıkamaya başladı tabi bütün bunların bir reklamdan ibaret olduğunuda belirtmek gerek.