büyük – Sözcü TV

büyük

Kategori
basliksiz-1-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi

New York görüntülerini sanat çalışmasına dönüştürdü

Profesyonel bir fotoğrafçı olan Julian Tryba’nın çektiği New York şehrinin görüntüleri üzerine yaptığı ritmik çalışma büyük beğeni topladı.

Kategori
23

En büyük model havalimanı

Almanya’nın Hamburg şehrinde yer alan ve en büyük maket parkı “Miniatur Wunderland” ın içerisinde yer alan havalimanı ayrıntılarıyla görüntülendi. Model uçakların iniş kalkış yaptığı havalimanı hakkındaki görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
buyukbeyaz400

Büyük beyaz köpek balığı ile burun buruna

Güney Afrika’da büyük beyaz köpek balığını kayıt almayı başaran kişi yırtıcı hayvanın çene bölümünü ayrıntılarıyla görüntülemeyi başardı. 4 metrelik canlı ile burun buruna gelen kameraman, köpek balığına Scarlet ismini koyduklarını açıkladı.

Kategori
basliksiz-3-kurtarildi

10 yıllık değişim!

Her sabah 10 yıl boyunca usanmadan kendisini fotoğraflayan adam, görüntüleri birleştirerek gerçekleşen değişimini görsel olarak belgeledi.

Kategori
cover

Telefonunu büyütece dönüştürdü!

Zlatkov adlı YouTube kullanıcısı yakın zamanda yüklediği videoda akıllı telefonunuzu nasıl bir büyütece dönüştürebileceğinizi gösteriyor.

Kategori
cover

Temsili internet kavgası

Minik bir köpek, aradaki camın varlığından güç alıp koskoca bir kaplana kafa tutuyor. Sosyal medya kullanıcıları ise bu videoyu temsili ‘internet kavgası’ olarak adlandırdı.

Kategori
cover

Hayvanların en yakın dostu

Güney Amerika kıtasına özgü olan kapibara isimli bu kemirgen, bütün hayvanlarla iyi geçinmesiyle tanınıyor. Minik keçiler kendilerine göre biraz daha büyük olan kapibaranın üzerine çıkıp onunla kendilerince oyun oynuyorlar. Kapibaralar, Guinness Rekorlar Kitabı’na dünyanın en büyük faresi olarak girmiştir.

Kategori
star

İşte NASA’nın keşfettiği 9 ‘canavar’ yıldız!

Gökbilimciler, Hubble uzay teleskobunun ultraviyole (morötesi) görüş kameraları ile her biri Güneş’ten en az 100 kat fazla kütleye sahip 9 ‘canavar’ yıldız tespit etti.

Kategori
ameliyat bezz

Karnından havlu büyüklüğünde gazlı bez çıktı!

Art arda geçirdiği ameliyatların sonuncusunda, karnından havlu büyüklüğünde bez çıkan 34 yaşındaki bir çocuk annesi Emine Arslan, hatalı ameliyatı gerçekleştirdiğini iddia ettiği doktor ve hastaneden şikayetçi oldu.

Kategori
cocuklarımıbulamıyorum

Çocuklarına ulaşamayan annenin büyük paniği

Ankara Tren Garı kavşağında 2 patlama meydana geldi. Patlama nedeniyle ölü ve yaralıların olduğu bildirildi. Meydana gelen patlamanın ardından çocuklarına ulaşamayan bir annenin büyük paniği kameraya böyle yansıdı.

Kategori
3

Bu kaykaya onlarca kişi biniyor!

Standart olarak sokakta kullanılan kaykaylar herkesin bildiği gibi tek kişilik olmasına karşın bu kaykaya onlarca kişi binebiliyor, ancak kontrol etmesi de bir hayli güç.

Büyük göğüsler ne gibi sıkıntılara neden olmaktadır?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Deniz Küçükkaya cevaplıyor; Büyük göğüsler ne gibi sıkıntılara neden  olmaktadır? Büyük memeler en başka omuz sırt ve boyun ağrılarına neden olmaktadır. Bununla beraber meme altlarında kötü koku pişik hatta mantar enfeksiyonlarına varana kadar durumlar gözlenmektedir, başta sosyal hayatlarında özellikle kıyafet bulmakta sıkıntı ve zorluk çekerler. www.denizkucukkaya.com