Cadde – Sözcü TV

Cadde

Kategori

Ya biri müziğin sesini açarsa?

İngiltere’de haftasonu arabanızla gezerken müziğin sesini açarsanız başınıza neler gelir?
İngilizlerin haftasonları ne kadar sıcak kanlı ve eğlenceli insanlar olduğunu kanıtlayan bu videoda herkes bir anda aracın etrafında toplanıp dans etmeye başlıyor.

Kategori

Hayatınıza renk katacak sokak sanatı…

Sokak sanatını ve graffitileri duvarlarda görmeye alışkınız. Fakat bu sefer sokak sanatına başka açıdan bakıyoruz… Yaratıcı çalışmalar bastığınız yerlerde karşınıza çıkabilir…

Kategori

Binanın bir bölümü kamyonetin üzerine yıkıldı

Binanın üst katından düşen betonlar kamyoneti ezdi. Yoldan çıkan araç eczaneye daldı. Şili’de gündüz vaktiydi. Trafik normal seyrinde akıyordu. Bu sırada yol kenarındaki binalardan biri kısmi olarak yıkıldı. Binadan düşen betonlar hareket halindeki kamyonetin üzerine düştü. O sırada cadde bir hayli kalabalıktı. Aracının kontrolünü kaybeden sürücü ise, cadde üzerindeki eczaneye daldı. Feci kazada 3 ağır 6 kişi yaralanırken, o anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Hesabı ödeyemeyince donuna kadar aldılar

Çek Cumhuriyeti’nin Prerov kasabasında restoranda hesabı ödeyemeyince kıyafetlerine rehin konan adam, nakit bulmak için çırılçıplak sokakta yürürken görüntülendi. İngiliz Daily Mail gazetesinin internet sitesinde yayınlanan videoda, adı belirtilmeyen şahsın yolda çırılçıplak yürüdüğü, bu sırada yanından yaya ve otomobillerin geçtiği görülüyor. Eline telefonunu alan adam herhangi bir yerini gizleme gereği duymuyor. Resmi polis raporuna yansıyan bilgilere göre; öğleden sonra 02:00 sularında bir tanık, yolda çıplak yürüyen bir adam hakkında ihbarda bulundu. Daha sonra beş kişi daha aynı olay hakkında bilgi verdi. Bunun üzerine olay yerine motorlu devriye ekipleri gönderildi. Polisler çıplak adamı kolaylıkla buldu. Şahıs, restoranda hesaba karşılık kıyafetlerini bıraktığını belirtti. Haberde, borcunu ödemek için birinden para bulmaya gittiğini belirten şahsın, sonunda hesabı ödeyip, kıyafetlerini geri aldığı ifade edildi.

Kategori

Fransa’daki dehşetin yaşandığı o cadde…

Nice şehrinde gerçekleşen terör olayının ardından, saldırının yapıldığı Promenade Des Anglais yolu yayalar dahil olmak üzere her türlü trafiğe kapatıldı. Yaşanan dehşet bu caddede gerçekleşti.

Kategori
Kavgayı otomobil ayırdı

Kavgayı otomobil ayırdı

Brezilya’da yol kenarında bulunan gruptan iki kişi tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar kavgaya tutuştu. Birbirlerine vurmaya devam eden gençlerin bu kavgası caddeye kadar taştı. Kavga, bir otomobilin gençlere çarpmasıyla son buldu.

Kategori

İzmir’de caddeye iki ses bombası atıldı

İzmir’in Bornova İlçesi’nde, bisikletle seyir halindeyken yola iki adet el yapımı ses bombası atan 1 kişi gözaltına alındı. Patlamaların ardından vatandaşlar panik yaşarken, olayın terörle bağlantısının olup olmadığı araştırılıyor.

Kategori

Beşiktaş’ta sel böyle görüntülendi

İstanbul’un bazı bölgelerinde şiddetli yağan yağmur sele dönüştü. Beşiktaş Fulya’da cadde ve sokaklar sele teslim oldu. Sel suları kaldırım taşlarını söktü, araçlar ilerlemekte güçlük çekti. Belediye ekipleri, yolu kapatan kaldırım taşlarını topladı. Bu arada hayatı olumsuz etkileyen sel vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Kategori

Öğrencilerden ‘temiz çevre, temiz toplum’ mesajı

Ağrı’da Semerkant Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde okuyan bir grup öğrenci, ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ nedeniyle cadde ve sokaklardaki çöpleri topladı. ‘Temiz çevre, temiz toplum’ sloganıyla örnek davranışa imza atan öğrenciler, topladıkları çöpleri belediye temizlik aracına kendi elleriyle yüklediler.

Kategori

Başıboş atlar yine yollarda

1 Yıldır İstanbul Sarıyer’in cadde ve sokaklarında görüntülenen başıboş atlar kurumlar arası krize neden oldu. Sahibinin ilgilenmediği onlarca at için rehabilitasyon merkezinin olmaması da Sarıyer Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni karşı karşıya getirdi. Trafiğin ortasında geçen atlar ise her an bir kazaya sebebiyet verebilir. Sözcü TV’nin daha önce de ekrana getirdiği o atlar bugün yine Sarıyer caddelerinde geziyordu. Bir anda atları karşısında gören sürücüler ise şaşkın.

Haber: Turgut ERAT / Kamera: Serdar TEMEL

Kategori

Arda’ya büyük sürpriz

Barcelona’ya transfer olan Arda Turan Bayrampaşa Belediyesi’ni ziyaret etti. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner burada Arda Turan’ın evinin bulunduğu caddenin adının Arda Turan Caddesi olarak değiştirildiğini açıkladı.